Góry Czarne możliwość 1 - pojedynek Mugridge

  • Rozpoczynający wątek Kommunirzek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7000

Gość
Gość
Najłatwiej okraść go(możliwość 2). I najzyskowniej. :)
 

DeletedUser5420

Gość
Gość
ja jeszcze nie wiem którą opcje wybiore bo dopiero skończyłem handlować z indianami
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
"najzyskowniejsza" opcja to pojedynek, z racji tej, ze dostajesz 10 pkt umiejetnosci, ktore sa o wiele bardziej przydatne niz 1 pkt cech i 5 umiejetnosci.

Może... Ale to o jedną umiejkę, a w dwójce jest o ponad 1000$ więcej!(Jeszcze mustang).
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
Może... Ale to o jedną umiejkę, a w dwójce jest o ponad 1000$ więcej!(Jeszcze mustang).

Dokładnie a 1 cechy to 5 umiejętności więc można powiedzieć że wychodzi na to samo z umiejętnościami. Wybierz 2 jest łatwiejsza i bardziej opłacalna.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zamiast się męczyć z pierwszą decyzją,to wybierz drugą :)
Ja osobiście tak zrobiłem,i jestem bardzo zadowolony :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładnie a 1 cechy to 5 umiejętności więc można powiedzieć że wychodzi na to samo z umiejętnościami. Wybierz 2 jest łatwiejsza i bardziej opłacalna.

1 cecha = 5 umiejetnosci, ALE te 5 umiejetnosci jest wymuszone przez ceche, czyli chcac wpakowac wszystko w chowanie sie dajac 10 pkt umiejetnosci mamy+10 pktow, a rozdajac 1 ceche i 5 umiejek dostajesz 6 pkt do chowania sie.
 

DeletedUser11019

Gość
Gość
wybrałem możliwośc drugą czyli okradnięcie doszłem już do tego typa chcę pobrac zlecenie to wyskakuje mi nie moższesz przyjmowac dalszych zleceń :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam pytanie, czy mozecie mi napisać co dostaje się za każdą z 3 decyzji
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale narobiliscie mi stracha z tym Mugridgem...pokonalem go za 1 razem 440-0 :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry