Handel czy spr. manualna?

  • Rozpoczynający wątek kronong
  • Data rozpoczęcia

A więc?

  • Handel

    Głosy: 67 53,2%
  • Spr. manualna

    Głosy: 35 27,8%
  • A może jeszcze coś innego (napisz co)

    Głosy: 24 19,0%

  • W sumie głosujących
    126
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
ludzie, zobaczcie jaką date ma pierwszy mój post ;)
już dawno odjąłem wszystko ze sprawności manualnej, nie mam zamiaru bić w dowodzenie, tylko w strzelanie, a ponadto mam napad na poczte ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według moich doświadczeń handel bardziej się opłaca.
Założyłem 2 postacie ( nie konta) na oddzielnych światach w tym samym czasie ( różnica ok 10 sekund).
Handel: 19lvl ( niedługo 20)
Sprawność manualna: 18lvl ( niedługo 19).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najgorzej ładowac w handel d0 25 lvla masz na exp znakowanie bydla lol żal później sprzedaż broni dopiero ^^ dlatego teraz odbije w zp :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam wolę handel. Dawałem w handel do 50 lvl i co?
Kasa - Wydobycie ropy, srebro, konował(komplet)
exp - misjonarze, rokowania pokojowe
Szczęście - handel z Indianami, misjonarze, rokowania, sprzedaż broni Indianom i potem jeszcze przemyt ale sobie odpuściłem

Możesz też łączyć SM z ZP ;]
PD - Grizzly
Kasa - kradzież koni, niepotrzebne przedmioty z plądrowania
Szczęście - plądrowanie ;]
 

DeletedUser11191

Gość
Gość
Handel - dobre prace - wydobycie srebra (kasa), handlowanie z indianami/sprzedaż broni indianom (szczęście)
no i tu problem - nie ma żadnej expodajnej pracy - dopiero pooooootem misjonarze się pojawiają.
Spr. manualna (głównie pod plądrowanie zwłok) - Plądrowanie zwłok (duże szczęście), budowa dworca (trochę expa)
i tu znów problem nie ma żadnej kasodajnej pracy :/ dopiero potem okradanie ludzi, ale to też jest porażka z kasą :/

A więc co wybrać?

sprawność manualna z nią jest wydobycie żelaza i wydobycie srebra sprawność manualna lepsza
 

DeletedUser12901

Gość
Gość
Ja bym polecał handel do wydobycia srebra a później w zaskoczenie. Sam mam taką postać na ś1 ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zaznaczyłem Handel, bo sam w niego pakowałem swego czasu, ale raczej radziłbym ci pakować Strzelanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry