Err... Dowodzenie czy Chowanie Się?

  • Rozpoczynający wątek McMiniek
  • Data rozpoczęcia

Dowodzenie czy Chowanie Się?

  • Dowodzenie

    Głosy: 13 35,1%
  • Chowanie Się

    Głosy: 24 64,9%

  • W sumie głosujących
    37
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Pewnie było pierdyliard lub więcej takich tematów, ale chciałem zrobić kolejną czyli następną z tamtych kolejnych postaci.

Nie wiem tylko co lepsze. Dowodzenie czy Chowanie Się? Obie dają dobre prace, zwłaszcza po nowej aktualizacji, ale która umiejętność WASZYM zdaniem jest lepsza? Np. też pod forty?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pewnie było pierdyliard lub więcej takich tematów, ale chciałem zrobić kolejną czyli następną z tamtych kolejnych postaci.

Nie wiem tylko co lepsze. Dowodzenie czy Chowanie Się? Obie dają dobre prace, zwłaszcza po nowej aktualizacji, ale która umiejętność WASZYM zdaniem jest lepsza? Np. też pod forty?

Po aktualizacji ?
Tylko chowanie się !
Będziesz miał :
Poszukiwania skarbu, napad, włamanie, transport alkoholu, rozbijanie gangów, napad na bank.
Żyć nie umierać !

Pod forty lepsze jest dowodzenie, ponieważ działa I przy strzale I przy uniku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też jestem od początku za chowaniem się, ale dalej interesuje mnie co myślą inni gracze. Czekam na odpowiedzi :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm tu się zgodzę z kolegą radellem, chowanie się jest ciekawsze ;).
 

DeletedUser11019

Gość
Gość
Więc tak, dowodzenie daje dużo expa, bitwy o fort i nawet ładna kaska(ropa, pilotowanie parowców czy karczowanie lasu).

http://pl.weststats.com/index.php?page=jobs&filter=skill&skill=leadership

Chowanie się daje nam mało expa(na początek marne polowanie na indyki i bobry). Potem pojawiają się ochrona wozu czy polowanie na wilki. Przede wszystkim atutem tej umiejętności to szczęście i pieniądze. Jednak na późniejszych lvl mamy ładne prace pod expa.

http://pl.weststats.com/index.php?page=jobs&filter=skill&skill=hide

Uważam, iż ciekawą kombinację stworzyła by mieszanka chowania się i dowodzenia. Na początek (do 15lvla) iść w dowodzenie, potem inwestować w chowanie się.

PS: Taki wątek to raczej do działu X czy Y
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra, myślę, że tych kilka opinii narazie mi wystarczy. Temat w-sumie-do-zamknięcia.
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Ja mam full w chowanie się 45 lvl i mam odblokowane
Poszukiwania skarbu, napad, włamanie, transport alkoholu, transportowanie amunicji, pracuj jako konował, plądrowanie zwłok, sprzedaż broni indianom, i niedługo okradanie ludzi,
a za jakiś czas przemyt ;]

Polecam chowanie się.
 

DeletedUser19557

Gość
Gość
ja mam 51 lvl z chowaniem i mam odblokowane

Poszukiwania skarbu, napad, włamanie, transport alkoholu, transportowanie amunicji, pracuj jako konował, plądrowanie zwłok, sprzedaż broni indianom,okradanie ludzi, przemyt , polowanie na grzechotniki i rokowania pokojowe

Oczywiście z ciuchami

Chowanie się jest najlepsze
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze dobrze. Bardzo dziękuję za wszystkie wasze zdania. Daję chowanie się :). Dzięki jeszcze raz za pomoc w wyborze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sory że się wtrącę, ale jakie są najlepsze ubrania pod chowanie się?
PS. Jestem za chowaniem się, lepsze prace są.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Zielony cylinder
Naszyjnik Azteków (pp) / Brązowa chustka
Szlachecka skórzana kurtka
Mokasyny
Szlacheckie jeansy
Niebieski pas z pistoletami
 

DeletedUser

Gość
Gość
Do tego możesz jeszcze dołożyć rakietę jak posiadasz
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chowanie się jest o tyle dobre że większość ostatnich prac ma po dwa chowania się czyli najtrudniejsza prace z chowaniem się która ma 741 odblokowujemy już na 92lvl (oczywiście bez itemków z itekami kilka lvl wcześniej) ! Jedyne co w chowaniu jest wadliwe to mozolny początek.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chowanie się jest lepsze do obrony, ale nie jest do ataku jednak jesteś robotnikiem masz 315 chowania się poziom wieży 5 oczywiście wieży robotnika nikt ci nie podskoczy, a prace to i tak lepsze na chowanie się.
 
Status
Zamknięty.
Do góry