Harry potter i insygnia śmierci

  • Rozpoczynający wątek LordVair
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Byłem dzisiaj w kinie i uważam ze opłaca się, najbardziej poważna ze wszystkich części ale najlepiej zrobiona, nic nie zostało pominięte

polecam
czekam już na 15 lipiec :I:

ktoś z was może też był?
 

DeletedUser

Gość
Gość
bylem ale nie powalil mnie
no i teraz czekac na 2 czesc....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Efekty 100% lepsze od pierwszych części... teraz trzeba czekać na drugą połówkę ;p
 
Właśnie pominięto kilka rzeczy, a nawet zmieniono. Ale była lepsza od poprzednich (wszyscy wiedzieli że wąż wyskoczy, a mimo to cała sala poleciała do tyłu ::DD:). Czekam na part 2.
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
Ja miałem iść i z tego co czytam to film bardzo dobry ( dużo osób mówi o jakiejś animacji ) ale poczekam aż będzie na DVD to zakupię
 

DeletedUser

Gość
Gość
na pewno tak zrobia zeby na Boze Narodzenie juz mozna bylo kupic :)
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
Pewnie tak , w tamtym roku kupiłem Książę Półkrwi na Mikołaja :D:D
za 49.99
Ale premiera była wcześniej niż w tym roku :p

Mam nadzieję że w grudniu już dostanę HP Insygnia Śmierci ale znając sklepy nie będzie tańszy niż 99.99 :D
 

DeletedUser19750

Gość
Gość
W sklepach już jest gra,w kinie byłem na premierze::D:film bardzo fajny

@up z tym wężem to racja też odskoczyłem :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
100 zł? nie przesadzajmy, a nawet jeśli to kasy mi nie szkoda :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
O tą animacje to krótka sekwencja w której Hermiona czyta bajkę Bardla i Birdla (nie wiem jak się piszę a nawet nie wiem czy i tak dobrze :p) opowiadającom o Insygniach Śmierci, a jeśli chodzi o Nagini to wszysyc wiedzieli że wyskoczy ale odskoczyli, szkoda że jej nie zabili jednen horkruks mniej by był.
 

DeletedUser13964

Gość
Gość
To jednek ty się mylisz ksyniu i nie wprowadzaj ludzi w błąd, Neville odetnie łeb nagini mieczem Godryka Gryffindora w końcu książki/2 części filmu:D

:oops:
Wybacz mój bląd. Kłania sie czytanie ze zrozumieniem:). Tak masz racje Neville odetnie łeb nagini...
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
według mnie najlepszy był pościg za harrym przez śmierciożerców, dolina godryka (stara bathilda), akcja w ministerstwie i w domu Ksenofiliusa
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepsze było jak Harry pokonał Voldemorta według mnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uwazam, ze ekstra (widzialem tylko pierwsza czesc), ale nic nie przebije Hp3.
 
Status
Zamknięty.
Do góry