Football manager

  • Rozpoczynający wątek sholder
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Temat dla domorosłych managerów wszelkiej maści:) Ktoś gra? Która edycja, jakieś sukcesy, rady?
Ja obecnie po pierwszym sezonie w malutkim C. Sesvete, pochwalę się, że awansowaliśmy do 1 ligi chorwackiej, w dużej mierze dzięki Piskorowi(polecam do słabszych klubów), bramkarzowi Susacowi(!) i obrońcy Jorge Felipe. Tego 3 można bez problemu na wolny transfer przyjąć, za tych dwóch poprzednich myślę, że więcej niż 70-100kafli nie będzie trzeba wyłożyć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja grałem jakiś czas temu:) w FM 10 - sukces to dotarcie do finału MŚ 2052 roku z reprezentacją Walii:)
jakoś klubowe granie mi nie podchodzi - bo zbyt wolno sezony przechodzą
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gram w FM2010, w najlepszej karierze doszedłem do 2015 roku, bo nie gram dużo. Sukcesy - kilkakrotnie mistrzostwo Białorusi z BATE, wyciągnięcie Lazio z 13 miejsca na czwarte po objęciu drużyny w trakcie sezonu, wygrana w Seria A z Lazio.

W innych karierach drugie miejsce w lidze hiszpańskiej Athletikiem Bilbao i Sportingiem Gijon oraz bodajże 4 miejsce na Mundialu 2010 Algierią.

Jeśli ktoś szuka talentów w FM2010 to służę pomocą, znam parę nazwisk, nie tylko te z internetu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dodam jeszcze że probowałem grać jakimś malutkim zespołem - chyba 6-7 liga angielska i dotarłem aż do premier leauge:) zajeło mi to co prawda kilkadziesiat sezonów - ale dalej się nie dało grać - za duzo statystyk i analiz jak na mojego lapka
Moiim marzeniem jest żeby FM lub inne menadźerki przechowywały max 5 sezonów analiz a nie każdy sezon z każdej zaznaczonej ligi - po rozegraniu kilkunastu-dziesięciu sezonów - jeden tydzień rozgrywa siękilkadziesiąt minut co jest dużo za dużo i nie wiadomo ile tego Ramu trzeba by mieć :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
@up- może to wprowadzą w 13, będzie wreszcie powód, żeby kupić nową edycje;)
Mic, możesz podać jeśli Ci się chce- niby ja gram w 11, ale zawsze jakieś się znajdą. Dzisiaj kupiłem jakiegoś kolesia za 200kafli, po czym on stwierdził, że nie podobają mu się rozmowy motywacyjne. Sprzedam za 250:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wierze w to a mógłbym zapłacić trochę za takie udogodnienie:)

zresztą każda nowa edycja jest pod tym względem gorsza i im więcej sezonów tym bardziej tnie:) albo gdyby można było ręcznie usunąć archiwum sezonów i dane z poprzednich sezonów
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ustaw bazę danych na tylko podglądowe ligi i powinno ważyć trochę mniej:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ustaw bazę danych na tylko podglądowe ligi i powinno ważyć trochę mniej:)

tylko tak gram:) i tak po kilkudziesięciu sezonach nie czuje że mam 4gb ramu:)
a co to za rozrywka co po kilkunastu sezonach od nowa
Dlatego wole grac jakąś reprezentacją i tylko podglą ogólny do lig mieć - można spokojnie 50 sezonów pograć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sho, podrzuć mi jakieś talenty z 11, zobaczę, czy słyszałem o nich w 10.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pierwszy z brzegu- pomocnik Julio Cesar, świetny na poziom ekstraklasy, wspominany wcześniej przeze mnie Jorge Felipe czy jeden z lepszych młodych napów- Mickey van de Griend.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Marco Verratti jest? Najlepszy i najlepiej znany talent z FM10, aczkolwiek u mnie w składzie nigdy nie potrafi znaleźć sobie miejsca :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest. Ale za Chiny nie przejdzie do Sesvete, zbyt za malutki budżet(który i tak wynosi...0:)).
Jeszcze jest całkiem niezły bramkarz brazylijski- Carlos. Tylko ciężko go będzie z klubu wyciągnąć. Łatwiej np. Marco Susaca będzie szło wyrwać, w pierwszym sezonie kupisz go za grosze a gra całkiem nieźle. W lepszych klubach bez problemów może siedzieć na ławie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nieźle zapowiadają się też Jano Ananidze z CSKA i Sime Vrsaljko z Din. Zagrzeb. Poza tym perełki z Belgii - Mats Rits (Germinal Beerschot) i oczywiście Lukaku (po paru sezonach ma wykończenie akcji na 20 i trafia praktycznie wszystko, zdobył 21 bramek w 25 meczach Serie A w sezonie 2015/16).
 
Status
Zamknięty.
Do góry