Halloween

Status
Zamknięty.

DeletedUser28536

Gość
Gość
Czyli jest jeszcze cień szansy na dodatkowy punkt cech :D
 

DeletedUser31007

Gość
Gość
A co z resztą zadań ? Nadal trwają prace ?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tak, z tego co wiem to tak :/ Musimy być cierpliwi.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Zachodni koszmar

Kyniu... jak sprawdzam "nowe posty" to wszędzie Ty...
Przypomina mi się dowcip z Wałęsą, chyba przybliżać go nie muszę ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zgłaszam błąd - staruszka nie ma dla mnie żadnego zadania.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Kyniu... jak sprawdzam "nowe posty" to wszędzie Ty...
Przypomina mi się dowcip z Wałęsą, chyba przybliżać go nie muszę ;)

Dajcie mu rangę boski CM , bo on wypowiada się już za support, dowodzących, pisze sam ze sobą. Nie ważne co i gdzie, nie ważne czy na temat, ważne aby władować kolejny post.
Odnoszę wrażenie że on czeka aż ktoś coś napisze (bo tak to by musiał post pod postem siekać) i zaraz zaczyna skrobać.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
robisz to zadanie po raz 1? czy powtarzalne?

jak powtarzalne, to staruszka, która da Ci zadanie jest w sektorze Miasta Widmo
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zadanie robię 1 raz - w mieście widmo też nic nie ma.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
musisz być na miejscu, żeby sprawdzić.
jak nie ma, pisz do supportu.

albo zaimportuj się na stronie td db, tam możesz sprawdzić, czy nie jesteś już gdzieś w toku zadania, a być może zapomniałeś o tym :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na TWDB.info jest wyraźnie zaznaczona lokalizacja staruszki i faktycznie jest ona na polanie, tyle że nie ma dla mnie żadnego zadania.

Totalna padaka z tymi zadaniami...
 
oczywiscie, ze jest dalej zawalone to zadanie

na Klon probowalem zrobic przed 1.10 i nie dalo sie znalezc 3 produktow dla staruszki, co dopiero moglem wykonac wczoraj, wiec opcje z pomarancza i ryba mam zablokowana bo ona obowiazywala do przedwczoraj

i nie jestem jedyna osoba, ktora nie mogla tego wykonac gdyz przynajmniej kilku nowych do mnie pisalo z zapytaniem wlasnie o ta serie bo tak samo jak ja stali w miejscu

wczorajsza aktualka niczego nie naprawila w owej kwestii
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
Na TWDB.info jest wyraźnie zaznaczona lokalizacja staruszki i faktycznie jest ona na polanie, tyle że nie ma dla mnie żadnego zadania.

Totalna padaka z tymi zadaniami...

tak, ale ogólnie są 2 staruchy, jedna na polanie, druga pod miastem widmo. (nie pytaj czemu, tak zrobili, po uju, ale niestety.. :/)

na polanie daje zadanie "główne", pod widmo powtarzalne.
rozpoczęcie jest u barmana, potem widmo, barman, szeryf i starucha
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie mogę zdobyć ani kandyzowanej pomarańczy ani śmierdzącej ryby. Ktoś miał podobny problem? Ile prac 15sek trzeba zrobić, żeby wypadły te przedmioty?
 
przeciez napisalem o tym 2 posty nad Twoim. po co sie tu wypowiadasz skoro nawet nie czytasz wątku?
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
mi najdłużej zajęło coś około 40-50 prac

ale niektórym cały czas nie działa :X
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Macie jakieś informacje członkowie twt na temat tych zadań?Kiedy będą naprawione czy w ogóle zostanie przedłużony czas na ich wykonanie czy zlewka i czekajcie sobie do następnego roku? :kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
przeciez napisalem o tym 2 posty nad Twoim. po co sie tu wypowiadasz skoro nawet nie czytasz wątku?

Pisałeś, że zebranie tych produktów jest już zablokowane, a Etriel dała info, że można to robić do 8 listopada. Po co się wypowiadasz jak nie śledzisz informacji na forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry