Film reklamujący grę The-West (event)

  • Rozpoczynający wątek Daniel1444
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł na event ci sie podoba ?

  • Tak

    Głosy: 101 45,5%
  • Nie

    Głosy: 121 54,5%

  • W sumie głosujących
    222
Status
Zamknięty.

DeletedUser15228

Gość
Gość
pamietajcie, ze chodzi tu o reklame gry przede wszystkim, nagrody zapewne i tak nie beda oszalamiajace
 

DeletedUser24071

Gość
Gość
dobry pomysł nawet fajnie ja zrobie od razu i poczekam aż wejdzie do realizacji ten pomysł
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
Mi tam się pomysł podoba i jestem na TAK. Ale może by ta nagrodą nie była nagrodą pieniężną tylko np. jakiś WEB albo Peacemaker Billa czy inna szlachecka broń.
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Myślę, że to nie jest zły pomysł :I:
Gra na tym zyska...
 

DeletedUser12855

Gość
Gość
fajny pomysl.. bardzo mi sie podoba

a wszystkim ktorzy mowia ze nie beda mieli szans brac udzialu.. mowi sie coz.. sam nie mam pojecia o zrobieniu takiego filmiku..

ale jest napewno masa utalentowanych graczy na TW, ktorzy wiedza jak zrobic taki filmik oraz maja programy i checi do zrobienia takiej "reklamy":D

jak najbardziej na TAK:D

nie mozemy sie obrazac ze ktos cos potrafi, bo gdyby tak kazdy myslal.. to dzis wszyscy bujali by sie na drzewkach i zakazywali zdugiemu zejscie na ziemie i rozpalenie ogniska:D
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
Po większości wypowiedzi, widzę, że ludzie głosują na nie ponieważ nie potrafią czegoś zrobić. Taki event był by dla nas wszystkich świetną okazją na nauczenie się, zainteresowanie się robieniem krótkich filmików. A jeżeli głosujecie na nie, ponieważ uważacie że nie zdobędziecie nagrody, to nie jest to gra dla was, ani forum, ani wszelkie formy komunikacji, zadawania się z innymi graczami.
Głosuję na tak, i przykro mi z waszego powodu...
 
Ja jestem na tak. Ludzie by się czegoś mogli nauczyć, a ci co nie umieją robić filmów powinni mieć konkurs literacki itp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na Tak.

Tylko taka sugestia że reklamą nie koniecznie musi być filmik. :gwizd: Filmik, grafika, baner, cokolwiek co może zareklamować grę.

PS Robienie filmików nie jest tylko dla wybrańców, to nie jest takie trudne.
 

DeletedUser26432

Gość
Gość
Niestety, czegoś mi brakuje. Głos na NIE. Gdyby to był konkurs nie na film, tylko na historię z the-westa tak jak mamy teraz to zdecydowanie TAK, zwłaszcza z unikatem ::)):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie chce nic mówić, ale taki event właśnie się "odbywa". Wyniki zostaną podane jutro, więc jak dla mnie temat do kasacji ;).
 
Status
Zamknięty.
Do góry