Fałszywy złoty set

  • Rozpoczynający wątek ChłopakNaOpak
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Na tw pojawiły się 3 tajemnicze przedmioty w sekretnych i tajnych a mianowicie:
Fałszywa Złota strzelba
Fałszywy złoty colt
Fałszywa złota szabla

Co ciekawsze,bronie mają wymagany większy lvl niż oryginały.

http://tw-db.info/index.php?lang=pl

Wiadomo coś na ten temat??
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja myślę że w nowej aktualizacji będą nowe questy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może... Może fałszywy złoty set będzie potrzebny do wykonania questa z jakąś bandą złodziei pragnących zagrabić złote bronie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli albo trzeba czekać do 1.30 albo,czekamy co zrobią w innych krajach.
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
faszywyzlotycolt.png


Z bety na której jest 1.30. Broń jednego z NPC.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zadanie można wykonywać od aktualizacji 1.30 !

1) pokonaj fałszywego mikołaja
2) założona czapka mikołaja i 2 h eksploracji kontynentu
3) załóż mapę i czapkę mikołaja i wykonuj pracę zbieranie lotosu (na becie nie znalazłem takiej pracy) przez 2 h
4) na środku mapy będzie prawdziwy mikołaj i musisz go pokonać po czym dostaniesz w nagrodę klucz
5) Wykonuj poszukiwanie skarbu dopóki nie wyleci ci skrzynka z fałszywym złotym coltem którą otworzysz kluczem
6) skrzynka z fałszywą złotą szablą jest w mieście widmo
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zadanie można wykonywać od aktualizacji 1.30 !

1) pokonaj fałszywego mikołaja
2) założona czapka mikołaja i 2 h eksploracji kontynentu
3) załóż mapę i czapkę mikołaja i wykonuj pracę zbieranie lotosu (na becie nie znalazłem takiej pracy) przez 2 h
4) na środku mapy będzie prawdziwy mikołaj i musisz go pokonać po czym dostaniesz w nagrodę klucz
5) Wykonuj poszukiwanie skarbu dopóki nie wyleci ci skrzynka z fałszywym złotym coltem którą otworzysz kluczem
6) skrzynka z fałszywą złotą szablą jest w mieście widmo

Skad to wiesz? Jeśli można spytać. ;)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
No proszę i teraz podrobione złote zrobią większą furorę niż normalne. Kto by się spodziewał. Robi się ciekawie :)
 

DeletedUser11899

Gość
Gość
Na becie mam pierwszą fazę zrobioną z Charlie Bryant'em ;) Idiota ale jaki śmieszny jest xD Teraz kupiłem sobie odpowiednie ubranie do "collecting lotus flowers" i idę je odebrać z marketu
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Na becie mam pierwszą fazę zrobioną z Charlie Bryant'em ;) Idiota ale jaki śmieszny jest xD Teraz kupiłem sobie odpowiednie ubranie do "collecting lotus flowers" i idę je odebrać z marketu

Mógłbyś napisać konkretnie kim jest Charlie Bryant??Gothic6752 nic o nim nie pisze
 

DeletedUser11899

Gość
Gość
Mój kolega co ma 103 lvl na becie i jest w FF
To jest gracz
 

DeletedUser247

Gość
Gość
Powiem Ci co jest gorsze;p To zadanie na czapkę było już 2 lata temu, a większość ludzi posprzedawała te czapki, które będzie trzeba mieć by zdobyć te bronie. Czapka nie jest ''auctionable' więc nici z tego questa. Dobrze chociaż, że można kupić te bronie na targu:) No chyba, że admini się zlitują i pozwolą sprzedawać czapki:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiem Ci co jest gorsze;p To zadanie na czapkę było już 2 lata temu, a większość ludzi posprzedawała te czapki, które będzie trzeba mieć by zdobyć te bronie. Czapka nie jest ''auctionable' więc nici z tego questa. Dobrze chociaż, że można kupić te bronie na targu:) No chyba, że admini się zlitują i pozwolą sprzedawać czapki:)

Jak jesteś nie doinformowany, to nie wprowadzaj ludzi w błąd. To zadanie na czapkę mikołaja pojawiło się także i w tym roku na święta.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19235

Gość
Gość
Poczekajmy do aktualki 1.30 a wszystko się wyjaśni :)
oby jak najszybciej weszła w życie bo nie mogę się doczekać ::P:
 
Status
Zamknięty.
Do góry