Handel czy spr. manualna?

  • Rozpoczynający wątek kronong
  • Data rozpoczęcia

A więc?

  • Handel

    Głosy: 67 53,2%
  • Spr. manualna

    Głosy: 35 27,8%
  • A może jeszcze coś innego (napisz co)

    Głosy: 24 19,0%

  • W sumie głosujących
    126
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Handel - dobre prace - wydobycie srebra (kasa), handlowanie z indianami/sprzedaż broni indianom (szczęście)
no i tu problem - nie ma żadnej expodajnej pracy - dopiero pooooootem misjonarze się pojawiają.
Spr. manualna (głównie pod plądrowanie zwłok) - Plądrowanie zwłok (duże szczęście), budowa dworca (trochę expa)
i tu znów problem nie ma żadnej kasodajnej pracy :/ dopiero potem okradanie ludzi, ale to też jest porażka z kasą :/

A więc co wybrać?
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja zrobiłem sobie poszukiwacza i postawiłem na handel i zaskoczenie :)
zaskoczenie często łączy sie z handlem i daje prace każdego typu dodatkowo mozę pomóc przy pojedynkach :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Koledzy ja robię tak:Zrobiłem se postać i nie dawałem w jedna umiejemke.Teraz odejmuje wszystkie punkty i cechy na Handel.Zaczołem to robic jak miałem 37 LvL.Jak bym, zbierał to już Szlachecki Żakiet i Buty Konowała bym se kupił.Ale teraz musze odjąc tylko wszystkie cechy (ok.13) i 25 zaskoczenia i dać w Charyzme i Handel.PS.Idz w Handel.Ja 4 razy znalazłem Rewolwer Wiązkowy i se troche zarobiłem.A EXP to Misjonarze.Pzdr.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zakładanie pułapek[Prace typu polowania(exp)]. Jak już odblokujesz polowanie na gryzli(zapomniałem jak to się pisze) możesz dalej pakować w ZP, lub zacząć w handel[jak już powiedziałeś wydobycie śrebra(kasa) i handel z indianami(szczęście)].
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobra bd walił w handel o ile będzie mi się chciało grać od nowa :/ (chodzi o 10 świat)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale na początku jest raczej trudno dając w sam handel ??
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Na początek zakładanie pułapek, potem sprawność manualna i może naprawa
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja teraz inwestuję w handel, ale to wszystko zależy od levela. Gdybym miał wybrać jedno, byłby to handel. :)
 

DeletedUser12447

Gość
Gość
Nie jest trudno bo mam 6 lvl i moge juz wydobycie zlota, brakuje mi 15 pkt do ustanawianiu prawka. A i sam nie wiem na co to dodawać, a potem odejmować punkty, kasę się marnuje tylko (chodzi o to żeby za dużo nie odejmować :D )


__________________________
"Miej blisko przyjaciół
a wrogów jeszcze bliżej
będziesz miał się z kim pojedynkować :) "
to słabo moj brat na 5 juz ja ma :D
a co do tematu to handel jak chcesz pomoc bobowi w miescie kase wpłacasz a spr manualna dla ciebie i przedmiotów (mozna nawet specjalne znalesc :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam 30 pp z handlem... ale zaczęłem pakwoać w sam handel na 25 poziomie musiałem pocofać z 100 umiejętności i kilkanaście cech :p
Ale teraz już jest spoko jeszcze 3 cechy (500$) i 10 umiejek (420$), no ale na kasę nie narzekam w dzień po 1k$ zarabiam, na srebrze po 200-300$ +1-2 sztaby czasem 500 dol razem wyjdzie, Handlowanie z indianami, sprzedaż broni indianom, naprawa wozów osadników (tutaj znalazłem broń lufową :p), 8 pkt pracy do misjonarzy...
 

DeletedUser

Gość
Gość
polecam chowanie się na początku żadnej sensownej pracy ale w okolicach 25 poziomu polowanie na wilki ochrona wozu osadników poziom wbija się w dzień jak dobrze idzie a potem to poszukiwanie skarbu napad włamanie okradanie ludzi itd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Handel, bo masz kasę na zieloną chustę, szlachecki melonik szlachecką koszule, szlacheckie buty materiałowe, a wtedy na 22 lvl masz misjonarzy i expisz, potem masz już dużo fajnych prac.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja daję w handel, potem dowodzenie... i spraw. manual. i naprawę (aby wykonać zadanka)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja na twoim miejscu waliłbym w zakładanie pułapek i handel.

Pozdrawiam: steciu9:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja bym leciał w charyzmę (dowodzenie a potem w taktykę) .

KASA: Pilotowanie Parowców Kołowych, Wydobycie ropy, Karczowanie lasu

EXP: Ochrona dyliżansów pocztowych ,budowa posiadłości ,
Misjonarze, Polowanie na bizony, Ochrona wozów osadników, Ściganie bandytów, Napad na powóz pocztowy, Transport więźniów

SZCZĘŚCIE: Gaszenie pożaru, Ściganie bandytów, Napad na powóz pocztowy ,Transport więźniów

Dowodzenie i taktyka przydają się w dużym stopniu do walki o forty i w pojedynkach . Myślę ,że to jeden z lepszych wyborów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spośoród tych dwóch to handel, a spośród wszystkich to dowodzenie.
KASA - Pilotowanie parowców, karczowanie lasu...
EXP: Polowanie na Biznoy, Budowa Poiadłości...
Szczęście: Nie wiem:confused:
 

DeletedUser12188

Gość
Gość
Ja też zaczołem grać poszukiwaczem i na początku gdzieś do 40 lvl mam zamiar bić w zp a później w handel aby kaski nabić:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry