II-gi konkurs na Użytkownika Miesiąca

  • Rozpoczynający wątek Neoqueto
  • Data rozpoczęcia

Wybierz Uzytkownika Miesiąca na czerwiec!


  • W sumie głosujących
    183
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
II-gi konkurs na Użytkownika Miesiąca Forum The-West


!Koniec przyjmowania zgłoszeŃ!

Kandydaci:
AmeLe(zgłoszona przez zwycięzcę poprzedniej edycji)
Texas Rangers(Oconnell)(zgłoszony przez zwycięzcę poprzedniej edycji)
Binek115
Bracia7
Doko
Kubussek
Lubrzan
Misiekb72
Skamon
Wlochaty11



O co w tym chodzi?
Chodzi o to, żeby inni użytkownicy wybrali spośród dziesięciu kandydatów jednego, który otrzyma tytuł Użytkownika Miesiąca! Jeśli chcesz zostać kandydatem, zgłoszenia proszę słać do Neoqueto na PM, lub na e-mail. 10 osób z pierwszych zgłoszeń będzie wystawione w ankiecie. Każdyinny użytkownik będzie mógł w niej zagłosować na swoich ulubieńców.

Zasady:

  1. Może zgłosić się max. 8 osób (ew. 10, patrz pkt. 14).
  2. Ankieta będzie publiczna, z opcjami pojedynczego wyboru.
  3. Kandydaci nie będą mogli głosować na samych siebie.
  4. Kandydaci będą mogli głosować na siebie nawzajem.
  5. Głosy zostaną podliczone 31 czerwca.
  6. Zgłoszenia będą przyjmowane do 21 dnia miesiąca lub do momentu kiedy nazbiera się ich 10. Wtedy też ankieta zostanie dodana.
  7. Proszę o zgłaszanie się do Neoqueto na prywatną wiadomość lub , lub na e-mail.
  8. Osoba z najwyższą liczbą głosów w ankiecie będzie mogła do końca lipca nosić zaszczytny tytuł Użytkownika Miesiąca, a możliwe, że coś więcej
  9. Zwycięzca konkursu będzie mógł wziąć udział dopiero za 2 miesiące.
  10. Nie zgłasza się innych użytkowników (prócz zwycięzcy, patrz pkt. 14).
  11. Osoba, która głosowała na siebie samą będzie miała -1 punkt mniej.
  12. Jeśli brałeś udział w poprzedniej edycji ale nie jesteś zwycięzcą masz pełne prawo do zgłoszenia swojej kandydatury.
  13. Osoba MUSI mieć brązowy, nieprzekreślony nick i nie należeć do Operatorów Forum.
  14. Zwycięzca może zgłosić do 2 osób, jeśli tego nie zrobi, zostaną dodane 2 kandydatury ze zgłoszeń.
  15. W tym wątku nie wolno offtopować, należy wypowiadać się tylko na temat swojego głosu, złożyć ewentualne gratulacje itp. Akceptowane są również komentarze na styl "sportowy" np. "Użytkownik2 wysuwa się na prowadzenie mijając Użytkownika4 o trzy głosy". Do ogólnego wypowiadania się na temat konkursu proszę skierować się do tematu Użytkownik Miesiąca - dyskusja. Posty niezgodne z tematem będą usuwane.





Kryteria:
Przy wyborze użytkowników zaleca się uwzględnianie takich kryteriów jak:

  • Nick
  • Avatar
  • Podpis
  • Charakter
  • Istotność postów
  • Poprawność polszczyzny
  • Talent artystyczny
  • Przyjacielskość
  • Własne upodobania
  • Pomoc innym


[FONT=&quot]❧[/FONT]Zapraszam do kandydowania oraz głosowania i życzę powodzenia![FONT=&quot]❧[/FONT]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
to ja może się wypowiem:) uważam, że to AmeLe powinna zostać użytkownikiem miesiąca bo ona najwięcej z w/w osób pomagała i rozwiązywała problemy nowych użytkowników ;)

Życzę powodzenia wszystkim osobom startującym w II konkursie na użytkownika miesiąca :)
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
bracia7 dostał bana czy może dalej brać udział w konkursie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
zależy jak długiego, bo ta edycja trwa aż 1 miesiąc, a przeważnie dostaje się bana tygodniowego.
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Panowie, tu nie na takie tematy się pisze. :) Z podobnymi rzeczami do dyskusji sobie pójdźcie. Tyle offtop'u. :p

Teraz na serio.

Mój głos na Doko. Sądzę, że należy mu się. Oprócz prezencji (nick, avek, sygna etc.) ma wiele słusznego do powiedzenia i często zajmuje stanowisko w ważniejszych sprawach. Potrafi pomoć, a także jest dowcipnym facetem.

Reszcie życzę powodzenia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem powinien wygrać włochaty. Uważam, że jest to bardzo dobry gracz pomaga dużej ilości osobą.
A i mam pytanie do kogo można się zgłosić o wzięcie udziału w konkursie i kiedy myślałem, że jeszcze jest I konkurs na użytkownika miesiąca, a jest już drugi.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Oczywiście tamten konkurs skończył się w maju a teraz mamy czerwiec więc najpewniej trzeba się zgłaszać każdego pierwszego następnego miesiąca.
 

DeletedUser

Gość
Gość
AmeLe, bo jest jedyną osobą z tej listy, którą kojarze po nicku ;)
 

DeletedUser12648

Gość
Gość
a gdzie aniol22??????????????????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
gracz Skamon przesuwa się z miejsca przed ostatniego na 3 od końca.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mój głos na Lubrzana. Reszcie życze powodzenia:)
 

DeletedUser9412

Gość
Gość
Ja również na lubrzana najbardziej go kojarzę z działu pytania...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zagłosowałem na bracia7 bo jakoś z tej listy za bardzo tych graczy nie kojarzę a jego parę postów widziałem
 

DeletedUser9412

Gość
Gość
Amele prawdopodobnie wygra mimo to jestem za lubrzanem
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
@comandoo1 tyle co na spamował! musiałeś coś zobaczyć!:D

Mój głoś na Oconnell (Texas Rangers) za użyczenie sygny ;)
 

DeletedUser12617

Gość
Gość
Tu go niema ale ja bym poradził startowac tu Binox on bardzo dużo się wypowiada i pomaga :) z chęcią oddał bym na niego głos . Ale głosowalem na Miśka
 

DeletedUser

Gość
Gość
5 miejsce, lepiej niż w 1 pierwszej edycji gdzie byłem 7
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jest 16.06 - połowa miesiąca nam pozostała..
Więc może by tak zrobić, że użytkownicy sami wybiorą 10 uczestników konkursu na użytkownika miesiąca lipiec? Tak jak proponował Ludziik? Bo pewnie znowu będą osoby, które mają i 40 głosów i... 2 głosy....
 
Status
Zamknięty.
Do góry