gali 20-04-16

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1404
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1404

Gość
Gość
ten co wymyślił rozdzielanie nagród powinien sie,,,,, i tu przez grzeczność nie napiszę bo młodzi ludzie mogą przeczytać

bardzo nisko oj nisko
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
za przegraną były lepsze nagrody niż za wygraną.

już tak kiedyś było.
 
Popieram boskiego , ten co to wymyslij to jakis idiota .

Zestawy są przydzielone do Obrony/ataku losowo na każdym świecie. Powodem jest chęć rozłożenia sił na równi po obu stronach. /


To tak jakby w jakiś biegach np maratonie dać komuś w nagrodę rower za pierwsze miejsce, a za drugie samochód :D i sie tłumaczyć że powodem jest chęć rozłożenia sił , buhaha
 

DeletedUser

Gość
Gość
A wgl po co są te bitwy? Z tego co mój brat mi mówił frekwencja jest słaba. I w dotatku obrońcy zwykle nie mają szans z tymi którzy atakują, tak twierdzi :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zalezy. Kiedy byla sytuacja ze na ataku ustawil sie 3 os a na obronie 100. Gali w tej formie nie ma sensu. Lepej bylo by wlasnie tu wprowadzic ten pomysl Kanuta zabij bossa.
 
Głównym problemem jest to, że Gali odbywa się w czasie gdzie większość światów robi bitwy dnia i woli na nich powalczyć.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Nom przykładowo ja rzadko odwiedzam gali, wolę iść na bitwę :) Też koło 20 OUP wpadnie i z 4k expa a na gali to chyba powyżej 100 doświadczenia to nie miałem :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wujku samotniku, chodzilo mi o to ze przewaznie wygrywa atak

No i o to, że proporcje są nierówne, więc po co takie bitwy organizować
Sam byłem tylko raz na bitwie ale logika podpowiada mi, że aby była zabawa to siły muszą być wyrównane
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
ja tam wczoraj na Gali, mimo fatalnych zazów, 7k expa złapałem :p
zapomniałem się przebrać i poszedłem w eq Rowea :D

co do samego Gali - mi to lotto, ja tam chodzę tylko po "dodatki", w tym przypadku po buteleczkę z expem, przyda się =]
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Bitwy na Gali to jest tylko przyjście po jakieś obligacje lub napój tak jak wczoraj.

Poza tym z bitwami nie mają nic wspólnego , szczególnie że nadal się trafiają tacy co lecą na flagę zaraz. O dziwo TWT nic z tym nie robi a to im psuje jeszcze bardziej te bitwy.
 
To tak jakby w jakiś biegach np maratonie dać komuś w nagrodę rower za pierwsze miejsce, a za drugie samochód :D i sie tłumaczyć że powodem jest chęć rozłożenia sił , buhaha


Trochę złe porównanie. W tej bitwie nagroda dla stron różniła się o 20 OUP. NIe jest to duża liczba. Mając na uwadze doświadczenie z poprzednich bitew, zauważyliśmy bardziej wyrównany rozkład sił po zmianie przydzielania nagród.
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Bitwę wam wygrał. Powinniście mu dziękować ::P:
 
Trochę złe porównanie. W tej bitwie nagroda dla stron różniła się o 20 OUP. NIe jest to duża liczba. Mając na uwadze doświadczenie z poprzednich bitew, zauważyliśmy bardziej wyrównany rozkład sił po zmianie przydzielania nagród.

Zle porownanie ? A jakie wedlug ciebie powinno byc ? Zlo czy mniejsze zlo zawsze bedzie zlem . Standardem swiatowym w sumie jest ze za zwyciestwo dostaje sie wieksza nagrode niz za porazke . Chyba nie ma co tego dalej rozwijac.

Doswidczenie z poprzednich bitew ? Wy nie macie pomyslu co zrobic z fortem Gallifrey . ZERO pomyslow. Jeszcze kretynskie losowe nagrody .
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Bitwy na Galifrey zawsze będą niewypałami, i będą tam ludzie przychodzić po jakieś oble czy napoje.

Zmieniłoby się to gdyby z automatu przydzielane były osoby w kolejności zapisów 1 na atak, 2 na obronę, 3 na atak , 4 obrona itd.

I do tego jakaś fajna nagroda np. za wybicie przeciwnika, słabsza za flagę.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
oby ktos kto może coś zrobić z bitwami na gali czytał to ze zrozumieniem i do cholery coś zrobił :&:
 
Status
Zamknięty.
Do góry