Fort Benta - dyskusja

Z czego się cieszyć jak jedyne co zmienia się w eventach tego typu to sety, które sprzedasz żydowi. Gra ma może 5 nowych graczy w skali roku nie licząc multikont, a każdy stary gracz ma po 200 tych lipnych kaw. Jedynym plusem jest potka expa, która i tak poleci max jedna na postać
Wielu z nas gra bo lubi klimat dzikiego zachodu ,nie pasuje ci to spadaj,przypal sobie trawkę na odchodne.
Jest sporo ewentow międzynarodowych ostatnio ,każdy mając czas znajdzie coś dla siebie
 

John Droos

Blada Twarz
Z tego co widzę to te paczki wypadają dużo lepiej niż te ostatnie gałązki. Problem jest tylko taki, że na 54 paczki poleciały mi tylko jedne drzwi dokumenty handlowe,a już chyba z 10 złota i tych innych. To już potek wydropiłem więcej. Potem będę klikał pracki do zadań bez sensu. Jak chcecie zablokować zadanie tak, żeby ludzie dropili to zróbcie tak jak,bodajże,z darami ziemi, że trzeba x wydropic do zakończenia zadania,a nie przedmiotami.
 
Z tego co widzę to te paczki wypadają dużo lepiej niż te ostatnie gałązki. Problem jest tylko taki, że na 54 paczki poleciały mi tylko jedne drzwi dokumenty handlowe,a już chyba z 10 złota i tych innych. To już potek wydropiłem więcej. Potem będę klikał pracki do zadań bez sensu. Jak chcecie zablokować zadanie tak, żeby ludzie dropili to zróbcie tak jak,bodajże,z darami ziemi, że trzeba x wydropic do zakończenia zadania,a nie przedmiotami.
Przedmioty możesz też kupić od innych graczy, więc w zasadzie nie musisz dropić paczek zeby skonczyc zadanie.
 
Kurczę, nie sądziłem, że to napiszę ale na Teksasie wyjątkowo dobrze mi obrodziło setami - JESTEM ZADOWOLONY Z EVENTU :)
Byłem w stagnacji przez okres tworzenia się tego świata,teraz rozbuduję komuś miasto i niech się cieszy dla obsługi w suport i wielu graczy jestem awanturnikiem ale prawda jest inna,potrafię na głupotę odpowiedzieć w ich języku
 
No właśnie, chętnie przeczytam ciekawy post, a nie tylko kopiuj-wklej identyczne wypowiedzi zaśmiecając kolejny temat hahahaha!
Ciekawy post w sensie - O jaki ten event jest super, bo gram dopiero 2 miesiące i ta gra jest super. Nie masz jakiegokolwiek pojęcia o tej gierce, nie wiesz co się dzieję dokładniej, a Ty już piszesz o "ciekawych postach". Z czasem zobaczysz, dlaczego są takie posty, pod warunkiem że masz IQ powyżej 70.

Nie przejmuj się, po prostu zazdrościmy Ci entuzjazmu i tego, że wszystko dla Ciebie jest nowe.
Sam przyznaję się do zazdrości, tej pozytywnej oczywiście ale w przeciwieństwie do reszty nie zamierzam Ci obrzydzać Twojego pierwszego mini eventu.

Miłego klikania!
Ja nie ukrywam. Zazdroszczę to Twojego odklejenia, które pokazujesz od lat i się do tego przyznaję.
 
Ciekawy post w sensie - O jaki ten event jest super, bo gram dopiero 2 miesiące i ta gra jest super. Nie masz jakiegokolwiek pojęcia o tej gierce, nie wiesz co się dzieję dokładniej, a Ty już piszesz o "ciekawych postach". Z czasem zobaczysz, dlaczego są takie posty, pod warunkiem że masz IQ powyżej 70.


Ja nie ukrywam. Zazdroszczę to Twojego odklejenia, które pokazujesz od lat i się do tego przyznaję.
Zacznij żyć i grać jak normalni ludzie a może doceni cię nawet ewelinka
 
Wystarczy, że Twoje zdjęcie zobaczyłem, autorytecie piękności w wielkim murze. xD
nara mozartsra
Zrób sobie podobne zdjęcie,nie ukrywam swojej totożsamości,możesz zrobić inne zdjęcie z pracy jak robisz za szambonurka bez urazy dla tych co dbają o nasse kanalizację
Spotykam ludzi z The West ,rozpoznajemy się nawet przypadkowo po wizerunku ale to są mile spotkania i wspomnienia z gry,ciekawe jak ciebie rozpoznaja?
 
Do góry