FAQ-JAK MIEĆ ODBLOKOWANE JAK NAJWIĘCEJ PRAC

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24984
  • Data rozpoczęcia

Jak się podobało?

  • Genialnie, bardzo dobre!

    Głosy: 20 37,7%
  • Dobre!

    Głosy: 15 28,3%
  • Średnie

    Głosy: 12 22,6%
  • Do bani

    Głosy: 6 11,3%

  • W sumie głosujących
    53
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser24984

Gość
Gość
Postanowiłem pomóc wam, jak rozłozyć umiejętności, by przy 120lvlu mieć prawie wszystkie prace.
Zaczynamy.

Do 120lvla bez robienia questów dzięki którym dostaniemy umki będziemy mieć około 120cech, 360 umiejętności.
By mieć przy 120lvlu jak najwięcej wartościowych prac rozłóżmy umiejętnośćci w taki sposób:
90x Strzelanie
120x Chowanie się
110x Refleks
30x Zaskoczenie

Cechy:
120x Zręczność

Więc będzie przy umiejętnościach:
120x Naprawa
210x Strzelanie
30x Zaskoczenie
110x Refleks
120x Chowanie się
120x Sprawność manualna
120x Celowanie (Ale umiejętność i tak bezużyteczna do prac)
120x Zakładanie pułapek
Przy reszcie zero. Teraz prace jakie podam na 100% będą przy 120lvlu odblokowanie (oczywiście część z nich będzie odblokowana przy 120lvlu, ale tylko przy najlepszym ubraniu do pracy).
Więc zacznijmy przeliczać jakie prace będziemy mieć. (Podałem oczywiście tylko te lepsze prace) kolejność: zarobek, exp, szczęście.
1.Misjonarze (5, 61, 52%)
2.Handlowanie z Indianami (11, 14, 63%)
3.Plądrowanie zwłok (14, 14, 90%)
4.Gaszenie pożaru (15, 41, 65%)
5.Sprzedaż broni Indianom (15, 35, 72%)
6.Poszukiwanie skarbu (20, 20, 83%)
7.Transportowanie amunicji (23, 12, 64%)
8.Polowanie na grizzly (25, 78, 35%)
9.Rokowania pokojowe (33, 68, 76%)
10.Ochrona powozu pocztowego (34, 77, 45%)
11.Napad na powóz pocztowy (43, 73, 95%)
12.Polowanie na pumy (46, 89, 39%)
13.Okradanie ludzi (48, 50, 74%)
14.Służba w armii (55, 76, 17%)
15.Pracuj jako konował (65, 50, 52%)
16.Napad na pociąg (67, 87, 92%)
17.Pracuj jako szeryf (67, 76, 56%)
18.Hazardzista w trasie (67, 57, 69%)
19.Polowanie na grzechotniki (72, 46, 71%)
20.Transport alkoholu (74, 91, 34%)
21.Wydobycie siarki (76, 34, 78%)
22.Napad (78, 27, 78%)
23.Pracuj jako Marshall (87, 90, 60%)
24.Pracuj jako żołdak (92, 52, 23%)
25.Łowca nagród (92, 32, 79%)
I to by było na tyle z tych lepszych... Oczywiście około 14-15 dobrych prac nie będzie się dao wykonywać, ale przecież nie można zrobić tak, by postać była do każdej pracy.... Proszę nie narzekać, bo trochę czasu mi na to zeszło.
Zresztą mam 12lat i nie jestem aż tak utalentowany, by zrobić wszystko na "Tip-top" Następne części FAQ będę dodawał w najbliższym czasie. Będą tam różne rzeczy których nie wiecie. Jeśli chcecie bym zrobił jeszcze poradnik o czymś to piszcie tutaj. Mam dosyć dobre doświadczenie w tej grze. Zapraszam do oceniania i opiniowania w postach, pzdr:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo fany poradnik czekam na dalsze części
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Nie wiem czy to ma sens bo nie sprawdzałem i nie mam zamiaru ale jeśli naprawdę masz 12 lat to jestem pełen podziwu. Nie dość że zadałeś sobie sporo trudu żeby to policzyć to jeszcze potrafiłeś sensownie opisać. I to po polsku, czego nie potrafi duża cześć 18-latków i starszych :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dałem że dobre za wysiłek :) ja dając tylko w strzelanie z moim lvl nie mam z tej listy
1.Misjonarze (5, 61, 52%)
4.Gaszenie pożaru (15, 41, 65%)
19.Polowanie na grzechotniki (72, 46, 71%)
20.Transport alkoholu (74, 91, 34%) ( to będzie bo jest strzelanie )
21.Wydobycie siarki (76, 34, 78%)
22.Napad (78, 27, 78%)

Mam jeszcze z lepszych których nie ma na liście Przemyt :p

Zamiast
110x Refleks
30x Zaskoczenie

dodatkowe 140x Chowanie się , chyba lepiej wyjdzie bez żadnych wyliczeń na oko to stwierdzam + przedmioty mogę się trochę pomylić o kilka punktów :)

Można mieć
Włamanie 2xChowanie się 1x Zakładanie pułapek
Rozbijanie gangów 2xChowanie się 1x Zakładanie pułapek
Napad na bank 2xChowanie się 1x Zakładanie pułapek
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
Nie wyliczałem na oko, wszystko dokładnie sprawdzałem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie najlepiej i tak dawać w chowanie i dowodzenie
 
Cechy w charyzmę, umiejki w strzelanie + dżentelmen + dżiny niebieskie i masz świetne prace po 300punktów, a do tego dobre pojedynki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zaznaczyłem średnie. Czemu? Ano już na angielsko języcznym forum jest cały temat poświęcony odblokowaniu all prac i jest tam dużo schematów podanych przez ludzi którzy już tak mają, więc wiedzą na czym stoją, a nie snują przypuszczenia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dałem sredni, ale rozpatruje to bez względu na twoj wiek i date rejestracji.
Gdybym na to patrzyl, to dostalbys dobry/celujący :p.
Musisz jeszcze wiedziec, ze na 120 lvl ze zrobionymi wszystkimi questami (tych na strzelbe i ukrytych nie trzeba) mamy 135 cech i 403 umiejętności.

I moim zdaniem lepiej wpakować tak umiejętności, żeby bylo dużo punktow pracy. Jak narazie ten poradnik troche przydatny, ale jak sie pojawią questy z prac nowych, to będzie bardzo dobra pomoc.

A jesli chodzi o rodzaj prac, to mysle, ze rozwiązanie charyzma/zręczność i do tego głownie strzelanie i zaskoczenie bedzie najlepszym pomysłem. Są do tego bardzo dobre prace:
-doswiadczenie(chociaż komu jest potrzebne na 120 lvl ;D): występ z buffalo billem, uwalnianie niewolników, transport alkocholu, pracuj jako marshall, oszust matrymonialny, polowanie na pumy, napad na pociąg, grizzly, nauczanie (ponad 150 dosia za kazda)
-kasa: pracuj jako zoldak, pracuj jako marschall, lowca nagrod, pracuj jako szeryf (calkiem sporo,ale musimy miec 300 strzelania,100 zaskoku i po ok. 70 char/zrecznosc)
-szczęscie napad na powoz,napad na pociag, pladrowanie zwlok,ale jednak dla szczescia warto zrobic specjalny reskill pod SM albo handel.
-pojedynki (zaskok i strzelanie-najlepsze dla strzelca,czyli tez bedzie wrecz calkeim niezle)

Mam tak mniej wiecej rozwiniętą postać i uwierz mi, ze najbardziej mi sie taki build podoba ;)

Mozesz na podstawie tego ułożyc następny poradnik ~jak rozkładać statystyki, aby czerpać duże korzyści z gry(ew. inna nazwa.)
Napisałbym taki poradnik sam, ale mi sie nie chce i nie mam czasu. Aha. i jeszcze jedno: taki build był wykorzystany przez wiele "topek" expa i pojedynkow. Jedyny minus to forty.

. Troche sie rozpisałem, więc co?.. KRYTYKOWAĆ! :D
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
Dałem sredni, ale rozpatruje to bez względu na twoj wiek i date rejestracji.
Gdybym na to patrzyl, to dostalbys dobry/celujący :p.
Musisz jeszcze wiedziec, ze na 120 lvl ze zrobionymi wszystkimi questami (tych na strzelbe i ukrytych nie trzeba) mamy 135 cech i 403 umiejętności.

I moim zdaniem lepiej wpakować tak umiejętności, żeby bylo dużo punktow pracy. Jak narazie ten poradnik troche przydatny, ale jak sie pojawią questy z prac nowych, to będzie bardzo dobra pomoc.

A jesli chodzi o rodzaj prac, to mysle, ze rozwiązanie charyzma/zręczność i do tego głownie strzelanie i zaskoczenie bedzie najlepszym pomysłem. Są do tego bardzo dobre prace:
-doswiadczenie(chociaż komu jest potrzebne na 120 lvl ;D): występ z buffalo billem, uwalnianie niewolników, transport alkocholu, pracuj jako marshall, oszust matrymonialny, polowanie na pumy, napad na pociąg, grizzly, nauczanie (ponad 150 dosia za kazda)
-kasa: pracuj jako zoldak, pracuj jako marschall, lowca nagrod, pracuj jako szeryf (calkiem sporo,ale musimy miec 300 strzelania,100 zaskoku i po ok. 70 char/zrecznosc)
-szczęscie napad na powoz,napad na pociag, pladrowanie zwlok,ale jednak dla szczescia warto zrobic specjalny reskill pod SM albo handel.
-pojedynki (zaskok i strzelanie-najlepsze dla strzelca,czyli tez bedzie wrecz calkeim niezle)

Mam tak mniej wiecej rozwiniętą postać i uwierz mi, ze najbardziej mi sie taki build podoba ;)

Mozesz na podstawie tego ułożyc następny poradnik ~jak rozkładać statystyki, aby czerpać duże korzyści z gry(ew. inna nazwa.)
Napisałbym taki poradnik sam, ale mi sie nie chce i nie mam czasu. Aha. i jeszcze jedno: taki build był wykorzystany przez wiele "topek" expa i pojedynkow. Jedyny minus to forty.

. Troche sie rozpisałem, więc co?.. KRYTYKOWAĆ! :D

Spoko:D Postaram się zrobić jakieś poradniku o expieniu jeśli coś wymyślę:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobre

Dobry sposób chociaż według mnie szybciej się wbija poziom 120 na misjach. Ja poziom 31 na misjach wbiłem w 2 dni!! Nie sądzę by to było najlepsze rozwiązanie, chociaż doceniam ten poradnik.
ocena: dobry::DD:
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
Dobry sposób chociaż według mnie szybciej się wbija poziom 120 na misjach. Ja poziom 31 na misjach wbiłem w 2 dni!! Nie sądzę by to było najlepsze rozwiązanie, chociaż doceniam ten poradnik.
ocena: dobry::DD:

Haha jasne... niemożliwe, że w 2dni napiłbyś 31lvl..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gratulacje za dobre chęci,ale sam już kilka razy (I NIE PO ANGIELSKU!) widziałem wykresy i tabele z info jak trzeba rozłożyć um.,żeby mieć wszystko odblokowane :) Miło,że się starasz,dlatego daję 'dobre' :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wystarczy zajrzec na ostatnią stronę tematu, tam się sens znajdzie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepszy build jaki istnieje(jaki ja widziałem) był taki, że brakowało 6 prac :d
 
Status
Zamknięty.
Do góry