forum w grze

  • Rozpoczynający wątek Śmiechek
  • Data rozpoczęcia

Będzie wygodniej?

  • Wygodniej

    Głosy: 38 88,4%
  • Niepotrzebne

    Głosy: 5 11,6%

  • W sumie głosujących
    43
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jest tak:
forum1.JPG

A mogłoby być tak:
forum1.gif

Chciałbym aby działy forum, w których byłyby nowe posty by się "świeciły" tak jak teraz, a działy z przeczytanymi postami miałyby kolor szary. Taka drobna zmiana dla wygody. Bo teraz muszę po kolei przeglądać wszystkie działy.
Co wy o tym sądzicie?
PS. Wiem, że drugie zdjęcie nie wyszło, ale grafik ze mnie słaby :)
PPS. Pozwoliłem użyć sobie obrazka MarYO :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4029

Gość
Gość
nie no pomysł dobry nawet:p zobaczymy jak bedzie:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A mnie niestety przeszkadza i jestem na tak. To oczywiste, że zaglądając na forum chcemy najczęściej dotrzeć do ostatniego a nie pierwszego posta. Jeśli do tego forum "żyje", jest sporo zakładek i często pojawiają się nowe wypowiedzi, staje się to dość uciążliwe.
Uważam też, że powinny zostać w jakiś sposób zaznaczone zakładki, w których pojawiły się nowe posty, żeby nie było konieczności klikać we wszystkie po kolei.
Propozycja Drauggula to nie wymysł typu "tapety do wyboru na ścianach saloonu", tylko powszechnie praktykowane i pożyteczne rozwiązanie.

Z całym szacunkiem do Dorianetti - dlaczego jesteś na nie? Rozumiem, że Tobie z jakiegoś powodu nie jest to potrzebne ale wprowadzenie pomysłu Tobie nie zaszkodzi, niczego Cię nie pozbawi i nic Cię nie kosztuje a wielu osobom ułatwi funkcjonowanie na forum.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może jeszcze jakieś argumenty :p

- Gdy chcę napisać odpowiedź również widzę pod spodem najstarsze posty.
--na tym forum jest dobrze, bo przy pisaniu posta widzę niżej najnowsze wypowiedzi.

- implementacja czegoś takiego jest banalna, a nikomu nie zaszkodzi i nie wypłynie w żaden sposób na rozgrywkę, a jedynie ułatwi życie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Osobiście uważam, że forum powinno być uporządkowane standardowo - od najstarszego postu. Zawsze tak jest i to działa. Za to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dodać ikonkę "przejdź do pierwszego nieczytanego". I tu głosuję za.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja kiedyś zaproponowałem by był odnośnik do ostatniegio postu ale pomysł zamarł :(

Więc chociaż tutaj zagłosuję na TAK.
 

DeletedUser

Gość
Gość
oczywiscie ze jestem na tak ulatwilo by mi to gre
 

DeletedUser3712

Gość
Gość
Z całym szacunkiem do Dorianetti - dlaczego jesteś na nie? Rozumiem, że Tobie z jakiegoś powodu nie jest to potrzebne ale wprowadzenie pomysłu Tobie nie zaszkodzi, niczego Cię nie pozbawi i nic Cię nie kosztuje a wielu osobom ułatwi funkcjonowanie na forum.

Nie zauważyłas, że on zawsze jest na nie, nie siląc się przy tym na coś tak banalnego jak jakikolwiek sensowny argument. Nie pozostaje nic innego jak dodać uzytkownika do ignorowanych. Czego wam i sobie życzę :p

PS: Oczywiście jestem na tak. Większośc for tak własne działa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak, mi to np. przeszkadza. Ludu! Głosuje na TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za odwrotnym sortowaniem jestem na NIE, niewygodnie się czyta, ale za przenoszeniem do ostatnio napisanego posta jestem na TAK.
 

DeletedUser

Gość
Gość
właściwie to na TAK. Po co mi pierwsze posty. Chociaż z drugiej strony można je skasować
 
Status
Zamknięty.
Do góry