FORTY-pytania

  • Rozpoczynający wątek leworwelowiec
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser24767

Gość
Gość
Nie wiem czy takie pytanie było czy nie, ale co daje gwiazdka w bitwie o fort??
 

DeletedUser11019

Gość
Gość
Gwiazdka daje Ci przepustkę do bitwy fortowej. Bez niej nie będziesz mógł brać udziału w bitwie. Przydaje się wtedy, kiedy jest duża liczba osób biorąca udział w walce o fort.
 

DeletedUser24767

Gość
Gość
A jak się je rozdaje? (chodzi mi o to zebym widzial na przyszlosc) :]
 

DeletedUser19733

Gość
Gość
A jak się je rozdaje? (chodzi mi o to zebym widzial na przyszlosc) :]

Gwiazdki (albo daszki) rozdają kapitanowie i generałowie - czyli radni i założyciele miast które są dopisane do fortu. Z kolei kapitanów może rozdawać tylko generał. Generałów nie da się rozdawać
 

DeletedUser24767

Gość
Gość
No dobra, ale chodzi mi oto JAK DAĆTAKĄ GWIAZDKĘ I KAPITANÓW. Bo jestem w tym zielony a niedłogu moje miasto będzie mogło brać udział w bitwach fortowych, i chcę siętylko dowiedzieć. Kto pomoże będę wdzięczny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jako generał wchodzisz w okno bitwy czyli tam gdzie się ustawia swoją postać, po prawej stronie tego okna będzie zakładka rekrutacja, wchodisz w to i osobie której chcesz dać "gwiazdkę" dajesz ją w taki sposób że klikasz na jego randze i wybierasz inną która chcesz mu dać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam takie pytanie,
Jak się blokuje możliwość pisania na czacie fortowym dla osób uczestniczących w bitwie o fort, nie chodzi mi o ignorowanie tylko blokadę, nie chcę żeby był spam.
Jest na to jakaś komenda?
Jeśli tak to jaka?
Z góry Dziękuję.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie mam ochoty skanować całych 38 stron, więc zapytam.

Czy mogę wziąć udział w bitwie (załóżmy jako agresor), nie należąc do miasta ani sojuszu atakujących?
 

DeletedUser24767

Gość
Gość
Tak możesz, ale pod warunkiem że należysz do jakiego kolwiek miasta.

Jeszcze jedno a zarazem ostatnie pytanie mam. Jak dać komuś możliwość możliwość gwiazdkowania (chodzi o to żeby on dawał gwiazdki) To ostatnie pyatnie :)
 

DeletedUser12364

Gość
Gość
Musisz być generałem, a wtedy osobę którą chcesz żeby dawała gwiazdki ustanawiasz kapitanem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak moge się dowiedzieć o najbliższych bitwach o fort?
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Klikasz w przegląd fortu po prawej stronie ;]
I musisz mieć +13 lvl
 

DeletedUser

Gość
Gość
No własnie chodzi mi o jak ktoś osądza mnie o rezerwistę co to znaczy bo nie mogę uczestniczyć w bitwie proszę o odpowiedz:!::!::!::!::!:
 

DeletedUser

Gość
Gość
A i jeszcze coś a kiedy może się zwolnić to miejsce albo po ilu minutach:?::?::?::?::?::?::?:
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam pytanie jak osądzją cię jako rezerwista to da rade jeszcze wesc na fort i ile minut trzeba czekac zanim zwolni się miejsce:?::?::?::?::?::?::?::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::?::?::?:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie spamuj.
Pojawi Ci się raport, że "przegapiłeś" bitwę i nie wchodzisz.
Natomiast jeśli jest na przykład na obronie 42 graczy (mały fort) z wyższymi rangami, jeden przynajmniej odejdzie przed bitwą to masz szansę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry