Ekstraklasa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13846
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13846

Gość
Gość
Tu piszemy o wszystkim związanym z Ekstraklasą.:D Zapraszam do zabawy w typowanie wyników.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13846

Gość
Gość
Nie, mówie tak, ponieważ zawsze byłem,jestem i będe kibicem Kolejorza:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja lubie wisle krakow i legie warszawe zawsze je lubialem
 

DeletedUser13846

Gość
Gość
Ej, jak się nazywa ten nowy bramkarz Wisły?
 

DeletedUser13846

Gość
Gość
Aha, dzięki. Podobno dobry jest, ale narazie nie miał jak się wykazywać.
 

DeletedUser13846

Gość
Gość
Kotorowski moim zdaniem to chwilowo najlepszy bramkarz ligi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
dopiero pierwsze mecze zobaczymy jak dalej bedzie bronil
bedzie na psychicznym wspomaganiu:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
W temacie piłkarskim dot. naszej rodzimej piłki mam jedno do powiedzenia, tylko i wyłącznie na zawsze:

...W górę serca, niech zwyciężą Lech, Kolejorz, Niech zwycięża Lech...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Typowanie wyników ekstraklasy zostało zrobione na totalny "odwal się".
Bardzo chaotycznie napisane, regulamin ma tylko jeden punkt o punktacji, brak informacji jak ma wyglądać wzór poprawnego typu, a tym bardziej do kiedy można typować, bo nie każdy interesuje się ekstraklasą i zna terminy. Brakuje kilku punktów ważnych żeby to w miarę dobrze wyglądało.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ja lubie wisle krakow i legie warszawe zawsze je lubialem

Aj chłopcze, nie wiesz co dobre. Znam parę fajnych wierszyków o tych klubach, ale wolę nie narażać się administracji. Wiadomo, kto wygra...
ruch_logo.png

O typerze się nie wypowiem, ale schrzaniłeś to. Spaletti, pomyśl o prawach autorskich, bo będzie powstawało więcej takich rzeczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ruch raczej nie wygra ekstraklasy:D. Wgl, Ruch i Legia zawiodly w poprzednim sezonie. O ile dla Ruchu szlo dobrze, to pod koniec totalna klapa..
 

DeletedUser20706

Gość
Gość
Walka o mistrza rozstrzygnie się pomiędzy Legią, Wisłą i Lechem z której wg mnie Lech wyjdzie zwycięsko. W lidze namiesza czarny koń rozgrywek (być może Polonia Wa-wa lub Jagiellonia). Do spadku Górnik Zabrze i Arka Gdynia
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Typowanie wyników ekstraklasy zostało zrobione na totalny "odwal się".
Bardzo chaotycznie napisane, regulamin ma tylko jeden punkt o punktacji, brak informacji jak ma wyglądać wzór poprawnego typu, a tym bardziej do kiedy można typować, bo nie każdy interesuje się ekstraklasą i zna terminy. Brakuje kilku punktów ważnych żeby to w miarę dobrze wyglądało.

To pogadaj z organizatorem i zróbcie wspólnie. Masz doświadczenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry