FORTY-CZYLI NAJWIEKSZA ...

  • Rozpoczynający wątek Xx-Krycha-xX
  • Data rozpoczęcia

Czy system rozdzielania exp w fortach jest dobry czy nie ?


  • W sumie głosujących
    185
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
czyli najwieksza porażka the west.
A dlaczego ? System przydzielania pkt. doświadczenia za bitwe.
Czy wy w tej grze macie 10000 pkt dos do rozdania na bitwe ?
Zadając ponad 1000 obrażen dostaje 27 pkt doswiadczenia.
Jak to mozliwe dobrze rozumiem nie uśpiłem nikogo bo sie nie udalo ale powiedzcie mi do jasnej ... dlaczego tylko 27 ??!!
Wychodzi na to ze jezeli zadam 2000 pkt zycia to dostane 51 pkt doswiadczenia.


Zróbcie coś z tym bo prędzej czy pozniej więcej osob o tym pomysli i poprostu bedzie miala forty w 4 literach.
Kupuje bron bo sobie mysle : "Ale fajnie kupie sobie tą bron i jak bede mial 48h to nic na tym nie strace a może nawet zyskam :cool: "

A tu BOOM dostales 30 pkt doswiadczenia...O sorry dostalem tez czerwone poncho
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak atakujących była taka garstka to za kogo Ty chcesz mieć dużo expa...
 

DeletedUser

Gość
Gość
za 1000 zadanych obrazen nie zaleznie od ilosci graczy
 

DeletedUser

Gość
Gość
taaak.. zgadzam sie z krycha to nie jest fajne. za 1000 hitow powinien dostac jak dla mnie jakies 500 expa
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zadając ponad 1000 obrażen dostaje 27 pkt doswiadczenia.
Jak to mozliwe dobrze rozumiem nie uśpiłem nikogo bo sie nie udalo ale powiedzcie mi do jasnej ... dlaczego tylko 27 ??!!

Wartość otrzymywanego doświadczenia zależy przy bitwie o fort od wielu czynników... Między innymi od ilości osób atakujących i broniących na walce, ilości zadanych obrażeń, celnych strzałów, liczby omdleń, liczby uników, liczby przeżytych rund... Od wszystkich statystyk na bitwie.

Jeżeli liczba przeciwników była dużo mniejsza od liczby osób, po której stałeś stronie, nie bulwersuj się - nie dostaniesz przecież tysiąca doświadczenia przy pewnym zwycięstwie i zadawaniu szkód bez większego narażania się.

Poza tym maksymalna wartość otrzymanego doświadczenia po bitwie jest równa 1500 punktów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie za 1000 hitów tylko tylko 1000 dmg. 1000 dmg to nie jest dużo. Ja zwykle tyle mam, a nie idę w forty. Forty to największe urozmaicenie The West więc nie wiem czego się czepiasz? Ja dostałem z 250 XP, a omdlałem 2 osoby więc dawanie XP w bitwacj jest dobrze ustawione.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Faktycznie heroiczna bitwa, o której będą śpiewać pieśni.

- broniących 3 razy tyle co atakujących
- poległ aż 1 broniący
- nie oberwałeś ani raz nawet

Należało się 1500 expa w końcu nielicha bitwa była.
 

DeletedUser

Gość
Gość
O wielka, o wielka to bitwa była,
Co ofensywy drużyna flagi nie zdobyła,
A broniący się rozgromili atak,
Wzdłuż, wszerz, na skos i na wspak.

ref.

Bitwa stulecia, pod fortem Greenville,
Co bronić chciałby tylko debil,
Bo dla ekspa 50 nie opłaca się,}
Każdy fortowiec przecież to wie!} Bis

Lecz gdyby hity za 1000 tak gdzieś zadawać,
I ekspa tak samo co rusz dostawać,
Przedmiotów dropy by się też przydały -
Słodziutko by było, lecz eksp wciąż za mały...

ref.

Bitwa stulecia, pod fortem Greenville,
Co bronić chciałby tylko debil,
Bo dla ekspa 50 nie opłaca się,}
Każdy fortowiec przecież to wie!} Bis

Jak na razie omdlenia priorytetem są,
Niestety, bo gracze na forty idą,
I skarżą się tak jak w temacie tu,
Dlaczego by niby nie grać jak za dwóch?

ref.

Bitwa stulecia, pod fortem Greenville,
Co bronić chciałby tylko debil,
Bo dla ekspa 50 nie opłaca się,}
Każdy fortowiec przecież to wie!} Bis
 

DeletedUser

Gość
Gość
Neoqueto 10/10 :D:D

A Pan Krycha już nie powienien mieć żadnych wątpliwości, iż jego zachcianki i wymagania są śmieszne przy takich wyczynach na forcie :)

pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
za 1000 zadanych obrażeń 500 expa , nie no oczywiście że sie NIE zgadzam :) mimo że co walkę bym wyciągał po maxy ;p , no chyba że to by działało w drugą stronę ;p zadałeś mało masz dużo expa ,zadałeś dużo masz mało expa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To prawda. Straszna porażka. Od czterech miesięcy chodzę mniej lub bardziej regularnie na bitwy i nie dostałem za udział ani jednego punktu doświadczenia. To również na pewno wina najnowszej aktualizacji... :confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Forty muszą coś znaczyć, może dla broni szlacheckich?
za 1000 demejdża powinieneś mieć ok. 632,29 EXP.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie no lepiej nie dyskutujmy juz bo smieszni jestesmy
lepiej posluchajmy najnowszej piesni <---- :cool:

a co to zza smieszny argument ze ani razu nie oberwalem ?? <lol> ?

Przxeciez o to chodzi zeby starcic jak najmniej hp a nie jak najwiecej
ten czynnik liczenia exp w forcie powinien byc skasowany albo nawet odwrocony
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widać nie ma dla ciebie argumentów żeby pokazać że wszystko jest właśnie dobrze , więc zrób ankietę i zobaczysz po głosach kto się zgadza....
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja w drógie bitwie w jakiej brałem udział padłem w 2rundzie i 200expa przeżyło wtedy jedynie 13osób z ok.150 biorących udział w bitwie
 

DeletedUser

Gość
Gość
ten temat to porażka

racja to zależy o hitów jakie dasz i czy dużo ludzi przeżyje, a forty dają zajęcie dla pojedynkowiczom, bobom i poszukiwaczom i to nie jest porażka, może jeszcze znieść sklepy dla obcych i aby wszystko było za pół darmo i dużo szczęścia i expa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
mozna by bylo podwyzyc troche tego expa i kazdy bylby zadowolony bo kto nie lubi expic??:D
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Krycha jak nie podoba sie exp za forty nie przychodź na nie :D

Wszystko zależy od kilku czynników.

Ilość rund, ilośc przeciwnika, ilu omdlałeś itd


500exp za 1000 obrażeń ?? w kilka dni ludzie mieli by 90 lvl.

Jeśli myślisz że w fortach chodzi o to żeby stracić jak najmniej hp to raczej nigdy nie wygracie bo nikt się nie ruszy :p

Zastanów sie trochę forty to dodatek ,dobra zabawa itd więc exp nie może być duży. Widze to na swoim przykładzie odkąd zrobiłem sie na fortowca i chodze często na forty wbijam lvl co chwilę więc jakby za 1000 obrażeń było 500 exp to już dawno miałbym 99lvl.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze jest np. co z tego że zadam 8000 obrażeń jak nikogo nie omdlałem i dużo razy pudłowałem i tak dalej ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry