Eq na 50 lv

  • Rozpoczynający wątek krystianow1995
  • Data rozpoczęcia

Moje eq jest:

  • Dobre

    Głosy: 27 48,2%
  • Słabe

    Głosy: 16 28,6%
  • Jak najszybciej je zmień! Wstyd takie pokazywać!

    Głosy: 13 23,2%

  • W sumie głosujących
    56
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam to jest moje eq, zbierane systematycznie i powoli :) Jak mówicie co zmienić?
zzzd.png

Sorki za niezbyt ładne ''poklejenie''
 

DeletedUser12173

Gość
Gość
kup sobie szlachecki żakiet szlachecki skórzany kapelusz i szare kozaki jeżdzieckie plus miecz konkwisty ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
kup sobie szlachecki żakiet szlachecki skórzany kapelusz i szare kozaki jeżdzieckie plus miecz konkwisty ...

widać, że to poszukiwacz pełną gębom, a nie pojedynkowicz. eq niezły tylko zamienił bym robocze na czarne jeździeckie. no i kilka rzeczy do sprzedania(szara koszula, czarna czapka...)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
0 na koncie czyli chyba grasz bez miasta
powiedz w co inwestujesz i do jakiej pracy dążysz
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę, że przedmioty do prac "polowanie", wiec kup jeszcze czarne kozaki jeździeckie, ew.(jeżeli masz kasę) set Indianina. Kilka przedmiotów możesz wywalić z ekwipunku. No i konia zmień na kłusaka, mustanga możesz zostawić jeżeli planujesz zakup zestawu Indianina.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ekwipunek dobry, masz sporo itemków. Ja bym Ci polecił byś kupił sobie droższe rzeczy np. Brązowy płaszcz, Szlacheckie Kozaki jeździeckie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
widać, że to poszukiwacz pełną gębom, a nie pojedynkowicz. eq niezły tylko zamienił bym robocze na czarne jeździeckie. no i kilka rzeczy do sprzedania(szara koszula, brązowy kapelusz...)

Kapelusza i roboczych nie sprzedam bo są to przedmioty setowe:) szara daje sporo do zaskoczenia (13) jeździecki będę miał niedługo bo miasto jest właśnie rozbudowywane pod krawca (tak mam miasto, pomyłka lipa:p- a kasy nie mam bo wszystko w miasto dałem) A na razie dążę do polowania na grizzly żeby ukończyć quest z poszukiwaniem skarbu, a tak to chyba będę celował w poszukiwanie skarbu(mam - 114 pkt) albo coś podobnego.
Ekwipunek dobry, masz sporo itemków. Ja bym Ci polecił byś kupił sobie droższe rzeczy np. Brązowy płaszcz, Szlacheckie Kozaki jeździeckie.
Jak będę miał kasę to na pewno coś kupie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli chcesz polować na grizzly, to dokup jeszcze czarną kurtkę materiałową. I chyba szary kapelusz jest lepszy. Poza tym ja bym parę rzeczy sprzedała: czapki, buty materiałowe. Sprawdź na weststats, co ci się nie przyda.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja na twoim miejscu kupiłbym w pierwszej kolejności
Czarne kozaki jeździeckie $6200 ale warto przydaje się do wielu prac jak zbierzesz kasę to miną jakieś 3 poziomy wtedy przyda ci się Ostry miecz konkwisty $3370 lub Precyzyjny Smith & Wesson Model 1 $3180 te bronie starczą ci na bardzo długo później kupił bym mokasyny $5600 indiańskie ubranie $7500 i Indiański pióropusz $3200

masz parę nie potrzebnych przedmiotów w ekwipunku
Szara muszka,Szary naszyjnik indiański,Rewolwer wiązkowy,szara rozpinana koszula i parę innych rzeczy
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja na twoim miejscu kupiłbym w pierwszej kolejności
Czarne kozaki jeździeckie $6200 ale warto przydaje się do wielu prac jak zbierzesz kasę to miną jakieś 3 poziomy wtedy przyda ci się Ostry miecz konkwisty $3370 lub Precyzyjny Smith & Wesson Model 1 $3180 te bronie starczą ci na bardzo długo później kupił bym mokasyny $5600 indiańskie ubranie $7500 i Indiański pióropusz $3200

masz parę nie potrzebnych przedmiotów w ekwipunku
Szara muszka,Szary naszyjnik indiański,Rewolwer wiązkowy,szara rozpinana koszula i parę innych rzeczy

Wiązkowego akurat używam :) Na set indianina dosyć długo się czaje ale cienko z kasą narazie
PS: pogonie trochę budowniczych do budowy krawca :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie w jaką umiejętność ładujesz bo nie wiem co mam ocenic niby przedmiotów dużo... ale takich dobrych pare tylko.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sprzedałem szarą koszulę, a zyskałem czarny materiałowy kapelusz
 

DeletedUser

Gość
Gość
eq raczej słabe...

nei masz wielu baaardzo pomocnych rzeczy -> szlachecki żakiet, szlacheckie kozaki jeździeckie, zółta chusta, brązowa chusta, kłusaka...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kup se nowegokonie np. Kłusaka i zmień naszyjnik sprzedaj też niepotrzebne słabe rzeczy.

Pozdrawiam: steciu9:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
on nie może zebrać set indianina bo pióropusz jest na 51lvl:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry