Gry MMO

  • Rozpoczynający wątek Matizman
  • Data rozpoczęcia

Która z tych gier podoba ci sie najbardziej ?

  • Flyff

    Głosy: 16 5,8%
  • Lineage 2

    Głosy: 58 20,9%
  • Rappelz

    Głosy: 8 2,9%
  • Żadne z tych/nie znam/nie gram w mmo

    Głosy: 195 70,4%

  • W sumie głosujących
    277
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Założyłem ankiete poniewaz chciałem was spytać która z tych gier podoba wam sie najbardziej.
 

DeletedUser3140

Gość
Gość
Mmorpg... gardzę mmorpg. we wszystkich chodzi o to samo. Czyli o ubijanie mobów.

Jedyne które mnie zadowoliło to Guild Wars.

A pirackie serwery...
Miałem nieprzyjemność potrgać chwile w wowa na pirackim serwerze...

powiem tak:
to było 3 roki temu. najpopularniejszy polski serwer.
Po 3 godzinach gry NATRAFIŁEM NA DRUGIGEGO GRACZA! tak się oboje ucieszyliśmy, że się nam z tego mały festyn zrobił
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja grałem 3 lata we flyffa. Była to moja pierwsza gra mmo. Teraz mam straszne obrzydzenie do wszystkich mmo. To chyba właśnie przez to co napisałes, chodzi tylko o zdobywaniu expa i zabijaniu mobków... :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram tylko w Guild Wars bo inne mi sie nie podobają , nie mają takiego kilmatu i wogóle
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kto na flyffa głosował ?? :p

Nikt się nie przyzna bo to byłby zbyt wielki wstyd...

A pirackie serwery...
Miałem nieprzyjemność potrgać chwile w wowa na pirackim serwerze...

powiem tak:
to było 3 roki temu. najpopularniejszy polski serwer.
Po 3 godzinach gry NATRAFIŁEM NA DRUGIGEGO GRACZA! tak się oboje ucieszyliśmy, że się nam z tego mały festyn zrobił

1. Nie przyznawaj się nawet - jest to kradzież.
2. Pirackie serwery mają to do siebie, że są niekompletne i bardziej zbugowane (ok. 200x więcej błędów) od globala.
3. WoW oczarowuje dopiero na globie - wiem, gram.
4. 3 roki temu serwery padały już po 5 minutach.

@Topic
Zagłosowałem na opcję ostatnią. Żadna z w/w gier mi się nie podoba. Osobiście czekam na SUN (international), C9 (obecnie development) no i może jeszcze Blade & Soul (też development). Aaa, i jeszcze Nurien (international) :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
MMORPG-Massively-Multiplayer Online Role Playing Game.
Tłumaczył ci nie będe :)

ja lubie lineage 2. metin 2 jest jeszcze całkiem całkiem
 

DeletedUser

Gość
Gość
MMO-Massively Multiplayer Online

mmo to tak jakby skrót od skrótu mmorpg :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
MMO - Massive Multiplayer Online
RPG - Role Playing Game

Nie to samo, ale jednak często zamiast mmorpg mówi się samo mmo. Tak się przyjęło, bo większość gier mmo to właśnie rpg.
 

DeletedUser

Gość
Gość
najlepszą grał jest lineage tamtych to nie znam
 

DeletedUser

Gość
Gość
najlepszą grał jest lineage tamtych to nie znam

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś :eek:
Równie dobrze mogłeś napisać coś takiego:
Najlepszą grą jest Lineage - skoro w inne nie grałem to znaczy, że są słabe. Tylko w to co JA znam jest dobre"
 

DeletedUser

Gość
Gość
niestety MMO i MMORPG to nie to samo... MMORPG to RPG MMO . Moga byc gry massive multiplayer onlina a nie byc rpgami
 

DeletedUser

Gość
Gość
Od lat zagrywałem się w najprzeróżniejsze MMORPGi, ale w końcu dałem sobie spokój, wszystkie sprowadzają się do grubości portfela, niekończącego się klepania mobów albo kto ma lepszego bota ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja np. Gram w WoWa, ma ona bardzo dobry klimat, i misję mają powiązanie z historią Azerothu. W tej grze nie tylko chodzi o zabijanie mobów, i uzyskiwanie lepszego levela
 

DeletedUser

Gość
Gość
WoW przecież najlepszy jest! Czemu nie ma go w sondzie! Gram na Globalnym serwerze juz 3 miesiące a WoTLK kupię sobie na Swięta!
 

DeletedUser

Gość
Gość
WoW przecież najlepszy jest! Czemu nie ma go w sondzie! Gram na Globalnym serwerze juz 3 miesiące a WoTLK kupię sobie na Swięta!

To tak jak ja :) Kupuje WOTLK na święta. Ale nad jedną rzeczą się zastanawiam. Jak ktoś będzie miał WOTLK a nie będzie miał TBC, no to co wtedy? Nie będzie mógł używać Outlandu, i dodatkowych ras, ale za to będzie mógł mieć do 80 lvla? :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry