Gran Derbi!

  • Rozpoczynający wątek leworwelowiec
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?

  • Barcelona!

    Głosy: 21 60,0%
  • Remis.

    Głosy: 0 0,0%
  • Real!

    Głosy: 14 40,0%

  • W sumie głosujących
    35
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ludzie!!! Jutro Barcelona gra z Realem, a Wy śpicie! Na kogo stawiacie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja tam nigdy Barcelonie nie kibicowałem, pierwszy klub, który polubiłem to był Real(a właściwie, pierwszy który znałem:D), w każdym Gran Derbi kibicuję Realowi, ale walka może być naprawdę zacięta;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie kibicuje żadnej drużynie ale statystyki są lepsze na Barcę niż Real:) Mecz jak mecz - nie ma się czym tak ekscytować. Obym zobaczył płaczącego CR7
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
z tego co widzę to barcelona gra cały czas na jeden kontakt i ,,klepą''...real jest poniekąd czarnym koniem i już bardziej kibiców rozczarowac nie może więc gra na luzie i wydaje mi się że zbije barcelonę 3:1...jakośnigdy nie lubiłem barcy a real od zawsze kocham
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem kibicem Realu, ale myślę, że niestety będzie 2:0 dla Barcy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiscie Real wygra. Pewnie z 3-0, Mou rozegra to taktycznie, a Busquets zderzy się z Ronaldo (najlepsi aktorzy) barkiem, a zlapie sie za nos.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem Real przegra ... Z wielu powodów. Messi pewnie 2 brami strzeli.
Ja nie kibicuje żadnemu klubowi Hiszpańskiej Extraklasy, ale Barcelona wygra ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiscie Real wygra. Pewnie z 3-0, Mou rozegra to taktycznie

Nie wiem, czy Real ma argumenty, żeby coś strzelić.
Higuain jest jakiś taki zagubiony. Ronaldo na pewno będzie kręcił Alvesem jak tylko może, ale w pogotowiu na pewno będzie Puyol albo Pique. Ozil... na pewno zagra kilka dobrych piłek, po której może być okazja. Di Maria. Według mnie obok Ronaldo najpoważniejszy gracz do pokonania Valdesa. Może zaskoczyć.
Reszta to po jakiejś przypadkowej akcji lub stałym fragmencie.

Boje się o Marcelo, bo to po jego stronie będzie szalał Messi. Może być różnie. Jednak jeżeli Khedira/Lass i Alonso wyłączą Inieste i Xaviego to mecz jest nasz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ty sie nie bój o Marcelo. Mourinho to taktyk. On o wiele słabszą drużyną wypunktował Barcelonę, a więc pokazał wielką klasę. Jesli bedzie trzeba to pewnie zagra Diarra w obronie (to tylko przykład:p) , a Khedira i Alonso to swietni zawodnicy, wylaczenie Xaviego i Iniesty nie jest niewykonalne, są szybcy, a więc... Higuain to swietny zawodnik, otrzyma dobrre podanie to da rade. Di Maria również genialny piłkarz, jakis strzal i mamy zwyciestwo;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie lubiłem obu dopóki nie pojechałem do Barcelony ;)
 

DeletedUser20454

Gość
Gość
A może przypomnicie sobie jak 5ligowiec ograł real jak dobrze pamiętam 3:1::P:i w rewanżu też::D:
Ja od zawsze kibicuje Barsie, w Polsce Lechowi i Wiśle kraków
Ja w Realu przewiduje też Pero Leona (czy jak to się pisze)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
BARCA Rulez!!!!!Messi,puyol,valdes i inni...::D: wymiatają.Ja ich obstawiam,na pewno wygrają!!!!!
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Adrian656 napisał:
A może przypomnicie sobie jak 5ligowiec ograł real jak dobrze pamiętam 3:1 i w rewanżu też.


A przypomnij sobie mecz Wisła - Barcelona 1:0 z Krakowa co Cleber strzelił po rożnym.




Real.
 

DeletedUser

Gość
Gość
HAHAHAHA 1:0!
Nie wiem, kto wygra, ale bramek dzisiaj padnie mnóstwo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Początek końca Realu z taką grą... 1/8 LM, 2 miejsce w La Liga, dziękuje, dobranoc...
 
Status
Zamknięty.
Do góry