Gracz Bajka po raz drugi

Jadę pociągiem jeść uszka, dlatego przed wami drugi wywiad z Graczem Bajka. Ona wróciła na ten wspaniały świat, jakim jest Texas.

Usbv: Bajka
Usbv: Wróciłaś jak Gandalf z białymi włosami?
Bajka: nie T.T, ale mam nowy kapelusz!
Usbv: Pare słów do drugiego wywiadu? Tylko z Tobą i twoim kapeluszem.
Bajka: No dobra, ale tylko jeśli kapelusz może też coś powiedzieć.
Usbv: Zmieniła się Topka, jakieś przemyślenia?
Bajka: Prawdziwych kowbojów poznaje się nie po tym jak zakładają buty, ale jak je ściągają. I moje buty śmierdzą zmianą!
Usbv: Zgadza się, gracz ognisteparcie odpoczywa, wygląda na to. Bajka... a dlaczego Ty odpuściłaś? Tutaj bez Ciebie było jak w Muzeum Starych Skarpet.
Bajka: Słowa ognistewsparcie o moim kapeluszu bardzo mnie zabolały. Rzuciłam kapelusz kowbojki w kąt i poszłam po nowy!
Usbv: Bez sensu. Z racji tego napiszemy dissa na ognisteżarcie, z rymami takimi, że aż kapelusz zatańczy! Jak myślisz, dlaczego sytuacja w sojuszu elita jest jak na balu maskowym bez muzyki?
Bajka: Moje misie z gumy balonowej i tak nie zrealizują celu. Traktuję powrót na dziki zachód jako próbę tanca breakdance - spadłam na pierwszym obrocie.
Bajka: Ale przynajmniej nie będę wyzywać, to nie w stylu mojego nowego kapelusza.
Usbv: Świetnie, będziemy pisali poezję, nie obrażanki. Obiecuję, że będzie rymować się nawet z "narka"!
Bajka: W każdym sojuszu jest krucho, jak krakersy na diecie. Gra nie oferuje nowych kapeluszy, więc naturalne, że ludzie odpływają jak kaczki do cieplejszych stawów.
Usbv: Rozumiem, refleksje godne Kapelusznika. A co byś dodała do gry, oprócz nowych kapeluszy?
Bajka: Należy dodać jednorożce jako środki transportu i turnieje w przewracaniu stolików. A przygody powinny być zastąpione wielką grą w chowanego!
Usbv: Niektórzy mówią, że będą grać nawet gdybyśmy dodali cyfrowe guziki do kolekcjonowania!
Bajka: Wywiady fajne, szkól się Usbv, może kiedyś zostaniesz magikiem słów i będziesz tworzyć kapelusze z liter!
Bajka: Ta gra jeszcze istnieje, bo jest jak stary dobry mem - nieśmiertelny.
Usbv: W życiu nie zostanę magiem, mam alergię na kurz z książek!
Bajka: :D
Usbv: A wybierasz się na nowy świat, może o nazwie "Skrzypiące Siodła"?
Bajka: Cieszę się Twoim szczęściem, ale moje misie nie przepłyną nawet kałuży.
Usbv: Pewnie będzie nazywał się "Galaktyczne Kaktusy".
Bajka: Dlatego ta gra trwa, bo jest jak stare dobre wino - im starsze, tym lepsze. Albo po prostu wszyscy lubią ten kowbojski klimat.
Usbv: Ty i Dzida724 macie taką samą opaskę na oczy podczas balangi?
Bajka: Kto to Dzida724? Ale opaski są w modzie, szczególnie te z cekinami!
Usbv: Dzięki, Bajka, za tę fascynującą rozmowę. Nie zapomnij zabrać swojego kapelusza!
Bajka: Kapelusz zawsze ze mną! Dzięki Usbv, do zobaczenia w świecie pełnym absurdów i jednorożców!
Usbv: I najlepsza!
Bajka: Mogę się już wylogować?
Usbv: Ta, narka i uważaj na latające kapelusze!
 
Usbv,dobry wywiad,taki treściwy i sporo nam wiadomo o kapeluszu bajki.
A teraz moje pytanie kiedy wywiad z kimś z hurona?
Tam pełno bajkopisarzy więc materiału sporo jest flame!!pif_pafflame!!
 
@Usbv Nie kontaktowałeś się ze mną w żaden sposób.

@krokieciki juz kiedyś TW przeprowadzało ze mną wywiad

Po za tym jakieś dziwne te wywiady są USBV.
Mam pytania do @Usbv co dobrego bierzesz przed wywiadem ? Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek na trzeźwo przeprowadzić wywiad? Będziesz startował jako dziennikarz do państwowej tv, prawdopodobnie będą tam wolne wakaty? Masz chrapkę na nagrodę Grand Press jeśli tak to jak bardzo?
 
Mam na imię ADAM interesuję się astronomią ,naukami ścisłymi oraz polityką, ponieważ bacznie obserwuje co się w niej dzieje, gdyż może to zagrażać bezpieczeństwu naszego państwa. Tak ogólnie lubię osoby szczere, nawet jeśli mają to być niemiłe rzeczy, nie lubię gdy ludzie kalają swoje gniazdo ( CHODZI MI O POLSKĘ ) i wolę reagować wcześniej niż obudzić się z ręką w nocniku .
 
@Usbv Nie kontaktowałeś się ze mną w żaden sposób.

@krokieciki juz kiedyś TW przeprowadzało ze mną wywiad

Po za tym jakieś dziwne te wywiady są USBV.
Mam pytania do @Usbv co dobrego bierzesz przed wywiadem ? Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek na trzeźwo przeprowadzić wywiad? Będziesz startował jako dziennikarz do państwowej tv, prawdopodobnie będą tam wolne wakaty? Masz chrapkę na nagrodę Grand Press jeśli tak to jak bardzo?
tak
 
Do góry