Dzień założycieli miasta Independence - dyskusja

Po co dawać kolejny mini event, na zasadzie zbierz 100 X, gdzie "główną nagrodą" jest skrzynka z 2016 roku...
Te sety były bezużyteczne już 6 lat temu...
 
Halo, kiedy w szopie praczu będą dostępne itemki do zadań i karta kolekcjonerska? To jakiś nowy trend, że ich już nie będzie?
 
Dajecie set Szaunisów w tych paczkach, ale jakoś go nie ulepszacie tylko zostawiacie go jako kolejny zestaw śmieci & ulepszacie normalne przedmioty. Dlaczego?
 
A czemu znany oszust i kręt ken block (idz po wino i reszte przynieś) panoszy i beztrosko fika jak to przewalicha???




I pytanie .
A co rok będzie ten ewent ? Złota koniczyna św. Patryka ?
 
Nie wiem czy nowy trend, ale podczas tego eventu nie będzie itemków w shopie.
To jak mamy zdobyć te iteamki ? mi np kilku rzeczy brakło do zadania ale udało mi sie kupic na rynku- od tamtej pory jak kupilem nie widzialem tego na taergu. To samo tyczy sie z kartami- ich wgl nie widziałem a brakuej zeby zrobic osiagniecie i z tego co wiem to nie tylko mi ..


sami "zmuszacie" ludzi do uruchamiania botów zeby naklepali tego troche i sprzedawali ;X
 
A zrobić po zdobyciu tych wszystkich kawałków map? I dlaczego nie pokazuje że one już są zdobyte? Czy potrzeba spełnić jeszcze jakieś wymagania by po zrobieniu zadania z kawałkiem mapy pokazało 1/1?
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
A zrobić po zdobyciu tych wszystkich kawałków map? I dlaczego nie pokazuje że one już są zdobyte? Czy potrzeba spełnić jeszcze jakieś wymagania by po zrobieniu zadania z kawałkiem mapy pokazało 1/1?
Po zrobieniu zadania należy udać się we wskazane przez zleceniodawce miejsce i poszukać kawałków mapy. By Wam ułatwić zadanie w spojlerze w głównym ogłoszeniu umieściliśmy informację w jakich pracach można znaleźć fragmenty.
 
Do góry