Gdzie znajdujecie laske?

  • Rozpoczynający wątek Kalkuta
  • Data rozpoczęcia

Gdzie najczęściej znajdujecie laske

  • Napadać na powóz pocztowy

    Głosy: 21 18,1%
  • Napad na pociąg

    Głosy: 7 6,0%
  • Plądrowanie zwłok

    Głosy: 50 43,1%
  • Transport więźniów

    Głosy: 1 0,9%
  • Ściganie bandytów

    Głosy: 0 0,0%
  • Przemyt

    Głosy: 3 2,6%
  • Szukanie skarbu

    Głosy: 1 0,9%
  • Włamanie

    Głosy: 2 1,7%
  • Łowca nagród

    Głosy: 2 1,7%
  • Napad

    Głosy: 2 1,7%
  • Rokowania pokojowe

    Głosy: 3 2,6%
  • Okradanie ludzi

    Głosy: 2 1,7%
  • Sprzedaż broni Indianom

    Głosy: 7 6,0%
  • Ugaszanie ognia

    Głosy: 4 3,4%
  • Handlowanie z Indianami

    Głosy: 3 2,6%
  • Transportowanie amunicji

    Głosy: 8 6,9%

  • W sumie głosujących
    116
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam
zakładam ten temat bo dużo ludzi mówi że trzeba znaleźć laskę w pracach z dużym szczęściem. Mnie ciekawi gdzie najczęściej znajdujecie ją. dołączam ankiete z kilkoma pracami z dużym szczęściem
 

DeletedUser628

Gość
Gość
Ja znalazłem podczas plądrowania zwłok.
Motywacja 89%
Trwanie 2 godziny
Wynagrodzenie $ 32
Punkty doświadczenia 41 punktów
doświadczenia Szczęście Laska :D
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Plądrowanie zwłok, napad na powóz pocztowy to są narazie najpewniejsze prace do znalezienia laski. Ale napewno napad, poszukiwanie skarbu, myślę że rokowania pokojowe i inne prace w przedziale 76-90% szczęścia razem z KP dadzą laskę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja znalazłem przy plądrowaniu zwłok i to bez KP więc nie jest aż tak trudno znaleźć jak myślałem...
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Laska kosztuje "tylko" 2800$, a ludzie znajdowali w Plądrowaniu przedmioty po ok. 3200 (Prec. S&W Model 1), więc nie powinno być tak źle... :) W Napadzie na powóz wypadały przedmoty po ok. 4400 (Czarna chusta, Szl. Finki). Nie jest ona na najwyższej półce znalezisk nawet...
 

DeletedUser10321

Gość
Gość
Laska kosztuje "tylko" 2800$, a ludzie znajdowali w Plądrowaniu przedmioty po ok. 3200 (Prec. S&W Model 1), więc nie powinno być tak źle... :) W Napadzie na powóz wypadały przedmoty po ok. 4400 (Czarna chusta, Szl. Finki). Nie jest ona na najwyższej półce znalezisk nawet...

Laski nie da się kupić.Co jakiś czas jest zadawane takie pytanie.Opcja szukaj się kłania!!!
 

DeletedUser11924

Gość
Gość
A kto powiedział, że da się ją kupić?

wlochaty przetoczył tylko cenę zakupu tych rzeczy
 

DeletedUser

Gość
Gość
co za głupi temat
nie ma stałych przedmiotów które wypadają z jednej pracy
można zrobić wzór na przedmioty:
Szczęście z danej pracy(%) + Punkty pracy + premium większy zarobek + premia poszukiwacz przygód 10%(+premiów Premia postaci 20%)= ilość $

ilość $ -komputer oblicza wzór i wychodzi mu 2800 $ to zaczyna się losowanie i możesz wtedy znaleźć: Laskę,Kłusak,Czarny cylinder,Brązowy cylinder,Szare kozaki,Szary Stetson,Szare kozaki jeździeckie i wiele innych rzeczy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jeszcze nie znalazłem laski. Myślę, że im większe szczęście, tym częściej można znaleźć. Sporo ludzi znalazło ją podczas plądrowania zwłok. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aż tyle ludzi już ją znalazło?
A niedawno jedna osoba ją miała:)
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
Jeśli ktoś pisze że znalazł laskę to niech by może potwierdził to screenem bo ja mogę napisać że znalazłem ją z naprawianiu płotów :D
 

DeletedUser9156

Gość
Gość
Koszenie pastwiska :D
Zartuje, w sprzeedazy broni indianom
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dużo ludzi ma laskę z zadania na 63 (o ile się nie mylę) poziomie: rajd
Lepiej wklejajcie screeny, bo ja mogę powiedzieć: jak zacząłem grać to poszedłem na 3 minuty do zbierania liści tytoniu i znalazłem 84 laski.
 

DeletedUser

Gość
Gość
laske mozna dostac w zadaniu "rajd" z 67 lvl
ale wydaje mi sie ze najszybciej pladrowaniu zwlok
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za mało opcji w ankiecie :D

Laske można dostać z zadania :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widziałem raport, gdzie czarnulka znalazła laskę w rokowaniach pokojowych (chyba 76%), ale z KP
 

DeletedUser

Gość
Gość
laskę można dostać w sklepie z laskami, na dyskotece, w spodniach (tylko u mężczyzn :D)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja to mam farta zacząłem grać kobietą w sprawność manualną a tu mówicie że najszybciej z zadania i plądrowania zwłok :mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
a niby kto znalazl laske w transporcie amunicji ?? tam sie nie da znalesc takiej rzeczy..nawet z KP ! chyba ze sie myle ale jak tak to prosze udowaonic screenami
 
Status
Zamknięty.
Do góry