Incydent w banku

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30973
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30973

Gość
Gość
Pomoże ktoś jak zakończyć zadanie Incydent w banku (Gra niezgodnie z zasadami)
 
Musisz zdeponować 1000$ w obcym banku. W obcym banku opłata wynosi 20%, więc żeby zdeponować 1000, trzeba wpłacić jakieś 1250.
 

DeletedUser30973

Gość
Gość
Ale chodzi mi o następne zadanie gdzie potrzeba Poszukiwani, którzy zostali schwytani: 0/1
 
Dajesz list gonczy sam na kogos z kim wiesz ze wygrasz, najlepiej zywy lub martwy wygrywasz pojedynek i masz zaliczone, pare groszy straty za wystawienie listu to pikus
 

DeletedUser

Gość
Gość
a zadanie walentynkowe?? dom scarlett oco chodzi bylem tam a ona kazala mi kogos poszukac na jakims polu jakie pole nie wiem oco chodzi pomocy o_O
 
Tego to juz nie pamietam ale cos tam bylo ze trzeba bylo zapierniczac od domu do letniej i spowrotem i to w ciagu 24h a w miedzyczasie wykonac pare prac, pamietam tylko ze do ktorejs podchodzilem ze 3 razy bo nie dawalo rady (ze wzgledu ze na TW nie siedze 24/7):kak:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Niestety ale wystawiłem list gonczy z wpisaniem napad na bank , pokonałem tą osobę a zadanie nie zostało zaliczone.

Może trzeba omdleć tą osobę ?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Nie trzeba omdlewać pif paf

W takim razie czemu mi nie zaliczyło?


Dobra juz mam zaliczone.

Dla tych co mają problem.

1- znajdujemy w chacie u kolesia z gwiazdą ludków za których jest wystawiony list gończy
2- list musi być wystawiony z opcją poszukiwany za napad na bank
3- list musi być wystawiony jako żywy lub martwy

4- żeby skrócić poszukiwania można samemu taki list za kimś wystawić
5- należy pokonać taką osobę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry