Dzień Niepodległości (zadania)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22632
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ale ja dopiero na świecie Blackfoot zdobywam węgiel a podobno miasto widmo to nie jest takie zwykłe że można wybrać które się podoba.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No nie. Jest w lewym górnym rogu mapy(sektor pierwszy od lewej na samej górze), oznaczone jako zleceniodawca.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spokojnie masz czas do 5 lipca:eek:kul:

WIERUTNE KŁAMSTWO.

jest 0,43 5 lipca i już ktoś zadanie wywalił - tak wiec nie skończyłam.
Jak bym wiedziała że ktoś z adminów jest nadgorliwcem to bym sobie dała siana i nie wędrowała szmat drogi.

A wcześniej nie mogłam zaczynać - wyjazd - od takie dziwaczne poza westowe działanie bardzo nietypowe w piątki, soboty czy niedziele.

Widać ktoś nie myśli jak były w tym roku ułożone daty- skrócił nam czas aby było ciekawiej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
taaa ;/ ja tez na polskich niemieckich i angielskich swiatach wybralam sie do miasta a tu.... pupa.. nie ma zadania
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzień Niepodległości
[1 - 5 lipca]​
---------------skipe --------------

Chyba ktos nas wprowadzil w blad?
Bo wlasnie jestem w miescie widmo (dokladnie jest 5 lipca) i nie ma zadania odpalic rakiete.... :( Czy to blad w grze, czy informacja zle podana?
Bo na The West DB tez w opisie tez wyraznie wskazane co nastepuje:
Odpalamy
Rozpoczęcie
Data: 1.7.2011 - 5.7.2011
Miejsce: Miasto Widmo

Wiec jak z tym jest? Czy ja cos robie nie tak? Czy nas wszyscy poprostu oszukali?
zadaniezdnianiepodleglo.jpg


Czasu pozostalo nie wiele, wiec bede wdzieczny za rychla sesowna podpowiedz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie - nie robią nas w bambuko.
Po prostu NAS OLALI.

Zakładałam iż zadanie zacznę w poniedziałek (4 lipca) po powrocie z wyjazdu i spokojnie skończę 5 lipca.

Jednak widać iż tylko i wyłącznie CYBORGI mogą w to grać, które nie uznają rodziny , przerw czy choćby spaceru a jedyne co robią to sprawdzają czy coś się zmieniło.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trucien

No to przykro mi we dwoje.
Bo osobiscie moglem wczoraj to wykonac, ale jako normalny czlowiek postanowilem czas podrozy (8h) przeniesc na noc... a w dzien zalatwic inne sprawy, jak bym nie posiadal takiej informacji, postapil bym inaczej.

Przez to zostalem bez rakiety. :(

I jak ma sie zwyczaj mawiac wsrod pospolstwa:
"Winnych nie masz, a jak jestes nie zadowolony, to mozesz ugyzc sie w "D"

Dzieki wszystkim aktywnie w tym maczajacym paluchy, za "wspaniala zabawe"!
Oby i wam tak sie powodzilo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się trochę dziwię,że nie dali żadnego nowego zadania.

Te zadania były dostępne rok temu , pamiętm nawet gdzie je robiłem,
w cafejce internetowej na Teneryfie heh :gwizd:

Ale czemu w tym roku nie ma nawet jednego marnego zadanka z tej okazji to nie wiem, idealne by było udoskonalenie tej rakiety ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zadanie z serii Dzień niepodległości można było wykonać dziś do 00:00. Nie tak, że dziś można było robić zadanie. Czyli jak ktoś nie rozumie wczoraj o godzinie 23:59 był ostateczny czas na wykonanie zadania. Po tym czasie zadania nie można już zrobić. Nie wina adminów, a tak jest gra zaprogramowana. Zadanie to nie jest nowe bo było w tamtym roku, działo to tak samo. Zadania nie wyłącza admin tylko system jak już coś.
Po za tym na wykonanie zadania było wystarczająco dużo czasu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Kubusiu.
W takim razie abyś w przyszłości jak będziesz np: brał urlop wypoczynkowy w ilości 2 dni od 1 do 2 lipca i wypełniał podanko (wniosek etc,)właśnie podając takie daty ŻYCZĘ Ci aby Twój szef (kierownik itp) zrozumiał to w analogiczny sposób i wywalił Ci dyscyplinarkę za nie przyjście do pracy w dniu 2 lipca.
Przecież Twój urlop jest właśnie do 2 lipca do godziny 0.00.
::P:

Najgorzej jak próbuje się wmawiać komuś głupotę za wszelką cenę broniąc zwykłego błędu.

A wystarczyło by napisać że jest błąd w opisie zadania zamiast wmawiać ludziom nierozumienie czytanych treści.

A oto odpowiedź supportu na moje pytanie o daty zadania.

Gaszek 2011-07-05 12:49:20
Witaj agir,
zadanie było dostępne do 5.06 do godziny 0:00

Serdecznie pozdrawiam
Gaszek
The West Support


Gratulacje dla supportu za inteligencje.

Tym bardziej iż na oficjalnych stronach kierowanych z opcji Pomoc występuje błędna informacja co do daty.
 

DeletedUser22632

Gość
Gość
Może informacja nie jest błędną lecz mamy tu problem w interpretacji godziny 0:00 która jest jednak mimo wszystko początkiem dnia i zalicza się do 5 lipca
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rakieta to fajna rzecz, życzę cierpliwości tym:
- co muszą zrobić te zadania za rok
- zabrakło im czasu na zrobienie zadań
- nie odebrali medalu
 
Status
Zamknięty.
Do góry