Film reklamujący grę The-West (event)

  • Rozpoczynający wątek Daniel1444
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł na event ci sie podoba ?

  • Tak

    Głosy: 101 45,5%
  • Nie

    Głosy: 121 54,5%

  • W sumie głosujących
    222
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witajcie chciałbym wam zaprezentować mój pomysł na event których tak bardzo nam w The-Weście brakuje.Chodziło by w nim o to aby zrobić jak najlepszy film reklamujący,pokazujący grę The-West.W nagrodę 3 (?) najlepsze filmy (gracze) dostaliby by np. Kase , lub jakiś unikat na wybranym świecie.

Korzyści :
- Szansa na unikat
- Reklama The-Westa

Mam nadzieje że się wam ten pomysł spodoba . Jeżeli był to proszę o usunięcie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Event faworyzujący ludzi, którzy umieją robić filmy
głos na NIE


@Down
Nie o to chodzi. Załóżmy, że 90% ludzi grających w TW nie umie robić filmów i mamy super event dla wybranych.
O filmach może być np. konkurs ale nie event
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mam przez to rozumieć że jak czegoś nie potrafisz to już ci się event nie podoba ? Ale np. ja i wielu innych na tym forum (tak myślę) potrafi robić bardzo dobre filmy a reklamy the-westowi nigdy za wiele . Z reszta jak chcesz to może w ogóle nie być eventów tak by ci pewnie najbardziej odpowiadało.

Po komentarzu UP rozumiem że :

''Umiem robić filmy dam tak''
''Nie umiem robić filmów dlatego nikt nie będzie ich robił daje nie ''
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nic nie zaznaczę. Unikaty na pewno nie, ewentualnie bryłki. W zeszłym roku na Boże Narodzenie był konkurs graficzny (gdzie wygrał największy mistrz super skromny kox), to być może wideo w te święta, nagrane za pomocą kamery i z prawdziwymi, ucharakteryzowanymi na kowbojów aktorami było by lepszym pomysłem. Najlepszy filmik jako reklama, czemu nie, ale najlepszy spośród wszystkich krajów, nie tylko the-west.pl, czyli aby ten event, a raczej bym to nazwał konkurs był przeprowadzony na wszystkich wersjach gry, dzięki temu będzie większa szansa na trafienie się produkcji naprawdę godnej reklamy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko że ja myślę że z tego pomysłu nic nie wyjdzie bo ludzie nawet nie wiedzą jak pulpit nagrać i będą dawać nie żeby ktoś czasem nie miał szansy czegoś zdobyć
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Daniel1444 napisał:
Mam przez to rozumieć że jak czegoś nie potrafisz to już ci się event nie podoba ? Ale np. ja i wielu innych na tym forum (tak myślę) potrafi robić bardzo dobre filmy a reklamy the-westowi nigdy za wiele . Z reszta jak chcesz to może w ogóle nie być eventów tak by ci pewnie najbardziej odpowiadało.

omg... wyzyskiwać grę w taki sposób...
 

DeletedUser12361

Gość
Gość
jesli tw będzie chciało reklama to na pewno jakiegoś speca wynajdą.Już widzę te tłumy prac w pivocie::P:::D:::DD:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Najlepszy filmik jako reklama, czemu nie, ale najlepszy spośród wszystkich krajów, nie tylko the-west.pl, czyli aby ten event, a raczej bym to nazwał konkurs był przeprowadzony na wszystkich wersjach gry, dzięki temu będzie większa szansa na trafienie się produkcji naprawdę godnej reklamy.

O reklamę to już nawet nie chodzi. Jak będą potrzebować to mają tam speców od reklam. Zrobią sobie.
Konkurs w sumie by można zrobić jakiś międzywersjami. Pytanie tylko co, czy film to dobry pomysł? Pozostaje sprawa koordynacji tego, czy inne wersją będą chciały. Póki co temat można zostawić otwarty. Problem kolejny to taki, że praca by musiała być w języku angielskim. Trochę problemów jest, ale można pomyśleć. Przeniosłem do innych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No no widzę że sam Onfury interweniował :D

No ale wnosząc coś do tematu to ja bym był jednak za tym żeby zrobić ten konkurs na każdym serwie we własnym języku tak jak to ma miejsce w grze Legenda : Wojna Smoków
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
O dziwo jestem na TAK. Sam w robieniu filmów jestem raczej laikiem jednak zasypanie YouTub-a filmikami o West Wars jest naprawdę dobrą promocją gry i poświęcenie tych kilkudzesięciu (kilkuset?) bryłek byłoby dla supportu opłacalne, a więcej uczestników gry zawsze się przyda.
 

DeletedUser24247

Gość
Gość
To nie ma nic wspólnego z umiejętnością grania, a przecież za nią powinno się dostwać wynagrodznie, ten event nie był by dla każdego gracza tylko dla informatyków.
Głos:NIE!!!
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
Jestem na tak - może tylko dlatego że umiem robić dosyc dobre filmy ale ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
-"Jestem na tak"
-"Na tak"
-"Cały program czekałem na kogoś takiego jak Ty. Jestem na TAK!"
Trzy razy TAK dziękujemy :)

Pomysł dobry czyli tak j.w :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
to nie ma nic wspólnego z grą !:mad:
w konkursach powinno chodzić o to co się osiągnie w grze !!!:&:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem zareklamowanie The Westa nie zrobi niczego złego:p.Trochę to zajmie pracy,ale jestem ZA!!!.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Obecnie jest konkurs na najlepszą westowo-niu roczną grafikę i myślę, że zostaniemy przy grafice:p Filmy to nie lada sztuka, którą nie każdy może pojąć i może mieć problemy ze zdobyciem "sprzętu". W świecie video nie ma chyba takiej alternatywy jak darmowy gimp do sporo kosztującego PS'a;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wg. mnie mogli by coś takiego zrobić ;) Aczkolwiek coś dodać np. Osoby które lubią literaturę dla nich konkurs literacki, osoby które lubią grafikę dla nich konkurs z grafiką, osoby które lubią robić filmy (ja np) dla nich takie coś :) Pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ile to roboty nad taką reklamą na nie powód brak czasu
 

DeletedUser

Gość
Gość
W obecnych czasach coś takiego jak windows movie maker sprawi, że połowa graczy TW będzie chciała mieć "nagrodę" i zrobi tonę syfu spośród którego nie sposób będzie wydobyć jakieś fajne filmy.

Jestem na NIE. Nie wierzę autorowi, że bezinteresownie stworzył temat, bo za darmo chce zrobić dobry filmik reklamujący grę.

Na świecie nie ma już ludzi bezinteresownych, a autor chce mieć okazję na nagrodę, bo umie robić filmiki.

Takie jest moje zdanie i możecie robić co chcecie, ale każdy ma prawo wypowiedzi więc mam nadzieję, że żaden mafioso nie czeka pod moimi drzwiami by mnie zabić za złe słowo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem egoistką. Na nie bo nie umiem robić filmików! :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry