Głos na polskie gry!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10152
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser10152

Gość
Gość
Witam!

Serwis Gamespot robi głosowanie na najlepszą grę targów E3. Znajdują się na tej liście także gry, które robią polacy, więc może warto zagłosować na te tytuły? Najważniejsze z nich to:
- The Witcher 2: Assassins of Kings
- Bulletstorm
Oraz kilka innych, które raczej nie mają szans na zdobycie wysokiej pozycji (Nail'd, Two Worlds II)

Co trzeba zrobić? Wejść Tutaj i kliknąć nominate przy tytułach gier.

PS. Można oddać głos na kilka gier.


Źródło: http://www.cdaction.pl/news-13170/e...ry-targow-update---trzeba-pomoc-wieskowi.html
 

DeletedUser

Gość
Gość
spokojnie nie wykluczajmy z gry Two Worlds II. To prawda ze pierwsza czesc tej gry nie byla zbyt dopracowana ale jednak tworcy zdecydowali sie ponownie podjac wyzwanie i sprobowac jeszcze raz. Mysle ze nie bedzie jednak jakiejs wielkiej bomby ale w koncu(z tego co mi wiadomo) na E3 jeszcze gra nie byla prezentowana. Na pewno bedzie lepsza od poprzedniczki :D. Osobiscie jestem za najbardziej wyczekujaca przez graczy w polsce(i nie tylko) gierka
"The Witcher 2: Assassins of Kings". Moim zdaniem ma ona wielkie szanse na odniesienie sukcesu jeszcze wiekszego niz pierwsza czesc i to na nia bede glosowal :) Polska zaczyna sie coraz bardziej wykazywac w swoich produkcjach gier :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiedźmin na razie 5., ale do czołówki mu trochę brakuje...
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
Akurat nie chodziło mi oto że TW II jest słabe, tylko że jest na samym tyle i że raczej nie dogoni reszty.

Jak wczoraj głosowałem to na Wiedźmina było niecały 1000. A teraz 4. miejsce! :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zagłosowałem na : Assassin's Creed II, Unreal Tornament III, The Witcher 2: Assassins of Kings,Battlefield: Bad Company 2 i Call of Duty: Modern Warfare 2 :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja na Star Wars The Old Republic i The Witcher 2: Assassins of Kings
 

DeletedUser16460

Gość
Gość
Tylko i wyłącznie Gears of War 3, na tą grę czekam niczym drugoklasista na rowerek komunijny (w sumie teraz to dzieciaki Quady dostają :D). Obie części pękły, tysiące meczy online również, będzie się działo w kwietniu:).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiedźmin i Wiedźmin 2 : Zabójcy Królów na zawsze!!:)
Czekam na kolejne części!
(Wiem, wiem, że jeszcze 2. nie wyszła, ale już nie mogę się doczekać innych :))
 
Status
Zamknięty.
Do góry