FAQ-JAK MIEĆ ODBLOKOWANE JAK NAJWIĘCEJ PRAC

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24984
  • Data rozpoczęcia

Jak się podobało?

  • Genialnie, bardzo dobre!

    Głosy: 20 37,7%
  • Dobre!

    Głosy: 15 28,3%
  • Średnie

    Głosy: 12 22,6%
  • Do bani

    Głosy: 6 11,3%

  • W sumie głosujących
    53
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Dając wszystko w charyzmę i dowodzenie ma się też wiele prac (około 70 będzie bez problemu), do tego komplet dżentelmena i ma się prace do expa ::P: (uwalnianie niewolników), do kasy :mel: (pilotowanie parowców kołowych z wieloma pkt. pracy można za 2 godziny zarobić ponad 500$) i do szczęścia ::DD:(napad na powóz pocztowy można znaleźć rzeczy za ponad 4250$ bez premium). :I:

Wiem, że są lepsze prace np. wędrowny handlarz, napad na bank czy występ z Buffalo Billem, ale powyżej wypisane prace w zupełności wystarczą żeby chociażby wzbogacić się. Oprócz tego pilotowanie parowców i napad na powóz wykonuje się z niewysokimi lvl'ami, jedynie na uwalnianie niewolników trochę trzeba poczekać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16834

Gość
Gość
Ja na 115 lvl z (około) 30 zrecznosci, 90 charyzmy +220 strzelania, 60 zaskoczenia, 60 uniku, 40 celowania i koło 40 HP miałem wiekszosc prac z odpowiednimi ubrankami. No i jeszcze zloty secik mam;) Mysle, ze jakbym lepiej troszke rozłożył, spokojnie mialbym wszystkie prace
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie miałbyś, ponieważ prace rozłożyli tak, że duża część wymaga dużej ilość siły i budowania :)
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
Najlepszy build jaki istnieje(jaki ja widziałem) był taki, że brakowało 6 prac :d

No ja też to widziałem.. na forum TW taki jeden gość pisał, że będzie miał przy 120lvlu build, że będzie mu brakowało tylko 6prac..... Jestem ciekawy w jakie umki trzeba pakować by takie coś mieć:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry