odrzucony Gallifrey

Czy jesteś za wprowadzeniem?

  • Tak

    Głosy: 18 43,9%
  • Nie

    Głosy: 19 46,3%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 4 9,8%

  • W sumie głosujących
    41
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Screenshot_20230521_171654.jpg
Witam serdecznie wychodzę tutaj z propozycją utworzenia codziennych bitew fortowych, a nie tylko w niedzielę.
Poniedziałek:
Mini Gallifrey (mały fort)
Wtorek:
Mini Gallifrey (mały fort)
Środa:
Średni Gallifrey (średni fort)
Czwartek:
Mini Gallifrey (mały fort)
Piątek:
Mini Gallifrey (mały fort)
Sobota:
Średni Gallifrey (średni fort)
Niedziela:
Gallifrey (duży fort)
Wszystkie bitwy odbywały by się bez większych zmian o godzinie 20:30.
Różnica polegała by ewentualnie na nagrodach mały fort jakiś skromny prezent lub bez,
Średni fort trochę lepszy prezent lub bez, duży fort bez zmian jak do tej pory.
 

kruK629

Członek obsługi gry
View attachment 4352
Witam serdecznie wychodzę tutaj z propozycją utworzenia codziennych bitew fortowych, a nie tylko w niedzielę.
Poniedziałek:
Mini Gallifrey (mały fort)
Wtorek:
Mini Gallifrey (mały fort)
Środa:
Średni Gallifrey (średni fort)
Czwartek:
Mini Gallifrey (mały fort)
Piątek:
Mini Gallifrey (mały fort)
Sobota:
Średni Gallifrey (średni fort)
Niedziela:
Gallifrey (duży fort)
Wszystkie bitwy odbywały by się bez większych zmian o godzinie 20:30.
Różnica polegała by ewentualnie na nagrodach mały fort jakiś skromny prezent lub bez,
Średni fort trochę lepszy prezent lub bez, duży fort bez zmian jak do tej pory.
Nie wiem jak na innych serwerach, ale na Iro bitwa fortowe są codziennie. W tym przypadku Galifrey traci swoją wyjątkowość. Przy proponowanym rozwiązaniu pewnie po tygodniu by się znudzilo
 
Ja myślę że jedna po drugiej bitwa, skończy się za 4 m i 35s to kolejna i będzie to trwało jak moda na sukces.
 
Jak wcześniej pisałem daje pomysły wy oczywiście jak zwykle zamiast je jakoś zmodernizować to źle nie itd. Czekam na wasze pomysły krzykacze , to mi trochę przypomina cwaniaków którzy tylko umieją krytykować ,ale co do czego przychodzi woda w usta, więc największych krytyków zapraszam do waszych pomysłów. Za chwile napiszecie nie warto było już sporo tego itd. dlatego jeszcze raz zadam to pytanie po co tu jesteście aby udawać Krytyków w jury ??? czy wspólnymi siłami wymyślić coś fajnego ? Potem marudzicie ,że nic się tutaj nie dzieje nikt nic nie pisze itd. Za chwilę będziecie zwalać to wina góry no to zgłaszajcie się do tw i działajcie ,a nie piszczycie jak panienki ,że gra zdycha itd.
 
@Fatmag Patrz i kwicz sam każesz innym rezygnować z gry , a siedzisz tutaj na forum i grasz . jakaś dwubiegunowość wkrada się w twoje życie??? Krytykujesz innych, a twoje porady można wsadzić sobie tam gdzie słoneczko nie dociera.


Bez tytułu111111.png
 
Jak wcześniej pisałem daje pomysły wy oczywiście jak zwykle zamiast je jakoś zmodernizować to źle nie itd. Czekam na wasze pomysły krzykacze , to mi trochę przypomina cwaniaków którzy tylko umieją krytykować ,ale co do czego przychodzi woda w usta, więc największych krytyków zapraszam do waszych pomysłów. Za chwile napiszecie nie warto było już sporo tego itd. dlatego jeszcze raz zadam to pytanie po co tu jesteście aby udawać Krytyków w jury ??? czy wspólnymi siłami wymyślić coś fajnego ? Potem marudzicie ,że nic się tutaj nie dzieje nikt nic nie pisze itd. Za chwilę będziecie zwalać to wina góry no to zgłaszajcie się do tw i działajcie ,a nie piszczycie jak panienki ,że gra zdycha itd.
ale co tu zmieniać jak pomysł bezsensu
 
ale co tu zmieniać jak pomysł bezsensu
Jak wcześniej pisałem daje pomysły wy oczywiście jak zwykle zamiast je jakoś zmodernizować to źle nie itd. Czekam na wasze pomysły krzykacze , to mi trochę przypomina cwaniaków którzy tylko umieją krytykować ,ale co do czego przychodzi woda w usta, więc największych krytyków zapraszam do waszych pomysłów. Za chwile napiszecie nie warto było już sporo tego itd. dlatego jeszcze raz zadam to pytanie po co tu jesteście aby udawać Krytyków w jury ??? czy wspólnymi siłami wymyślić coś fajnego ? Potem marudzicie ,że nic się tutaj nie dzieje nikt nic nie pisze itd. Za chwilę będziecie zwalać to wina góry no to zgłaszajcie się do tw i działajcie ,a nie piszczycie jak panienki ,że gra zdycha itd.
 
Trawa tu nie chodzi o to , ja próbuje zachęcić do działania bo widzę tutaj komentarze między innymi , że gra zdechła kończy się itd itp. no ludzie to po co tacy ludzie tu grają ? ja to widzę też , ale lubię TW i staram się cokolwiek jeszcze zrobić , a krzykacze zamiast sami wyjechać z tematem udają KUBUŚIÓW WOJEWÓDZKICH Z MAM TALENT
 
Status
Zamknięty.
Do góry