Event S3

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16185

Gość
Gość
Najgorze jest to że nie wiem czy znalazłem dobre miasto :confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem ktoś tu powinien dostać karę za podpowiadanie ;)

Co by nie było powiem, że na razie z tą częścią jakoś sobie poradziłem. Gorzej będzie z pojedynkiem, bo nie mam na razie miasta i ekwipunku do pojedynkowania się :(
 

DeletedUser182

Gość
Gość
tak jak mi napisal onufry, jezeli masz naprawde dobra odpowiedz, to nie musisz szukac potwierdzenia, nie wiem czy onufry wyrazi zgode zebys mogl mi wyslac odpowiedz na pw, i bym ci powiedzial czy to dobra odpowiedz

A jaki ja mam wpływ na Wasze prywatne rozmowy :p
Na priv można sobie podpowiadać. Na forum proszę nie podawać odpowiedzi bo będą karteczki.
 

DeletedUser9553

Gość
Gość
Mimo, że znam odpowiedź udziału brać nie będę - na ś3 umiejętności pakuję w dowodzenia =/ W każdym razie życzę powodzenia uczestnikom w odgadnięciu zagadki ;)
 

DeletedUser16185

Gość
Gość
Pierwszy raz tyle czasu spędziłem w the west i na forum i to przez Onufrego ale znam odp już :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Daj ktoś małą podpowiedź , siedzę i myślę , wymyślić nie mogę...
 

DeletedUser

Gość
Gość
10 może piętnaście minut myslenia. pare kliknięć tu i tam i mam odpowiedz :)

Faktycznie, jak sie już znajdzie to nie trzeba sie upewniać :D

Specjalnie zapisałem sie na s3, żeby sprawdzić :p
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
już 7 osób się do mnie zgłosiło i jedna na forum
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podpowiedź:

Aby znaleźć miasto, ważne są 3 elementy w poście powyżej. Jeden z nich to wiadomo, zamieszczona muzyka. Pozostałe dwa trzeba odgadnąć. Po odgadnięciu otrzymamy nick postaci, sprawdzimy sobie gdzie ona stoi i mamy miasto. Upewnimy się, że to dobre miasto po jego nazwie i profilu. Postać nie należy do miasta, stoi przy nim jedynie.

No to już chyba wszystko co można podpowiedzieć. Czekamy na chętnych do bicia jutro o 9:30 :p

dla mnie wystarczył jeden element, choć pozostałe dwa też mogą pomóc :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry