"Goście z Sojuszu" - nowa zakładka w miastach

Co myślicie?

  • Tak

    Głosy: 14 51,9%
  • Tak, (z poprawkami)

    Głosy: 3 11,1%
  • Nie! (Panie, daj pan spokój)

    Głosy: 10 37,0%

  • W sumie głosujących
    27
Status
Zamknięty.

DeletedUser12855

Gość
Gość
makaroniarz napisał:
proszę nie komplikuj, od czego jest targ?

oczywiscie ze masz racje.. od tego jest targ.. a jak nie chcesz opuszczac miasta to masz handlarza.. i te wlasnie dodatki do gry eliminuja juz potrzebe na tak banalne pomysly..


viksonZ napisał:
PO PIERWSZE
Moje zapytanie nie było skierowane do Ciebie, więc nie nabijaj sobie postów chłopczyku.

spokojnie.. rzucasz sie jak pchla na lancuchu... stawiasz pomysl na forum.. wiec licz sie z tym ze kazdy bedzie mial swoja opine na podany temat po drugie Old Shatterhand1 nie potepil pomyslu tylko podal swoja poprawke ...

a teraz odpowiedz na twoj pomysl.. :

viksonZ napisał:
"Goście z Sojuszu" - nowa zakładka w miastach
Co byście powiedzieli na to aby w mieście obok (pod, nad) zakładki "Mieszkańcy" dodać zakładkę "Goście z Sojuszu"
Członek frakcji chcący wejść na zakupy zaznaczał by opcję:
POBYT: 30 min, 2h, 8h, 12h, 24h, uiszczając jakąś "symboliczną" opłatę
Po upływie danego przedziału czasowego, który byłby w miarę na bieżaco widoczny w nowej zakładce wyświetlał by się komunikat/raport typu: "Twoja przepustka wygasła"
Dopiero za 48h była by możliwość odwiedzenia, jakiegoś innego miasta sojuszniczego. Co o tym myślicie?

Mnie osobiście denerwuje, że musiałem kiedyś za każdym razem opuszczać swoje miasto idąc na zakupy. Czasem musiałem baaardzo długo czekać na zaproszenie miasta z sojuszu. Nie mówiąc już o tym że kiedyś wpuściłem do siebie jakiegoś noooba, który przyszedł niby na zakupy

pomysl jest totalnie do bani!!

1) zasmiecanie forum miasta niepotrzebnymi sprawami od tego masz skrzynke pocztowa i zaproszenia do miasta wystawia zalozyciel miasta lub osoba do tego przez takiego wyselekcjonowana (masz czas postawic miasto.. postaraj sie spedzic 2 min aby odpisac na pw i wyslac zapa)
2) w jakim sojuszu ty operujesz ze czekasz na zapa do miasta wlasnego sojuszu tak dlugo (moze wreszcie czas na zmiane)
3) karanie graczy 48 godzinami zanim przystapia do swojego miasta po zakupach.. dla mnie to juz jest czerwona flaga na wielkie NIE!! (twoj nastepny pomysl byl by o zmniejszeniu czasu czekania przed przystapieniem do wlasnego miasta po udanych/nieudanych zakupach)
4)sam fakt twojego slownictwa na forum oznacza ze nie znasz regol forum
viksonZ napisał:
Nie mówiąc już o tym że kiedyś wpuściłem do siebie jakiegoś noooba, który przyszedł niby na zakupy

masz zapoznaj sie zanim postawisz nastepny taki post: http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=16689

TARG ELIMINUJE POTRZEBE BIEGANIA PO MIASTACH W CELACH ZAKUPOW.. DLATEGO MAMY TARG I HANDLARZA ABY WYELIMINOWAC TAKIE POMYSLY

I JESLI JESZCZE NIE ZASKOCZYLES TO TAK .. STWIERDZAM ZE POMYSL NIE MA SENSU BYTU.. JEST NIEDOPRACOWANY.. NIE MA GRAFIKI I BADZ TROSZKE BARDZIEJ OTWARTY NA UWAGI I POMYSLY SWOICH KOLEGOW NA FORUM KTORZY GRAJA W TA GRE TROSZKE DLUZEJ NIZ TY I PRZESZLI PRZEZ WSZYSTKIE DODATKI DO GRY POCZAWSZY OD FORTOW AZ PO RYNEK I INNE CALKIEM CIEKAWE POMYSLY.. WYKOZYSTAJ CO MASZ W GRZE.. JESLI WIDZISZ USTERKE.. TO PODAJ POMYSL NA JEJ USUNIECIE.. ALE NA LENISTWO NIE MA RATUNKU.. BADZ CIERPLIWY .. TO JEST TYLKO GRA
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22239

Gość
Gość
Jestem na NIE
Oto 8 powodów, które potwierdzają że pomysł jest bezsensu:
1. Kto jeszcze robi zakupy w sklepach?
2. Kto korzysta ze sklepów?
3. 1 i 2 pkt. odnosi się do graczy z wysokimi poziomami
4. Utworzyli targ - po co więc to?
5. Jeżeli chciałbyś jakąś rzecz ze sklepu prawdziwy sojusznik ci wystawi na targu
6. Powinni zająć się czymś innym
7. Lubie placki
8. NIE
 
a jak nie chcesz opuszczac miasta to masz handlarza.. i te wlasnie dodatki do gry eliminuja juz potrzebe na tak banalne pomysly..
Typowe myslenie "starego" gracza. Gdyby nie te jak to określiłeś banalne pomysły to do tej pory ta gra byłaby w epoce kamienia łupanego:)
karanie graczy 48 godzinami zanim przystapia do swojego miasta po zakupach..
Gracz który widniałby w zakładce "Goście z sojuszu" nie opuszczał by swojego macieżystego miasta. Jak głosi zakładka byłby tylko gościem, a jego tymczasowy pobyt umożliwiałaby mu właśnie przepustka czasowa. Kara 48h to czas po którym owy członek sojuszu mógły ubiegać się o następną.
w jakim sojuszu ty operujesz ze czekasz na zapa do miasta wlasnego sojuszu tak dlugo (moze wreszcie czas na zmiane)
Wiesz, nie każdy siedzi nad tą grą 24/7 Ludzie mają własne życie:):)
sam fakt twojego slownictwa na forum oznacza ze nie znasz regol forum
Słowo "NOOB" jest zapożyczone z języka angielskiego i w świecie wirtualnym oznacza osobę, która pomimo iż już jakiś czas gra w grę to jej nie ogarnia w róznych aspektach.
Słowo to nie jest obraźliwe lecz określa poziom umiejętnosci gracza.
NIE MA GRAFIKI
Nie ma, bo to nie jest "Bitwa pod Grunwaldem" Jana Matejki tylko zwykła mała zakładeczka:D
STWIERDZAM ZE POMYSL NIE MA SENSU BYTU..
Mówi się "racji bytu":) Aha i na przyszłość staraj się używać sformułowań typu: "moim zdaniem" "według mnie" "w mojej ocenie" itp :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry