Góry Czarne możliwość 1 - pojedynek Mugridge

  • Rozpoczynający wątek Kommunirzek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ktoś wykonał możliwość pierwszą??? Słyszałem że on zmienia celowanie i potrafi nieżle nakopać. Sam w pojedynkach za dobry nie jestem ,ale jacoba to pokonałem (za drugim razem) .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Komunirzek ja to zrobilem, z czystej zawzietosci wybralem 1 mozliwosc.
Z precyzyjnym wiazkowym w rece nie mialem sznas go normalnie pokonac-mdlalem. To fakt,ze ladowal we mnie jak w prosie,bo mam 3 na uniku,jednak co do jacoba jego mozna bylo spokojnie pokonac,to tutaj zaczynaja sie problemy. Sposob ponownie pisze- oposcic miasto,podejsc do niego i tak dlugo wciskac zakoncz zlecenie,az wreszcie Cie ani raz nie trafi;) powodzenia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam trochę w banku więc...Tylko mam pytanie ile wali ???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3449

Gość
Gość
Wez 1 zlecenie pojdz do mudridga i zmierz sie z nim zobacz czy jest mocny a jak za mocny to zakoncz zlecenie decyzje 1 i przyjmij inną ja tak zrobie juz wlasnie ide sie z nim zmierzyc :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
na 6x miałam z Nim problem też w pojedynki wtedy nie dawałam ale ubrania najlepsze, Ma chyba 500 życia więc jak z unikami Cię trafia to proponuję opcję bez uniku, wtedy więcej mu zadasz i jest możliwość że padnie przed Tobą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
moja opcja jest lepsza, jak masz ponizej 600hp nawet nie idz frontalnie.
sprobujesz z 20 razy i go pokonasz bez strzalu na uniku mam dalej 0,a zadanie zalatwione 10000$ wpadlo i wracam do miasta;),przed tym questem musisz oposcic miasto,bo jakby ktos Cie zaatakowal jak wracasz z taka kasa to bys sie chyba za leb zlapal. hehe wciskaj do skutku i na pewno wygrasz on laduje w prawy bok Ty go laduj identycznie;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ach prawie udało mi się :(

246 do 161

Zauważyłem że lubi celować w barki i w głowę ,a uniki tylko zmienia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jachoo wygrałem . Miałem 3 hp:D

Zaraz podam:

1. skulamy się

2. ochrona lewej strony ciała

3. reszta skulamy się
 

DeletedUser7529

Gość
Gość
na 1 sw. nie mogłem go pokonać 1 walka i musiałem do hotelu isć bo mało życia zostawało, po kilku dniach straciłem cierpliwość i okradłem go, na 2 za pierwszym razem sie udało i nawet była miła niespodzianka
Mugridge omdlewa. rafal wojak wygrywa pojedynek. Mugridge nie miał pieniędzy przy sobie, dlatego rafal wojak nic nie otrzymuje.
a to z przed minuty ze świata 3
Mugridge omdlewa. rafal wojak wygrywa pojedynek. Mugridge nie miał pieniędzy przy sobie, dlatego rafal wojak nic nie otrzymuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie wlasnie łajdak omdlał.Poprostu żal mi siebie samego.Przez mialem 500 Hp Tylko ubrania zapomnialem zmienic i zamiast czarnego materiałowego kapelindra mialem melonik.Ja Idę na decyzję 2 ponieważ sprawnosć mam o do chowania brakuje mi 13 pkt ;).Wystraczy Kupic tania rzecz i juz :p
.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ze mną było tak:

kkki.png


pokonałem go za pierwszym razem ale ja stawiam na pojedynki
PS. raport z przed miesiąca xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak dawno znim walczylem ze nipamietam kiedy to było a;e niemialem z nim problemu za 1 razem kolesia pokonałem ale pewnie dlatego ze juz mialem dobre staty gnata i ubrania do pojedynków

 

DeletedUser5511

Gość
Gość
No własnie ja tez wybrałam 1 mozliwosc i nie moge go znalezc, przeszukałam juz cała mape 3 razy i nic?i jak ja mam go pokonac?:/
 

DeletedUser8272

Gość
Gość
Południowy wschód w samym rogu mapy. Ja wybrałem możliwość 2 i nie narzekam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Komunirzek ja to zrobilem, z czystej zawzietosci wybralem 1 mozliwosc.
Z precyzyjnym wiazkowym w rece nie mialem sznas go normalnie pokonac-mdlalem. To fakt,ze ladowal we mnie jak w prosie,bo mam 3 na uniku,jednak co do jacoba jego mozna bylo spokojnie pokonac,to tutaj zaczynaja sie problemy. Sposob ponownie pisze- oposcic miasto,podejsc do niego i tak dlugo wciskac zakoncz zlecenie,az wreszcie Cie ani raz nie trafi;) powodzenia

Niby racja lecz jeśli ktoś jakieś oszczędności w banku, opuści miasto to kasa przejdzie mu do kieszeni. Wtedy jeśli omdleje w tej walce to straci całą kasę. Nie pamiętam co się dzieje jeśli się omdleje nie będąc mieszkańcem żadnego miasta, ale napewno nie wyląduje się wtedy w najlepszym pokoju hotelowym lecz w jednym z gorszych (chyba że ktoś ma KP to nie jest tak tragicznie), a co za tym idzie dłużej potrwa regeneracja hp i energii. Wtedy przez 48h pozostaje brać tylko prace z dużym expem, bo zarabiać kasy się nie opłaci skoro można ponownie omdleć i stracić dorobek 2dni :D.
Najlepiej więc tuż po wygranej walce, przejść do ratusza i wyjść z miasta.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie zgodze sie z Toba.
Co zrobic z kasa jak sie ja ma w banku? kupic sobie cos,albo pozmieniac punkty.
A jak Cie Murdrige zemdli,to nie musisz czekac 48h,tylko mozesz go 5sekund pozniej ponownie atakowac- nie dostajesz bana na 48h.
Co do obudzenia sie po zemdleniu jak nie masz miasta,to budzisz sie tam gdzie stales. (przy pojedynku z nim nie jest pobierana energia,czyli zemdlejesz,to od razu mozesz atakowac jeszcze raz)
pozdrawiam
 

DeletedUser9156

Gość
Gość
ja go pokonalem za 36 razem nie jest taki "trudny"
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
A ja go za pierwszym razem pokonałem ale mój poszukiwacz jest nastawiony na walkę i podczas pojedynku z nim miał ponad 60 punktów w celowaniu i 45 w zaskoczeniu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pokonałem go. Jacoba za pierwszym razem, a Mugridge chyba za 12 razem mając 1 PŻ :D Uniki prawie wszystkie w dół (kucnięcie). Tylko w 8 rundzie unik chroniący prawą stronę ciała. Walczyłem rewolwerem wiązkowym. Jestem nastawiony na pojedynki mimo to trudno z nim było. Pewnie przegrywałem dlatego, że nigdy nie zmieniam uników (z lenistwa)
 
Status
Zamknięty.
Do góry