Event na świecie 4

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser12954

Gość
Gość
No więc na świecie 1 event (jeśli dobrze mniemam chodzi o "Wanted" z meksykaninem) był (lekko mówiąc) do kitu. Ten tutaj był niesamowity, śledziłem go na bieżąco, choć to nie mój świat :D. Ale nadal nie wiem, o który pkt na tej mapce chodziło :p.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziękujemy wszystkim za udział w evencie, gratulujemy zwycięzcom!!!

Oto poprawne odpowiedzi:
Akt I: Obserwacja fortecy (1h)
Akt II: Handlowanie z Indianami (1h) + alkohol w ekwipunku (tequila lub whiskey) + brak broni przy sobie (pojedynkowej i fortowej, o czym wiele osób zapominało)
Akt III: Sprzedaż broni Indianom (30 min)
Akt IV: Polowanie na bizony (1h)
Akt V: Do wyboru: okradanie ludzi (30 min) bądź rokowania pokojowe (30 min)

Odnalezienie Starego:
Chodziło o miejscowość Pine Ridge, która w rzeczywistością była rezerwatem indiańskim, w którym doszło do masakry Indian przez wojska USA. O tych wydarzeniach mówił Stary (podpisujący się jako Red Pegini - anagram słów Pine Ridge), który był uczestnikiem rzezi i który wrócił na miejsce masakry; te wydarzenia również przypomniał sobie nasz bohater (rzeź, modlitwy - które były jednym z powodów masakry, itd.). Pine Ridge to także sosnowy grzbiet, na co naprowadzał Stary w drugim liście. Wspominał także o zranionym kolanie, a Wounded Knee to nic innego jak potok przepływający przez rezerwat Pine Ridge... Jako ciekawostkę podam, że wszystko jest w wiki/google ;)

Z kolei mapa naprowadzała nas na sektor, jednak aby dotrzeć do właściwego sektora, należało rozwiązać zagadkę:

Szedłem do St. Martin raz i spotkałem faceta co....

Facet owszem miał i żony, i koty i kocięta, ale nasz bohater spotkał TYLKO faceta. Zatem ilu ich szło? Tylko jeden :)
I taką ilość należało odjąć od szlaku na mapce, zgodnie z podpowiedzią:

szukając drogi będziesz pewniejszy gdy ilość kroków ZAWSZE pomniejszysz.
Sprawdźcie sami :)

Jako ciekawostkę podam, iż zagadkę o facecie opowiedział w filmie Szklana Pułapka 3 niejaki.... Simon, a bohaterami tego filmu byli: John McLane i Zeus Carver. Mieszkaniec Pine Ridge na świecie 4 nazywa się John Carver, a w jego opisie postaci można znaleźć cytat z filmu.

Chyba wszystko, jak są pytania, to śmiało :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12954

Gość
Gość
Niemiłosiernie trudne, nagrody adekwatne do mozołu włożonej w to pracy :D.
 

DeletedUser

Gość
Gość
gratuluje zwycięzcy :)
fajnie było się pobawić :) czekam na kolejne eventy ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
wszystko zrobilem ok, tylko za pozno i rokowania 10 min, a to wszystko przez brak tequili, ktorej bardzo dlugo szukalem;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niemiłosiernie trudne, nagrody adekwatne do mozołu włożonej w to pracy :D.

gratuluje zwycięzcy :)
fajnie było się pobawić :) czekam na kolejne eventy ;)

Zgadza się, nagrody to unikaty, których nie można ani kupić ani znaleźć, dlatego są bardzo wartościowe. Ale zwycięzca sam zdecyduje, co z nimi zrobić :)

Co do następnych eventów to proponuję śledzić Forum (działy światy), aby zorientować się, na jakich światach nie było jeszcze eventów. Ponadto tutaj:
http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=26667

jest temat do ogólnej dyskusji, tak więc zapraszam :)


Przy okazji chciałbym powiedzieć, że ten event to takie moje małe chwilowe pożegnanie się z Westem jako admin. Wyruszam w prerię na urlop i przez jakiś czas tu nie zagoszczę.
Raz jeszcze dziękuję wszystkim i raz jeszcze gratuluję. Mam nadzieję, że bawiliście się co najmniej tak, jak ja :)
 

DeletedUser20273

Gość
Gość
Event świetny, dużo pracy w to włożyłeś i widać efekt :) Oby takich więcej.

Ciekawi mnie, czym dokładnie jest ten zamarznięty rewolwer ;p
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ciekawi mnie, czym dokładnie jest ten zamarznięty rewolwer ;p

ss20101029142458.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
dziękujemy T67 za event :) ciekawy, przyjemnie się bawiło :)
życzę miłego wypoczynku :)
a nagrody bardzo ciekawe ;) szkoda, że nie wpadłem na miasto ;)
a miałem jakieś 30 min do tego miasta ;f
 

DeletedUser

Gość
Gość
event na prawde ekstra Thompson67! :D juz myslalem ze ostatnim etapem bedzie 5 i wtedy nie mial bym nawet 1% szansy wliczenia sie do 3. na moje szczescie bylo 6 etapow co pozwolilo mi dostac sie do 3 :) $ troche poszlo na reskill pod prace ale warto bylo. jestem tylko zly na siebie za ta bron fortowa!:&:
moim zdaniem 6 etap najlepszy oby wiecej takich eventow. dziekuje za znakomita zabawe i milego wypoczynku oraz szybkiego powrotu do westa :p
 

DeletedUser20250

Gość
Gość
Chciałbym się zapytać czy te bronie będzie można sprzedać ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry