Gdzie jest nasze zadanie?? czuje sie oszukany!!! Aktualka 1.30 (sanie)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12855
  • Data rozpoczęcia

czy chcemy aby nasza Administracja otworzyla te zadania chocby na 24 godziny abysmy b


  • W sumie głosujących
    180
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser12855

Gość
Gość
Gdzie jest nasze zadanie?? czuje sie oszukany!!! Aktualka 1.30 na wszystkich innych swiatach dala zadanie : WYMIANA KALENDARZA ADWENTOWEGO U MARI ZA SANIE
sanie.jpg

lub jesli spoznilismy sie z otwieraniem okienek i otrzymalismy 3 lub wiecej "szkalnych kulek" mielismy otrzymac :
marblebag.jpg


Bardzo prosze Administracje o nie karanie nas za to ze aktualizacja 1.30 tak pozno do nas dotarla i otworzenia tego zadania aby Polskie serwery i aktywni gracze nie byli pokrzywdzenie przez poslizg aktualizacji

to jest zadanie ktorego nie otrzymalismy:
christmaspresent.png


na BECIE to jest nr zadania: javascript:AjaxWindow.show('quest',{quest_id:43343},'43343');

a teraz Zapytanie dla graczy: czy chcemy aby nasza Administracja otworzyla te zadania chocby na 24 godziny abysmy byli w stanie zakonczyc te zadania??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Przydałoby się miec te sanie :) ponieważ do kompletu mile widziane są. :) ale to nic nie da, musimy poczekac rok. :D
 

DeletedUser12855

Gość
Gość
a dlaczego jestes takim pesymista??? moze akurat nasi Admini zobacza jacy my to jestesmy grzeczni.. i nam to zadanie udostepnia.. a jak widzisz nawet wstawilem temat tym razem w odpowiednim miejscu:pP
 

DeletedUser

Gość
Gość
a dlaczego jestes takim pesymista??? moze akurat nasi Admini zobacza jacy my to jestesmy grzeczni.. i nam to zadanie udostepnia.. a jak widzisz nawet wstawilem temat tym razem w odpowiednim miejscu:pP


Taa admini widzą jacy jesteśmy grzeczni... Teraz...
A przed aktualką każdy wykłócał się i wieszał psy na Teamie, że tak późno wprowadzają.
Mówi się trudno, żyje się dalej. Zadanie wróci za rok ::):
 

DeletedUser12855

Gość
Gość
ja bylem grzeczny.. i nic na nikim nie wieszalem .. byly swieta.. chyba musial bym byc o_O zeby domagac sie czegokolwiek w te dni.. a jednak nasi admini mieli co robic.. jedynie mogli przeoczyc to zadanie.. wiec przypominam im o nim ... i licze ze zobaczymy niedugo ten quest:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z niepotwierdzonych źródeł wiem, że to zadanie ma się ukazać 6 stycznia, więc poczekajcie jeszcze trochę.

Tak jak mówiłem źródła są nie w pełni potwierdzone i proszę się nie czepiać mnie, jeśli okaże się, że zadanie będzie wprowadzone w innym terminie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też myślę, że dostaniemy je na początek ferii zimowych, więc trzeba dalej grzecznie czekać :D
 
Kiedy zrozumiecie, że admini forum nie mają kompletnie nic wspólnego z wprowadzaniem aktualizacji, saneczek i kuleczek! Najwyżej mogą w tej sprawie napisać maila do IG. Miast pisać tu, my też lepiej piszmy tam.
 

DeletedUser20840

Gość
Gość
z tego co wiem nie wszyscy maja tez mozliwosc zrobienia questu nowicjusza ja np nie moge go wykonac na zadnym swiecie i nie moge znaleac na ten problem odpowiedzi nie wspominajac juz tego numeru z saniami jaki nam wyciela administarcja gry :p
 

DeletedUser19954

Gość
Gość
Wprowadzili aktualke tak późno i nawet nie chcą nam tego wynagrodzić ja osobiście czuje się oszukany, że przez całe święta klikałem w ten głupi kalendarz na niemieckim serwerze mam sanki a tu nie. Cóż Polacy zawsze muszą być gorsi od Niemców. Polski Support powinien dać możliwość zdobycia sanek

:ind:Skopiemy im za to pupy na fortach w niemieckim 10 serwerze:):ind:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Problem braku sanek w okresie zimy jest dotkliwy również dla administracji.
Koszty związane z koniecznością odwoływania kuligów są bardzo wysokie.
Obecnie czekamy na transport nowych sań z Niemiec. Zapisów nie przyjmujemy, starczy dla wszystkich nim nadejdzie wiosna. Jeżeli dla kogoś braknie, to projektujemy równolegle sanie z kołami, specjalny model wiosna 2011.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Tir z saniami właśnie dotarł. Proszę się nie rzucać i tak nie dla każdego starczy.
Najpierw kobiety z małymi dziećmi.

BTW - oszukani, zawiedzeni, wieszający psy na TWT na koniec kolejki :p
 

DeletedUser18541

Gość
Gość
Świetnie! Sanie są świetne. Bierzcie puki są
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proszę jeszcze administratora o odpowiedzenie na pytanie:dlaczego bardzo dużo graczy (w tym ja) nie ma questa na set nowicjusza.jedni mają jedni nie co to jedni gorsi od drugich?Znowu dyskryminacja...
 

DeletedUser

Gość
Gość
A wy tylko marudzicie.Jedno dostali już drugie chcą.Co za ludzie:&:
Wypada podziękować za sanie.DZIĘKUJEMY!
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Proszę jeszcze administratora o odpowiedzenie na pytanie:dlaczego bardzo dużo graczy (w tym ja) nie ma questa na set nowicjusza.jedni mają jedni nie co to jedni gorsi od drugich?Znowu dyskryminacja...

To są zadania samouczka. Jest on testowany na próbie graczy. Część ma, część nie ma, klucza nie znam. Zadanie docelowo ma być dostępne dla wszystkich.
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
A wy tylko marudzicie.Jedno dostali już drugie chcą.Co za ludzie:&:
Wypada podziękować za sanie.DZIĘKUJEMY!

Za co dziękujesz? To winni opóźnienia powinni powiedzieć PRZEPRASZAMY za problemy.Jesteśmy klientami IG i potraktowano nas jak kogoś gorszego opóźniając wprowadzenie v1.30.To jest firma jak każda inna i dzięki nam prosperuje.Żaden deweloper czy programista nie robi tych aktualek bo cie lubi tylko szuka sposobu na zysk. Szkoda że nikt nie bije się w pierś , bo każdy popełnia błędy ale tylko wielcy do tego potrafią się przyznać.
 

DeletedUser16793

Gość
Gość
Dziękujemy :)

Piotr (Toja1110) widzisz Nasi mili administratorzy włączyli :p specjalnie na Twoje życzenie ;) heheh ;)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Za co dziękujesz? To winni opóźnienia powinni powiedzieć PRZEPRASZAMY za problemy.Jesteśmy klientami IG i potraktowano nas jak kogoś gorszego opóźniając wprowadzenie v1.30.

Co to znaczy opóźniając wprowadzenie? W którym miejscu była podana data wprowadzenia aktualizacji, że mówisz o opóźnieniach?
 
Status
Zamknięty.
Do góry