Gdzie znajdujecie laske?

  • Rozpoczynający wątek Kalkuta
  • Data rozpoczęcia

Gdzie najczęściej znajdujecie laske

  • Napadać na powóz pocztowy

    Głosy: 21 18,1%
  • Napad na pociąg

    Głosy: 7 6,0%
  • Plądrowanie zwłok

    Głosy: 50 43,1%
  • Transport więźniów

    Głosy: 1 0,9%
  • Ściganie bandytów

    Głosy: 0 0,0%
  • Przemyt

    Głosy: 3 2,6%
  • Szukanie skarbu

    Głosy: 1 0,9%
  • Włamanie

    Głosy: 2 1,7%
  • Łowca nagród

    Głosy: 2 1,7%
  • Napad

    Głosy: 2 1,7%
  • Rokowania pokojowe

    Głosy: 3 2,6%
  • Okradanie ludzi

    Głosy: 2 1,7%
  • Sprzedaż broni Indianom

    Głosy: 7 6,0%
  • Ugaszanie ognia

    Głosy: 4 3,4%
  • Handlowanie z Indianami

    Głosy: 3 2,6%
  • Transportowanie amunicji

    Głosy: 8 6,9%

  • W sumie głosujących
    116
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Po pierwsze to ja specjalnie nie podawałem zadania wiem że można ją tak zdobyć ale mnie nie ciekawi laska zdobyta z zadanie(poza tym zanim do niego dojdę miną miesiące jeśli nie lata)
Po drugie wiem że nie ma stałej pracy gdzie wypadają laski(można by było zrobić prace produkcja lasek 100% szans że znajdziesz laskę i 1 % szans że ją wyrwiesz) mnie tylko ciekawi gdzie najczęściej wypadają
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam nadzieję, że w sondzie wypowiadają się tylko ci którzy faktycznie znaleźli laskę, bo jeśli nie to nie jest ona w ogóle potrzebna- nie ma miarodajnych wyników
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam nadzieję, że w sondzie wypowiadają się tylko ci którzy faktycznie znaleźli laskę, bo jeśli nie to nie jest ona w ogóle potrzebna- nie ma miarodajnych wyników

w razie czego zrobi się drugą :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kilka dni temu przeprowadziłem krótką dyskusję z pewnym graczem dotyczącą tego, jak szybciej zdobyć laskę (dżentelmena). Robiąc quest czy też wykonując prace o wysokim współczynniku szczęścia. Jeśli chodzi o mnie, to okazało się, że przeważyła opcja nr 1, tzn.

Transport więźniów
Motywacja
94%
Trwanie 2 godziny
Wynagrodzenie $ 70
Punkty doświadczenia 130 punktów doświadczenia
Szczęście
Laska
Zranienie Groźny przestępca uderzył cię. Straciłeś 35 punktów życia.

Niemniej jednak można powiedzieć filozoficznie, że to tylko kwestia szczęścia :) Jeśli ktoś ma tak rozłożone cechy, że może zrobić cały quest z 67-ego poziomu oznacza, że ma dostęp do prac o wysokim i bardzo wysokim współczynniku szczęścia (transport więźniów, napad na pociąg, łowca nagród czy napad na powóz pocztowy). Zatem można śmiało założyć, że prędzej czy później wyciągnie sobie laseczkę. Wobec powyższego niezbyt rozsądną decyzją byłoby nie wybrać jako końcowej nagrody znaku zapytania :D
 

DeletedUser628

Gość
Gość
Czy ktoś może wie?
Wykonując zadanie "Rajd" po pokonaniu Skott'a mamy nagrodę: Sukienkę laskę i "???"
Jeżeli ktoś ma już laske i ja znalazł a druga na razie do niczego się nie przyda to czy ktokolwiek wie co wypada z "???"?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sam sie zastanawiam co jest pod "?"
jeszcze laski nie znalazłem ;/ troche przesiedziałem na plądrowaniu ale cóż szczęście mi nie sprzyja
 

DeletedUser

Gość
Gość
Znalazłem w pracy Napad na powóz pocztowy i jeszcze parę innych fajnych rzeczy np pióropusz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja bd szukał w plądrowaniu zwłok i mam nadzieję, że szczęście mi dopisze bo te +2 charyzma jest kuszące :p
ale trochę się naszukam i w dodatku jeszcze ta motywacja :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
W jakich pracach mniej więcej można ją znaleźć bez KP ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pod tym ? jest stary klucz, a ja jeszcze laski nigdy nie znalazłem.
 

DeletedUser6254

Gość
Gość
Proponował bym zamknąć ten temat ,albo coś...z resztą i tak się dużo dowiedzieliśmy,teraz każdy wie gdzie ją zdobyć i nie ma potrzeby dalej tego ciągnąć ,bo co niektórzy robią sobie żarty,biedne dzieciaczki ,myślą ,że coś głupiego napiszą ,to są fajni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry