Gorączka Złota 2024r - dyskusja

Status
Zamknięty.

kruK629

Członek obsługi gry
Zapraszamy do podzielenia się opinią.
Jeśli macie jakieś pytania proszę o zadawanie w tym wątku.
 
Punkty doświadczenia:
1. miejsce:
Pełny zestaw Speedy Gonzalesa + tytuł Speedy Gonzales
2. miejsce:
Broń i jazda Speedy Gonzalesa LUB zestaw odzieży + tytuł Speedy Gonzales
3. miejsce:
Broń Speedy Gonzalesa LUB jazda+ tytuł Speedy Gonzales
4. miejsce:
200 Bryłek + 1x Napój dużej mądrości
5. miejsce: 100 Bryłek + 1x Napój dużej mądrości

Dlaczego 4 i 5 miejsce ma lepsze nagrody niż podium? Mamy klikać 2 tygodnie żeby wygrać... nic? Zapomnieliście o dopisaniu ilości napojów chyba
 
Experience points:
  • 1. place: 2000 Nuggets + 20x Potion of Profound Wisdom
  • 2. place: 1500 Nuggets + 15x Potion of Profound Wisdom
  • 3. place: 1000 Nuggets + 10x Potion of Profound Wisdom
  • 4. place: 750 Nuggets + 5x Potion of Profound Wisdom
  • 5. place: 500 Nuggets + 5x Potion of Profound Wisdom
Dla porównania międzynarodowa gorączka złota.
Po to się bierze udział w kategorii punktów doświadczenia żeby ten exp móc wygrać na swój serwer. Bo jak nie ma do wygrania potek to po co klikać na Gonzalesie skoro mozna na domowym serwie?
 
Większość sobie robi jaja pisząc takie i inne komentarze, a obsługa tak kuma jak diesel, pisze dalej jakie spalanie na 100km. W obecnej formie nikt w to już nie chce wejść ale na siłę piszecie, że się opłaca :D Wybaczcie, ale to moje osobiste spostrzeżenia i zdanie, nikogo nie miałem zamiaru urazić, obrazić czy zdołować, tak po prostu piszę to co serce dyktuje jak to przeczytałem. Jestem w błędzie popraw mnie, dzięki ;)
 

zartas

Członek obsługi gry
Większość sobie robi jaja pisząc takie i inne komentarze, a obsługa tak kuma jak diesel, pisze dalej jakie spalanie na 100km. W obecnej formie nikt w to już nie chce wejść ale na siłę piszecie, że się opłaca :D Wybaczcie, ale to moje osobiste spostrzeżenia i zdanie, nikogo nie miałem zamiaru urazić, obrazić czy zdołować, tak po prostu piszę to co serce dyktuje jak to przeczytałem. Jestem w błędzie popraw mnie, dzięki ;)
Kto zechce ten wejdzie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry