FAQ- Praca

  • Rozpoczynający wątek niedzwiadeeek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

niedzwiadeeek

Gość
Gość
FAQ Praca

1. Po co pracujemy?

Celem podejmowania się prac jest rozwój własnej postaci poprzez zwiększanie pkt doświadczenia, otrzymywania wynagrodzenia oraz zdobywania różnorodnych przedmiotów które umożliwią nam osiągnięcie coraz to wyższych poziomów rozwoju.
Przy zadaniach trzeba uważać gdyż nieraz nazwa wykonywanej pracy nie wskazuje co za przedmiot otrzymamy w zamian. Umieszczając kursor na produkcie otrzymamy dodatkowe informacje odnośnie wartości zakupu i sprzedaży produktu.
Poniżej przedmiotu który jest nagrodą za wykonaną prace znajduje się odzwierciedlone w procentach prawdopodobieństwo z jakim możemy uzyskać przedmiot w ciągu 30 minut pracy. Dla każdej pracy jest ono różne. Osoby posiadające konto premium z uruchomioną odpowiednią opcją zwiększają prawdopodobieństwo o 50 %.2. Czy mogę wykonywać każdą pracę?

W celu rozwoju powinniśmy podejmować każdą prace która jest dla nas dostępna na określonym poziomie rozwoju postaci.

Na mapie prace dostępne dla nas będą zaznaczone obrazkami nieprześwitującymi takimi jak np ten:Prace niedostępne będą zaznaczone jako przezroczyste obrazki np. jak ten:3. Od czego zależy czy mogę wykonywać daną pracę?


Od poziomu na jakim się znajdujesz, od posiadanych punktów umiejętności oraz od pkt. energii. Przechodząc na kolejne poziomy liczba możliwych prac będzie wzrastać jednakże liczba wymaganych umiejętności również będzie wzrastać.

4. Co to są punty pracy?

Każda praca wymaga posiadania minimum 1 punktu pracy. Na pkt pracy składa się różnica między poziomem trudności a posiadanymi umiejętnościami.

Przykład
Moja praca polega na zbieraniu jagód.
Jak widzimy na obrazku kolorem żółtym zostały zaznaczone umiejętności jakie nasza postać wnosi do tejże pracy. Kolorek czerwonym został zaznaczony "+" jest to suma naszych 5 umiejętności które wnosimy do pracy
czyli 2+2+1+5+5 co łącznie daje nam wynik 15
Obok widzimy stopień trudności pracy oznaczony jako "-"
Ostatecznie aby podjąć pracę różnica między plusem a minusem musi wyjść dodatnia czyli w naszym wypadku 15 - 10 liczba jaką otrzymamy stanowi ilość naszych punktów pracy wówczas możemy podjąć prace. Im więcej posiadamy punktów pracy tym bardziej niwelujemy zagrożenie występujące podczas pracy.Może się zdarzyć tak że chcąc podjąć konkretną prace zobaczymy komunikat ostrzegający nas iż nie posiadamy wystarczająco wiele pkt pracy. Wówczas należy zwiększyć którąś z pozycji z podanych 6 umiejętności niezbędnych do wykonania pracy ( w tym wypadku siły,wytrzymałości, refleks, zaskoczenie,).
Jak zwiększać pkt umiejętności zapraszam TUTAJFaq zaakceptowane przez administracje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.