Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Sercem za Holandią, a mózg podpowiada mi , że to kapitan Hiszpanów podniesie ten okazały puchar do góry.

Gość
Nie do końca.. w typerku to Hiszpania sie liczy dla mnie. Jestem za nią, ale wole Holandie..

DeletedUser

Gość
Gość
wiliam nie rozumiem ciebie najpierw piszesz że holandia a teraz że hiszpania ich zmiażdzy zastanów się co piszesz;)

DeletedUser

Gość
Gość
To zrozum. Wole Holandie, ale Hiszpania da mi niezbędne pkt. Zresztą prezentuje lepszą piłkę aniżeli ,,Oranje". Kto wygra - ten wygra. Narazie mecz nudny, cóż. Nie można mieć wszystkiego, albo emocje w meczu o 3 miejsce, albo w finale . . . . . .

DeletedUser

Gość
Gość
Mecz jest można wręcz powiedzieć brutalny ale obie drużyny miały bramkowe sytuacje i ciekaw jestem czy wszystko rozstrzygnie się w dogrywce czy mecz zakończy się po serii rzutów karnych .

DeletedUser

Gość
Gość
Stawiam na dogrywkę.. ;) Boża opaczność ocaliła Hiszpanów... albo opaczność Casillasa;d Hmm, miałem mieszane uczucia podczas wielu akcji Robbena.. serca mówiło mi ,,Jupi" , ale zdawałem sobie sprawe, ze stawiałem na Hiszpanów.. Cóż, oby była ładna dogrywka, tyle.

DeletedUser

Gość
Gość
Taaaak Hiszpania !!!!!!!!!!!!!! To już po meczu Iniesta ratuje Hiszpanie i nie będzie rzutów karnych :D:D

DeletedUser

Gość
Gość
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!

Gość
HIszpania MISSTRZEM ŚWIATA!!! SPAIN DO BOJU!! Więcej zwycięstw, Iniesta kocham CIE!!!: )

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ma karnych !!!!!!!!!
Hiszpannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnniaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!
Iniestaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!
Ośmiornica !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Will nieeeeeeeeeeeeeeeeeee jak go kochammmmmmmmmmmmm bardziejjjjjjjjjjjjjjj xDDDDDDDDDDDDDDDD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

DeletedUser

Gość
Gość
Tyy, niedźwiadek. Nie podskakuj. Iniesta jest mój, tak wgl to fajnie , że osmiornica znow wytypowała tak. Poco nam Niemcy? Ciekawe o ile pkt przegrałem z Artustem, jeśli o 2-3, to zabije Cie spalettiD:

DeletedUser

Gość
Gość
Brzydki mecz jak noc, prędzej konfrontacja sztuk faulowania, Webb jak zwykle zimny jak lód, ile tych kartek było? 10 w tym jedna czerwona? Ładny gol Iniesty po równie dobrym dośrodkowaniu. Stawiałem na Hiszpanię, nie z powodu Paula, który jednak się nie mylił, ale zawsze jestem za Hiszpanami jak grają.