Dzień Niepodległości - Rakieta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9641
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9641

Gość
Gość
Teraz przez przypadek najechałem na Naszyjnik Miłości i zauważyłem coś ciekawego:



To samo jest na zgniłych jajach a na kapeluszu to nie wiem.

Co oznacza napis ,,Feuerwerksrakete''? Czy to jest nowa rzecz do kompletu czy jakiś błąd. Jeśli ktoś wie to proszę o odpowiedź.

Dziękuję:)

//zmieniłem tytuł wątku na więcej mówiący, żeby było łatwiej temacik znaleźć. Onufry.
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Jest to kolejny element setu świątecznego :)
 

DeletedUser15126

Gość
Gość
To nie na sylwestra...
to jest na Święto Niepodległości Stanów Zjednoczonych [4 lipiec]
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i zadanie z okazji 4 lipca czas zacząć. :) Na początek 4 h rozkładania torów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
NIE CZYTAĆ JEŚLI NIE CHCESZ SOBIE POPSUĆ ZABAWY!


4h rozkładania torów (2h na arizonie)
następne zadanie polega na przyniesieniu 4 węgli
w 3 zadaniu dostajesz prototyp rakiety a barman każe ci iść do miasta duchów by ją wypróbować

a dalszą historię poznam jutro bo idę spać :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
A gracze z Arizony mają szansę na zrobienie zadań. Podróż do miasta widmo to ponad 9h. Są tam zadania, które może być problem wykonać?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Proszę nie pisać głupot o warunkach, których nie ma w zadaniu. Jak ktoś nie chce wyjawić co jest, to niech nie pisze nic, ale niech nie podaje fałszywych wymagań.
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
A ja mam pytanie. Te zadania będą aktywne do 4 lipca czy do kiedy?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też mam pytanie jeden user napisał że barman daje rakiete i treba iść ją wybrubować do miasta widmo, czy do tego zadania trzeba mieć wypełnione zadania z seri Miasto widmo?
 

DeletedUser

Gość
Gość
czy ktoś kto odał już węgiel i może potwierdzić na 100% ze trzeba iść do miasta widma, bo nie mam energii na zbieranie węgla więc był bym w drodze do miast widma co zajmie mi 10h na arizonie więc chce być pewny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rakieta to produkt dający cechy takie jak
2 siła, 2 zręczność,2sprawność,2charyzma
 

DeletedUser182

Gość
Gość
1. Przeczyściłem temat celem zwiększenia jego czytelności. Jak komuś post zniknął to proszę się nie obrażać, chodzi o to aby wątek był czytelny w miarę.

2. Bardzo proszę:
  • nie pisać nic w stylu "mam już węgiel, zobaczymy co dalej", "zapuściłem już tory" itp. Wątpię aby kogoś to interesowało.
  • nie zadawać pytań na które odpowiedź padła. Wątek jest czyszczony, więc można przejrzeć kilka storn, nie zajmie to dużo czasu.
 

DeletedUser12207

Gość
Gość
a mam ktoś jej rodzimą wersję już? jestem ciekawa co daje cały set :) :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
11id379.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
//Zostaw Binox, bo to pokazuje cały zestaw z bonusem. Onufry.

rakiety.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja mam pytanko. Czy to miasto widmo to musi byc to w samiuśkim rogu świata(10h od mojego miasta...) czy może jakieś inne normalne miasto widmo ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak ''to musi byc to w samiuśkim rogu świata(10h od mojego miasta...)''
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
A ja byłem bardziej przewidujący i zrobiłem sobie na 12ś miasto kilka minut od miasta widmo:p Zapraszam.
To zadanie jest dość łatwe. No chyba że ktoś nie ma wydobycia węgla.
A co do zadania to:
4godz rozkładania torów, 4 węgle, zakończyć zlecenie, Miasto widmo, zakończyć zlecenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry