Farma ostatnia decyzja

  • Rozpoczynający wątek Diviner
  • Data rozpoczęcia

Farma ostatnia decyzja ktora opcja najlepsza:

  • Farma (Nowy początek)

    Głosy: 22 17,7%
  • Farma (Budowa mostów)

    Głosy: 69 55,6%
  • Farma (Głęboki oddech)

    Głosy: 25 20,2%
  • Wstrzymac sie z podjeciem decyzji

    Głosy: 8 6,5%

  • W sumie głosujących
    124
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Koncowe zadanie dla budowlanca:
proponuje mala sonde, ktora opcje wybrac? 1,2,3 a moze poczekac?
1. Farma (Nowy początek)
nagroda:
+ 3 punkty umiejętności na Handel
+ $ 10000
Potrzeba:
nic

2. Farma (Budowa mostów)
nagroda:
+ 5 punktów umiejętności na Budowanie
+ $ 5000
+ 2000 punktów doświadczenia
Potrzeba:
Drewno 0/16
Kamienie 0/10
Pręty metalowe 0/8
Budowa mostów (12 godzin)

3. Farma (Głęboki oddech)
nagroda:
+ 5 punktów umiejętności na Wytrzymałość
+ 3000 punktów doświadczenia
Potrzeba:
nic

4. Wstrzymac sie z podjeciem decyzji
byc moze jakis ukryty quest znajduje sie tylko dla wybranej decyzji

Glosuj, ktora opcja jest najlepsza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gosowal bym na 3cia Nie ma co lakomic sie na te 10 000$ bo tyle w pare dni zarobi na tym levelu a 3000 ekspa to dluuuugo trzeba zbierac
Wiec sie bardziej oplaca
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
sonda byla w trakcie produkcji gdyz mozna ja dodac dopiero po publikacji nowego watku
z mojego punktu najlepsza jest Farma (Głęboki oddech), bo z dolcami nie mam problemow :)
 

DeletedUser3360

Gość
Gość
ja bym brał 2 drugą troche roboty ale masz 5k$ i 2k exp'a
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja się na razie wstrzymałem. I to wstrzymałem się wcześniej tzn. przy zadaniach Decision 1: Zimny jak lód Mister Brown i Decision 2: Pijany Mister Brown. Przyjąłem to drugie zadanie ale zanim zacząłem pojedynek z Misterem Brownem to odkładam broń i nie daje uników. Po trzech pojedynkach omdlewam i mogę spokojnie pracować. I robię tak co 2 dni. Skutek jest taki, że nikt mnie w tym czasie nie atakuje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
2. Farma (Budowa mostów)
nagroda:
+ 5 punktów umiejętności na Budowanie
+ $ 5000
+ 2000 punktów doświadczenia
Potrzeba:
Drewno 0/16
Kamienie 0/10
Pręty metalowe 0/8
Budowa mostów (12 godzin)

to jes dla boba najlepsze bo dostajesz 5k $ i 2k expa i dodatkowo 5pkt do Budowania to co ze sie trzeba nameczyc i jest najwiecej pracy ale zato nagroda jest nawet nawet bo pkt budowania nigdy za wiele :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
2. Farma (Budowa mostów)
nagroda:
+ 5 punktów umiejętności na Budowanie
+ $ 5000
+ 2000 punktów doświadczenia
Potrzeba:
Drewno 0/16
Kamienie 0/10
Pręty metalowe 0/8
Budowa mostów (12 godzin)

to jes dla boba najlepsze bo dostajesz 5k $ i 2k expa i dodatkowo 5pkt do Budowania to co ze sie trzeba nameczyc i jest najwiecej pracy ale zato nagroda jest nawet nawet bo pkt budowania nigdy za wiele :D

Co do pkt um: Nawet jak się dostanie +5 wytrzymałości - można łatwo wymienić za $250.

Ja wybrałem decyzje 2 - jednak zrobiłem błąd, bo nie mam karczowania lasu i męczę się ze zbieraniem drzew z wycinki :/ Jak nie macie karczowania to radzę dec. 3 a jak macie to dec. 2
 

DeletedUser

Gość
Gość
-Kris- napisał:
Co do pkt um: Nawet jak się dostanie +5 wytrzymałości - można łatwo wymienić za $250.
Nie wymienisz za 250$, tylko za 50 + 60 + 70 + 80 + 90 = 350$.
Ja jeszcze nie zadecydowałem, ale myślę o trójeczce (Głęboki oddech).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5420

Gość
Gość
Jeśli to zadanie to napisz od jakiego zleceniodawcy itd
 

DeletedUser

Gość
Gość
moim zdaniem dec.3 a jak masz karczowanie to 2 a jak zbiersasz na dobry eq to 1
 

DeletedUser

Gość
Gość
Drewno można łatwo dostać ze spławu.
Też wziąłbym drugą decyzje,chociaż trzeba sie troche narobić masz i kase i expa
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja wziąłbym opcje numer 2 jest kasa i punkty doświadczenia :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem najbardziej opłacalna jest trzecia wersia. Nic nie trzeba się napracować, a dostajemy 3000p dośwadczenia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
zgadzam się z -kris- z drewnem dostałem na 20 3 zadania z drewnem łączna suma ok 20 desek i się męczyłem przez tydzień z 10 a teraz mam 101 siły uderzenia i jest cacy ale i tak najlepsza decyzja 2
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Ja mialem slabe eq do budowania i wybralem 1 opcje ;P 10 000$ Kupilem za to sobie cylinder linkolna i czerwoną chustę ;P Ale teraz wybralbym 2 opcje. Exp jest wazny a kasa to taki dodatek. Co z tego ze trzeba sie napracowac ;P Liczy sie efekt.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Ja wybrałem 3 bo nie chciało mi się robić a przemiana 5 punktów z wytrzymałości w 5 punktów budowania to nie tak dużo a zawsze mamy o ten 1000 doświadczenia więcej i nie musimy słabo ekspowych prac dzięki temu.
 

DeletedUser9412

Gość
Gość
A ja wybrałam opcje 3 gdyż nie potrzebuję pieniędzy a doświadczenia..
Ponieważ gonie w rankingu w kwietniu byłam 2000(około) teraz jestem 400...
I głównie nie dlatego że dokończyłam misje dla boba(to mnie przeniosło z 550 na około 450) ale dlatego że ja robię tylko praca-hotel...
 

DeletedUser

Gość
Gość
duzo gadania nie ma. 3 decyzja jest najlepsza - najlatwiejsza i najwiecej expa. zanim skonczylem quest boba mialem w banku prawie 14k, wykupione wiekszosc itemow ktore potrzebuje wiec kasa mnie nie interesowała. a zabwa z budowaniem mostu odrazała mnie bo zeby nazbierac 10 kamieni to musiałbym ruski miesiac je szukac :)
 

DeletedUser13452

Gość
Gość
Moim zdaniem najlepsza jest 2 decyzja. Masz 5k$ 2k doświadczenia. To się najbardziej opłaca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry