Forum miasta... zakładki

  • Rozpoczynający wątek Stalon87
  • Data rozpoczęcia

Forum miasta

  • Przydałoby się

    Głosy: 36 80,0%
  • Mi to obojętne

    Głosy: 6 13,3%
  • Niepotrzebne (napisz dlaczego)

    Głosy: 3 6,7%

  • W sumie głosujących
    45
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem jak was, ale mnie czasem męczy to forum a dokładniej - loguję się i co i "miga" mi na niebiesko forum miasta, myślę... "ciekawe co to za nowina", wchodzę pierwsza zakładka o nazwie "xxx" brak nowości, druga zakładka to samo, trzecie również, czwarta, piąta, no i w końcu na szóstej zakładce jest jakiś "podświetlony" temat..., przeczytałem go, w razie potrzeby odpisałem, ale w nieświadomości że w siódmej zakładce jest jeszcze jeden "podświetlony" temat, zamykam forum przeoczając być może bardzo ważną wiadomość...

Mój pomysł polega na tym aby nie tylko w razie nowości, forum miasta na stronie głównej "migało" na niebiesko ale też zakładki w jego wnętrzu...

Bądź aby zakładki były szare jak przeczytane tematy, a w razie nowości w nich podświetlały się na żółto (zachowanie jak w tematach)

187b60f35080dc3c.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo dobry pomysł. Nie trzeba by całego forum przeszukiwać
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem jak inni ale ja uważam, że takie coś jest niepotrzebne, nie spotkałem miasta z jeszcze nie wiadomo jaką liczbą podfor aby ich "przelecenie" zajmowało więcej niż 3-4 sekundy... :rolleyes:

A jak już, to nie migające, takie coś by wkurzało tylko po prostu tak jak tematy, na szaro gdy nie ma nowości, na żółto jak są (jak jakaś piosenka).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem jak inni ale ja uważam, że takie coś jest niepotrzebne, nie spotkałem miasta z jeszcze nie wiadomo jaką liczbą podfor aby ich "przelecenie" zajmowało więcej niż 3-4 sekundy... :rolleyes:

A jak już, to nie migające, takie coś by wkurzało tylko po prostu tak jak tematy, na szaro gdy nie ma nowości, na żółto jak są (jak jakaś piosenka).

Bardzo trafna uwaga, tak mi się spodobała że edytuje temat i to dopiszę:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
niechce byc wredna ale taki pomysl juz byl wiele osob na to nazeka ale jak wiac jeszcze tego nie poprawili

Przepraszam ale szukałem podobnego tematu, ale nic nie znalazłem, może jestem za mało spostrzegawczy:(
 

DeletedUser8523

Gość
Gość
Dobry pomysł ułatwiło by szukanie na forum (chociarz ja szczeże mówiąc nigdy nie mam problemów zawsze przeglądam wszystkie zakładki no ale to by nie przeszkadzało)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak. Małe, dobre ułatwienie. Mnie też niekiedy nie chce się szukać. Powinni to wprowadzić, bo nie jest to takie trudne.
 

DeletedUser9325

Gość
Gość
kilka dni temu założyłem bardzo podobny temat
 
Status
Zamknięty.
Do góry