FootballTeam

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11649
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11649

Gość
Gość
Jak w temacie. Pogrywa ktoś? Ja zacząłem przedwczoraj i cudem nabiłem 2k UM,bramkarz.Nie obyło się bez unikalnego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zacząłem też z unikalnym. Mam na 3 św. nick Rudolf Barwiński. Podszkolisz się, to może Cie do klubu swojego wezme;P Mam 8470 pkt.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram od niedawna mam 6595 um na 3 św nick Fabregas F.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja w to grałem i nie polecałem. Grałem długo koło 4 miesiace prawie 20 000 UM. Tam administracja wykorzystuje błędy gry do własnych korzyści, a innym zwykłym userom dają za to bany stałe. A jak ktoś to pisał na forum to ten temat z opisanym problemem w "cudowny" sposób za godzine znikał, a user był karany warnem lub banem. Jest to najgorsza gra przeglądarkowa w jaką grałem
 

DeletedUser

Gość
Gość
a co ci ta administracja zrobiła? ja gram i tak jak większość graczy obracam sie w świecie innym niż andmini. gra fajna, nawet. :) 15k um. zakładam klub i jak ktoś chętny pw lub profil, ale i tak chętnych nie będzie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kto gra na 3św i ma powyżej 3,5k UM to pisać tu lub w FT do Rudolf Barwiński.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a nie chce ktos przypadkiem miec wlasnego klubu z 2 liga (klub zajmuje obecnie 3 miejsce - na koniec sezonu w okolicach podium bedzie) ;p

Jesli chcialby ktos miec wlasny klub niech pisze na e-mail: ryba162@o2.pl lub na gg: 6102170 - siedze na niewidoku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram na serverze 1 i mam 65000 um. :D
Tak ro na serverze 3 mam 20000 um.
 

DeletedUser13846

Gość
Gość
Głupia ta gra jest, milion razy lepsza jest gra go2goal.pl
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram ;) Bardzo fajna gra, mam prawie 35k na 3 serwerze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Vilgee ile pkt, masz klub?

Sword122 chcesz dolaczyc do klubu? Mamy dobrych ludzi, przydasz sie;d.

cvs, chcesz na 3 do klubu?
 

DeletedUser4824

Gość
Gość
15K, bramkarz :p mam klub, ale jak to w piłce bywa, dziś mam jutro mogę nie mieć :D
 

DeletedUser21608

Gość
Gość
William własnie zacząłem grać nie spełniam jeszcze twoich wymagań ale mimo to możesz mnie przyjąć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wbij troche, to przyjme. Vilgee, jaki masz nick? Mozesz priv podac jak nie chcesz przy wszystkich, ale byc moze moge Ci więcej zaoferować niz obecny klub:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry