floret atosa

  • Rozpoczynający wątek Cozman
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ostatnie trzy posty na Twitterze thewestnet ewidentnie odwoluja sie do Trzech Muszkieterow, a konkretnie Atosa. Czyzbysmy mieli wiec kolejna zagadke do rozszyfrowania z koncowa nagroda w postaci floretu Atosa, jak ostatnio w przypadku deringera Belle Star?

11:42 PM Apr 15th
"What would a European noble man want with us? Hmmmm but that is not a man's name; that is the name of a mountain! Very strange"

W 13 rozdziale Trzech Muszkieterow straznik Bastylii mowi: "But that is not a man's name; that is the name of a mountain", odwolujac sie do Gory Atos w Pirenejach.

12:31 AM Apr 19th
Westwards I travel, my sorrows a trail. Balizarde I carry for I have lost mine own. I mourn for the loss of my brothers.

Balizarde - miecz Portosa.

11:55 PM Apr 21st
Dauger is on my trail, I had best be careful. How did he escape though?

Eustache Dauger - domniemany pierwowzor czlowieka w zelaznej masce.

Czas na burze mozgow :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
na angielskim forum dużo o tym gadali ale najwięcej to tam gdybań ale żadnych konkretów
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam podejrzenie, ze sformulowanie "noble man" wskazuje na komplet dzentelmena. Do tego moze np. floret, muszkiet i eskploracja kontynentu? Takie pierwsze skojarzenia.
 

DeletedUser17134

Gość
Gość
Czy mógłby ktoś mi to przetłumaczyć tak do końca? Byłbym wdzięczny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z tego co wyczytałem na zagranicznych forach, zadania na floret jeszcze nie ma w grze, a wskazówki mają do niego przygotować.
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
Zrozumiały ruch.

Po wprowadzeniu DBS dały się słyszeć głosy, że teraz strzelcy mają przewagę faktyczną nad ręczniakami na niższych levelach z racji właśnie tego Deringera, którego stosunkowo łatwo można zdobyć. Na pewno łatwiej, niż miecz Hernanda de Soto.

A floret - obrażenia wręcz takie same jak Deringer
68-100 do 71-97.

Można przypuszczać, że to wszystko jest przygotowywane od dłuższego czasu ;)
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Można przypuszczać, że to wszystko jest przygotowywane od dłuższego czasu
To na pewno było przewidziane od dłuższego czasu.
A tak to fajnie że wprowadzą ten floret. Pisze może coś o nim na polskim twitterze?
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
Co do tych notek z twittera ang, to jest tam mowa o podróży na zachód, o nazwie góry i Dauger'cie, który jest na moim szlaku [śledzi mnie ?] i jakoś trzeba będzie uciec. Czyli pewnie pojedynek będzie :]
A zresztą, każdy może sobie wrzucić do jakiegoś translatora albo samemu przetłumaczyć :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
o nazwie góry

Chodzi o szlachcica nazywającego się tak samo jak góra, czyli Athosa, który jako jedyny z muszkieterów pochodził z szlacheckiej rodziny i nazywał się tak samo jak góra. Wskazówka ta odnosi się tylko do Niego, pewnie ma nam dać do zrozumienia co będzie nagrodą za zadanie. Miejmy nadzieję, że pozostałe wskazówki nie mówią nam tego samego, a quest znowu nie będzie miał nic wspólnego z nagrodą. Tak jak to było w przypadku DBS, jakieś głupoty o ślepym billym, zamiast jakieś fajne zadanko z ciekawą historyczną fabułą o Belli Starr :/.
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
ruscy mają nową broń, lecz u nich jest też aktulka 1.26 więc jak by mieli coś wprowadzić to już to jest ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mówisz o tej fortowej czy o czymś innym?

P.S. Dajcie link do twittera TW.net.
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
ruscy mają nową broń, lecz u nich jest też aktulka 1.26 więc jak by mieli coś wprowadzić to już to jest ;)

Jaką nową broń mają ruscy??

Skoro jeszcze nie wprowadzili do gry tego questa na floret Atosa, to ich przedwczesne podpowiedzi zrobią dopiero graczom kiełbie we łbie... Na mój gust znaczy to tyle, że niedługo możemy się spodziewać aktualizacji
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ruscy mają dużo nowych broni z eventów. U nas ich nie ma więc trzeba przez zadania.
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
nowa podpowiedź
Hmmm I seem to have lost my hammer. Where did I put that, I am sure I had it in town but not when I was at the stream.
będzie coś z młotkiem :p
 

DeletedUser17134

Gość
Gość
Możecie mi tak dokładniej przetłumaczyć te zdania:
Dauger is on my trail, I had best be careful. How did he escape though?

Westwards I travel, my sorrows a trail. Balizarde I carry for I have lost mine own. I mourn for the loss of my brothers.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak z młotkiem to mi się wydaje ale tylko wydaje że może w okienku na produkt młotek i jakaś godzina,pewnie tez quest poprzedzający tak jak z deringerem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry