Fałszywy złoty set

  • Rozpoczynający wątek ChłopakNaOpak
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser10568

Gość
Gość
Ja powiem tak: ten quest sobie ktoś wymyślił. Z ciekawości zrobiłem według tych kryteriów i po zbieraniu lotosu nie pojawił mi się żaden mikołaj.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zadanie można wykonywać od aktualizacji 1.30 !

1) pokonaj fałszywego mikołaja
2) założona czapka mikołaja i 2 h eksploracji kontynentu
3) załóż mapę i czapkę mikołaja i wykonuj pracę zbieranie lotosu (na becie nie znalazłem takiej pracy) przez 2 h
4) na środku mapy będzie prawdziwy mikołaj i musisz go pokonać po czym dostaniesz w nagrodę klucz
5) Wykonuj poszukiwanie skarbu dopóki nie wyleci ci skrzynka z fałszywym złotym coltem którą otworzysz kluczem
6) skrzynka z fałszywą złotą szablą jest w mieście widmo

Fajnie, że to mój cytat.
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Wiadomo coś o podrobionej strzelbie? Czasu minęło dużo od ostatnich wieści, a taka podróbka byłaby idealna dla tych, którzy szansę na oryginał zaprzepaścili w różny sposób.
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Podrobiona strzelba , colt czy szabla to wszystko można znaleźć w skrzynkach które wypadają z Bitw o Forty ;)
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Znaleźć rzekomo wszystko można lecz dowodów brak. Macie potwierdzone info o podrobionej strzelbie ze skrzyni?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam jeden gracz od nas z Blackfoota dropnął ze skrzynki. Była to ta ze stalowymi okuciami. Niestety screena nie mam a tego człowieka nie pamiętam :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy podrobionego Colta można zdobyć w święta???
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Podrobione bronie różnią się tym od oryginałów tym, że można je sprzedać, tak?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest podrobiony Colt i Szabla ale nie wierzę w Strzelbę. No chyba ,że ona by była też z jakiegoś zadania.

Czym różnią się podróbki od oryginałów?:

1.Mniejszy DMG.
2.Mniejsze bonusy o połowe.
3.Wymagają większego lvla niż orginałki.
4.Można je wystawić na Targ.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Raczej właśnie łatwiej je zdobyć. Dużo jest Coltów na niektórych światach. Wypadają ze skrzyń fortowych ;)
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
s11g7d.jpg


Na s1 na tergu znalazłem "Podrobioną złotą szable"
::D:
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Czyli ktoś zuy,wie ale nie powie :) Może szantaż albo agresywna perswazja?
 
Status
Zamknięty.
Do góry