Fajna gra

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21608
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser21608

Gość
Gość
Szukam gry przeglądarkowej o dowolnej tematyce ale bardzo fajna i po polsku. Najchętniej pokemony. Proszę o szybkie odpowiedźi i linki;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dużo jest fajnych ale nie o Pokemonach ;D
np.
Margonem
Wolni Farmerzy
The-West ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przy początku wydaje się bardzo głupia ale uwierz mi gdy się przyzwyczaisz będzie lepsza od wszystkich :traper:
 

DeletedUser12361

Gość
Gość
Przy początku wydaje się bardzo głupia ale uwierz mi gdy się przyzwyczaisz będzie lepsza od wszystkich :traper:

Chyba uzależnisz::P:.
-Plemiona-jeśli masz dużo czasu i chcesz czasami zarywać całą noc-nie polecam
-tibia:nie:-jeśli masz starego kompa(tibia:&: to nie gra przeglądarkowa)-nie polecam
-Metin2:nie::&:-Jeśli lubisz gry które nie mają sensu a tibia:nie::&: Ci się nie podoba-nie polecam
-4storyhmpf-Jeśli lubisz gry w stylu MMORPG a szkoda Ci kasy na WoW'a(Gra bardzo podobna do WoW'a)-polecam
-Zielone Imperium,Wolni farmerzy-monotonia-nie polecam
-Nasza-Klasa-Jedyna gra jaką znam związana z pokemonami(najpierw musisz poznać ich język)-nie polecam
 

DeletedUser21608

Gość
Gość
Twoja grzesiek nie fajna
A co w tym margonem trzeba robić
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
to taki metin w przeglądarce, questy, z tym, że walki się odbywają automatycznie.
 

DeletedUser21608

Gość
Gość
Właśnie sie zarejestrowałem tylko nie wiem gdzie jest miejsce do pojedynków nazywam The westowiec
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przy początku wydaje się bardzo głupia ale uwierz mi gdy się przyzwyczaisz będzie lepsza od wszystkich :traper:

To mnie rozwaliło.Margonem ... strasznie uzależnia(wiem to z podwórkowego doświadczenia).

Chyba uzależnisz::P:.
-Plemiona-jeśli masz dużo czasu i chcesz czasami zarywać całą noc-nie polecam
-tibia:nie:-jeśli masz starego kompa(tibia:&: to nie gra przeglądarkowa)-nie polecam
-Metin2:nie::&:-Jeśli lubisz gry które nie mają sensu a tibia:nie::&: Ci się nie podoba-nie polecam
-4storyhmpf-Jeśli lubisz gry w stylu MMORPG a szkoda Ci kasy na WoW'a(Gra bardzo podobna do WoW'a)-polecam
-Zielone Imperium,Wolni farmerzy-monotonia-nie polecam
-Nasza-Klasa-Jedyna gra jaką znam związana z pokemonami(najpierw musisz poznać ich język)-nie polecam

Ja polecam - zainwestuj w pecet'ka i kup sobie Wiedźmina( lub Wiedźmina 2 jak wyjdzie).Chyba, że się rodziców boisz bo gra od 18+o_O.Kolejny uzależniacz:I:.Z tym, że nie do porównania z tibią:):D:)i innymi bzdetkami.Klimat Sapkowskiego zachowany.Wada, to koszt.inwestycja jednak się zwraca:p.
P.S.Najlepsza gra to Polska polityka.Występują tam przeróżne typy i odmiany języków.Jest wiele modernizacji postaci.Od członka sejmiku poleskiego, po następce Kaczyńskiego/Tuska/Schetyny.Wada to wymagania sprzętowe:p.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12361

Gość
Gość
To mnie rozwaliło.Margonem ... strasznie uzależnia(wiem to z podwórkowego doświadczenia).



Ja polecam - zainwestuj w pecet'ka i kup sobie Wiedźmina( lub Wiedźmina 2 jak wyjdzie).Chyba, że się rodziców boisz bo gra od 18+o_O.Kolejny uzależniacz:I:.Z tym, że nie do porównania z tibią:):D:)i innymi bzdetkami.Klimat Sapkowskiego zachowany.Wada, to koszt.inwestycja jednak się zwraca:p.
P.S.Najlepsza gra to Polska polityka.Występują tam przeróżne typy i odmiany języków.Jest wiele modernizacji postaci.Od członka sejmiku poleskiego, po następce Kaczyńskiego/Tuska/Schetyny.Wada to wymagania sprzętowe:p.

Tą tibie i Metina to tak dla żartu napisałem.Co do wiedźmina to najlepiej pobrać z torrentów i nie mieć problemów z rodzicami
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tą tibie i Metina to tak dla żartu napisałem.Co do wiedźmina to najlepiej pobrać z torrentów i nie mieć problemów z rodzicami

Ta, z torrentów.Bez poradnika nowicjusz daleko nie zajdzie:nie:.Zaawansowany jak np. ja to co innego(prawie wszystkie Questy na pamięć znać)...
P.S.Polecam flash moda i łatki+moderny na początek.
 

DeletedUser12361

Gość
Gość
Ta, z torrentów.Bez poradnika nowicjusz daleko nie zajdzie:nie:.Zaawansowany jak np. ja to co innego(prawie wszystkie Questy na pamięć znać)...
P.S.Polecam flash moda i łatki+moderny na początek.

Poradnik zwykle dają w paczce::P:
 
Status
Zamknięty.
Do góry