Event świat 9

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Dodam, iż zapraszam wszystkie osoby z Forum do wzięcia udziału w evencie, ale osoby spoza świata 9 - niech piszą do mnie PW na Forum. Wystarczy nazwa miasta i hasło. Chciałbym zorientować się, ile osób zna poprawną odpowiedź :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mogliście jeden dzień poczekać ^^ dziś jest ważny fort i nie każdy może po mapie latać swobodnie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tiermes dobrze gada... walka o Blacrock Mountain...
Wiadomo, jak ktoś z walczących odgadnie to pójdzie sobie z walki do miasta ... :)
Wiadomo też, że nie każdemu można dogodzić, więc powodzenia wszystkim:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
"po prostu powiedz przyjacielu i wejdz" - cos mi to przypomina tekst z władcy pierścienia :D (gdy gandalf wchodzil do kopalni moria )
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie tylko Tobie ^^

"Drzwi Durina, Władcy Morii
Powiedz przyjacielu i wejdź
Zrobiłem te drzwi ja, Narwi
Znaki wykuł Kelebrimbor z Hollionu"

ale to na bank zły trop ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale kto ogladal film/czytal ksiazke, odrazu z miejsca wie jaka jest odpowiedz (ofc. nawet jak ktos niezna, to i tak zagadka jest strasznie prosta ;d )
 

DeletedUser

Gość
Gość
a skad wiesz ze nie trzeba po krasnoludzkiemu odpowiedziec? :p

ile jest prob odpowiedzi?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Do godziny 16.00 można wysłać jedną odpowiedź, a potem można wysyłać na zasadzie: jedna odpowiedź na godzinę. Decyduje godzina wysłania wiadomości do Weroniki, czas serwera jest w prawym dolnym rogu mapy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie zawsze, w evencie z przemytnikami whiskey byla nieograniczona ilosc prob
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale zaliczana jest tylko ta pierwsza odpowiedź , tak ( to znaczy: najbliższa do końca czasu eventu )

I czy dostaję się odpowiedź na każdą wysłana wiadomość?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie dostaje się odpowiedzi, a po wysłaniu swojej należy czekać na ew. komunikat na Forum. Jeśli po pełnej godzinie nie będzie komunikatu, oznacza to, że coś było nie tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
"proszę cię przynieść coś do upieczenia"

coś takiego było :D nie gram na 9 Ś moge pomuc komuś przedmiot mozę być ? stek raczej tak a z tym miastem to nie wiem nie chce mi się robić tego eventu więc pisze tu
 

DeletedUser

Gość
Gość
"proszę cię przynieść coś do upieczenia"

coś takiego było :D nie gram na 9 Ś moge pomuc komuś przedmiot mozę być ? stek raczej tak a z tym miastem to nie wiem nie chce mi się robić tego eventu więc pisze tu

Jak nie jesteś z s9, a masz ochotę podyskutować, to pisz mi na PW. Nie udzielaj się w tym temacie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja mam pytanie: Np. na s3 bylo tak ze odrazu po opisie miasta wiedziales ze to jest to, czy tu tez tak jest? czy trzeba sie domyslac czy to to czy nie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiele rzeczy można UPIEC :)

- kukurydza
- indyk
- stek
- szynka
- łosoś
- pstrąg

także do wyboru do koloru :) ale myślę że co niektórzy skojarzą pewne święto amerykańskie niedawno :D

Edit:

Vid każde miasto jest w rankingu :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A to moje pytanie : :p

Czy to normalne gdy wchodząc w miasto-> ratusz -> mieszkańcy

Widzimy tylko jednego mieszkańca i nie ma on żadnej rangi
Wydaje mi się ze ktoś musi mieć range założyciel :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry