GUN

  • Rozpoczynający wątek John Sawyer
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Polecam wszystkim westmanom grę pt.,,GUN,,- Osadzona w realiach Dzikiego Zachodu, odzwierciedlenie gry GTA tylko właśnie na zachodzie. Możemy jeździć tam bez celu pracować lub poszukiwać przestępców. Są też codziennie walki o 12:00 w których ty nie musisz brać udziału!
Oto filmik który pokazuję możliwości: http://www.youtube.com/watch?v=6dS-pAyFufM
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawe ale masz linka ? Jak nie to ile to mniej więcej kosztuje ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Linka oczywiście że mam tylko że w serwisie www.chomikuj.pl, jeśli by ktoś potrzebował spolszczenia to nie ma narazie do tej gry. Można ją kupić w Polskiej wersji,lub ci bardziej nie cierpliwi mogą pograć w Ang.

Kod:
http://chomikuj.pl/cinas395/*e2*96*ba!*09*e2*96*88*e2*96*88*e2*96*88+GryPC*09*e2*96*88*e2*96*88*e2*96*88/GUN
 

DeletedUser

Gość
Gość
Boże... To waży koło 400 mega a i tak jeszcze robiliście to na 3 linki.
Nie lepiej było zostawić?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Doko, nie o to mi chodziło, żeby inni szukali za mnie. Na RS znalazłem już wczoraj.

Czas na recenzję :

Gra może zaciekawić na krótki czas, na dłuższą metę jest nudna.
Dobry system sterowania i strzelania. Na grafikę nie narzekam chociaż nie jest cudowna. Stosunkowo niskie wymagania - pociągnie praktycznie na każdym kompie.

Jedną z większych wad jest dyskryminacja Indian i brutalność wobec tej rasy, to trochę odpycha ;/ . Zła dla ludzi o miękkim sercu.

Jeszcze jednym minusem jest mało realizmu.

NP. Zostałem stratowany, pogryziony i podrapany przez niedźwiedzia grizzly (powinienem dawno nie żyć).
Ale ja spokojnie sobie wstałem i zabiłem misia, strzelając mu kilka razy z rewolweru w du... pośladki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra, jak nie przeszłeś całej gry to nie mów tu o dyskryminacji indian! Pod koniec gry okazuję się że główny bochater jest bratem wodza apaczów, Razem robią misje w celu pomszczenia swoich rodziców. Z tym zabijaniem indian to tylko było tak na początku :ind:

Mi się gra osobiście podoba ::D:
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
Jako, że mam baaardzo słabego kompa jestem zmuszony w niezbyt dobre gry. Gun jest (nie licząc fify 07) najlepszą grą jaka mi poszła, przeszedłem ją dość szybko na poziomie średnim.
 
Status
Zamknięty.
Do góry