Dzień Niepodległości - Rakieta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9641
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Mam pytane czy po wykonaniu tego końcowego zadania u barmana*, w którym dostaje się tę Rakietę macie w ekwipunku ją x3 :) czyli Rakieta, Niewypał i Prototyp :)? W sumie po co te 2, które nic w zasadzie nie dają? Być może kontynuacja tych zadań w Niedzielę?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser5325

Gość
Gość
Tak wykonałem wszystkie zadania i mam 3 rakiety. Też nie wiem po co zrobili aby zostawić ten prototyp i niewypał ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytane czy po wykonaniu tego końcowego zadania u szeryfa, w którym dostaje się tę Rakietę macie w ekwipunku ją x3 :) czyli Rakieta, Niewypał i Prototyp :)? W sumie po co te 2, które nic w zasadzie nie dają? Być może kontynuacja tych zadań w Niedzielę?

Sorry rakiete dostajesz od barmana ,ale z kontynuacją możesz mieć racje skoro nie można sprzedać tych rakiet.
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
może pokazali byście na scenie ten prototyp i niewypał, tez chciałbym zobaczyć :)

jak święto niepodległości jest 4 lipca to rozumiem Onufry że mamy czas na skończenie questa do tego wydarzenia?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zauważyłem, na zdjęciu w tym poscie jest że jak się ma założony cały ten set to ma się 15% szczęścia. Może uda komuś się znaleźć 3 kawałek kartki?:)

A co ma do tego 3 częśc kartki ?

@Poh proszę :]

fdfdfh.png
 

DeletedUser19363

Gość
Gość
Co do kontynuacji to jest bardzo możliwe bo na s1 zakończyłem i nie dostałem "medalu" za to więc to nie jest koniec :) trzeba po kombinować z wsadzaniem tych rakiet w okienko produktów :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
CIEKAWOSTKA:

Na rakietach jest logo InnoGames Gmbh (twórcy The Westa, Plemion i Grepolis)

inno.png

innorocketa.png



Można to poznać po zakręconym wzorku w prawym górnym rogu.

Dziękuję za uwagę


Co do kontynuacji to jest bardzo możliwe bo na s1 zakończyłem i nie dostałem "medalu" za to więc to nie jest koniec :) trzeba po kombinować z wsadzaniem tych rakiet w okienko produktów :)

Nie zawsze jest medal. Np. za wykonanie questów wielkanocnych nie było!
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
czy jak mam prototyp rakiety to po 4-ym też zniknie ten quest ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
1szy zrobiłem 4 misję :D
Nagroda:
+ Szczęśliwego Dnia Niepodległości
+ 2 punkty atrybutów na Charyzma

^_^

Medal:
rocket-gtzi.png
Szczęśliwego Dnia Niepodległości
 
Status
Zamknięty.
Do góry