Gdzie jest nasze zadanie?? czuje sie oszukany!!! Aktualka 1.30 (sanie)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12855
  • Data rozpoczęcia

czy chcemy aby nasza Administracja otworzyla te zadania chocby na 24 godziny abysmy b


  • W sumie głosujących
    180
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
jakie 3 marmury lub więcej?
ja na niektórych serwach mam 3 marmury, a sanki jakoś mam...;)
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Co to znaczy opóźniając wprowadzenie? W którym miejscu była podana data wprowadzenia aktualizacji, że mówisz o opóźnieniach?

Aktualizacja miała wejść w zeszłym roku nie będę przewracał forum by to udowodnić.Sanie były częścią zadania świątecznego a my dostaliśmy dopiero teraz.Ucieszą się wierni kościoła prawosławnego bo oni święta mają jakoś teraz, ja jakoś ducha świąt w TW wtedy nie poczułem.
TWT mogło napisać krótki komunikat dotyczący przewidywanego terminu wprowadzenia v1.30 i większość była by wdzięczna za poinformowaniu graczy o tym.Czytałeś co działo się na forum....
 

DeletedUser

Gość
Gość
KapitanoBombardiero ciesz się w ogóle że ta aktualizacja została wprowadzona.
Ja osobiście dziękuje za odblokowanie questa.
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
KapitanoBombardiero ciesz się w ogóle że ta aktualizacja została wprowadzona.
Ja osobiście dziękuje za odblokowanie questa.

W ogóle to się cieszę tylko marudzę bo tir co sanie przywiózł rozjechał mi ogrodowego krasnala ...
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Aktualizacja miała wejść w zeszłym roku nie będę przewracał forum by to udowodnić.

Szkoda, bo ja sobie nie przypominam aby ktoś z administracji napisał, że aktualizacja będzie najpóźniej 31 grudnia.

Sanie były częścią zadania świątecznego a my dostaliśmy dopiero teraz.Ucieszą się wierni kościoła prawosławnego bo oni święta mają jakoś teraz, ja jakoś ducha świąt w TW wtedy nie poczułem.

Tutaj pewnie też jakiś termin podawaliśmy na forum konkretny?

TWT mogło napisać krótki komunikat dotyczący przewidywanego terminu wprowadzenia v1.30 i większość była by wdzięczna za poinformowaniu graczy o tym.

Tutaj trochę jestem zmieszany. Wyżej napisałeś, że podawaliśmy termin wejścia aktualizacji (do końca roku Twoim zdaniem) a tu zarzucasz nam, że nie podaliśmy nawet przewidzianego terminu.
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Szkoda, bo ja sobie nie przypominam aby ktoś z administracji napisał, że aktualizacja będzie najpóźniej 31 grudnia.
Krótko: mapa drogowa TW 2010 i dam sobie już spokój z polemiką.Przepraszam że spamuje.Temat chyba do zamknięcia bo sanie już są.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja jakoś dostałem zadanie dzisiaj na sanie jak miałem 3 kulki dostałem ten woreczek ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ciesz się z aktualizacji. w świecie juz tak jest, ze rzeczy się spóżniają. admini mogli wogle nic nie robić i byś nie narzekał.
 

DeletedUser13322

Gość
Gość
Nie czepiajcie się administratorów, ważne, że aktualizacja jest, i to powinno być najważniejsze, sanie też są więc nie ma co narzekać czy wcześniej czy później. Ja mam tylko takie pytanie... chyba miał się zmienić samouczek (tak mi przemknęło jak czytałem, więc mogę nie mieć racji) a samouczek zniknął. Pojawi on się później?
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja na św.1 otworzyłem all pudełka przed czasem i dostałem ruzge z zadania :oops:
 
Ja żadnego okienka nie otworzyłem przed czasem (co najwyżej kilka za późno - szklane kulki). Sanek nie ma. Warto było czekać ::(:
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Onu nie ma co się kłócić jeśli ktoś nie rozróżnia stwierdzeń "Poniżej przedstawiamy plany zmian na rok 2010." a "absolutnie na pewno wprowadzimy zmiany w roku 2010" :mel:


A co do setu nowicjusza, czyli jeśli mi się jeszcze quest nie pokazał, to zamiast się mazać mam po prostu poczekać, bo się pokaże później? chyba mi korona z głowy nie spadnie(chociaż luźno leży) :I:
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
nie rozumiem po co ten, jak to mówią młodzi, BULWERS. nie wiem z czyjej winy ta aktualizacja została wprowadzona, zdaniem graczy, w dość nie najlepszym czasie, ale nawet jeśli nie z winy kogoś z zewnątrz, a z winy naszego Teamu to nie ma co się RZUCAĆ (ponownie, jak to mówią młodzi, ZASZPANUJĘ młodzieżową gwarą :D), bo Administratorzy to też ludzie o czym niektórzy chyba nie wiedzą. Nie wiem kto odpowiada, za tłumaczenie nowych nazw spodni, pasków... ale to pewnie musi być nużące i dość męczące. Tak, więc poślizg z wprowadzeniem mogę zrozumieć, bo i przyczyn nie znam, a o byle co się nie złoszczę (no może z paroma małymi wyjątkami ;)), ale z jednym się z Onufrym zgodzić nie mogę. Fakt, administracja nie podała daty aktualki, więc i o opóźnieniu nie ma mowy, ale możemy weźmy to na chłopski rozum: czy jeśli zadanie z saniami bożonarodzeniowymi wchodzi 2 tygodnie po bożym narodzeniu, to czy wtedy nie jest to SPÓŹNIONY prezent? Mnie osobiście spóźnienie nie przeszkadza, bo cieszę się, że w ogóle saneczki dostałem, bo miałem u siebie 3 kule, ale chyba nie ma sensu ukrywać, że aktualizację wprowadzono w czasie późniejszym względem innych krajów i za późno, o czym świadczy prezent w postaci sań (po)bożonarodzeniowych
 

DeletedUser

Gość
Gość
zaznaczylem "Nie! przepadlo.. mowi sie coz .. zyje sie dalej" bo zadanie juz sie pojawilo :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja nie mam szans otrzymać sanek, mam 2 marmury a pokazuje mi się zadanie na 3 z diamentowym czymś tam jako nagroda ::(:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co to znaczy opóźniając wprowadzenie? W którym miejscu była podana data wprowadzenia aktualizacji, że mówisz o opóźnieniach?

Ja otworzyłem za późno 4 okienka (miałem 4 marmury) sprzedałem je i dostałęm zadanie z sankami.
 

DeletedUser22632

Gość
Gość
Ja dostałem sanie bez problemu więc i ty go nie rób :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry