Indianie vs Blade twarze...

  • Rozpoczynający wątek Caroluss
  • Data rozpoczęcia

Kim bylibyście gdyby żylibyście w czasach dzikiego zachodu...

  • Indianinem

    Głosy: 19 7,5%
  • Kawalerzystą

    Głosy: 27 10,6%
  • Bandytą

    Głosy: 42 16,5%
  • Kowbojem

    Głosy: 33 12,9%
  • Prostym człowiekiem

    Głosy: 11 4,3%
  • Żołnierzem

    Głosy: 21 8,2%
  • Urzędnikiem

    Głosy: 9 3,5%
  • Poszukiwaczem złota,

    Głosy: 43 16,9%
  • Wędrowcem

    Głosy: 34 13,3%
  • Wodzem Indian

    Głosy: 16 6,3%

  • W sumie głosujących
    255
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
chciałbym być Indianinem. Czemu?
Fascynują mnie te wszystkie Apacze, Apacze-Kiowa etc. xP
A poza tym to Indianie zawsze byli spryciarzami, zwłaszcza podczas zastawiania zasadzek.

mideL napisał:
Zdecydowanie Indianin, po prostu są "fajni". Nie obchodzi mnie, że wyginęli spod ręki białych, którym ziemi nigdy nie było za dużo. Ważny jest klimat, polowania, przyroda, ścieżki wojenne.

Nic dodać, nic ująć, dokładnie o to i chodzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym chciał być wędrowcem.
czemu??
lubię wędrować i być SAM :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Byłbym wędrowcem. XIX wiek był fascynujący. Przez całe, życie możnaby odwiedzić wiele miejsc na całym kontynencie północnoamerykańskim.
 

DeletedUser

Gość
Gość
chciałbym być Indianinem. Czemu?
Fascynują mnie te wszystkie Apacze, Apacze-Kiowa etc. xP
A poza tym to Indianie zawsze byli spryciarzami, zwłaszcza podczas zastawiania zasadzek.

taaaa byli tak sprytni, ze ich niedobitki mieszkają teraz w rezerwatach jak jakieś zwierzęta- dobry argument, naprawdę bardzo dobry, lepszego bym sam nie znalazł:rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
jeśli Kowboj na myśli rewolwerowiec to jak najbardziej Kowbojem :) bo nie wiem co dopasować do rewolwerowca :) ale takiego typowego rewolwerowca ;)
 
Poszukiwacz złota
A dlaczego? Bo wtedy ja waliłbym hity po -100hp w pracach :D
Ale tak naprawdę to poszukiwacz miał "szybkie" życie. Ciągle biegał za gorączkami złota. I miał dochód z tego, jak sprzedał znalezione złoto
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wybrałem wędrowca ponieważ lubię wędrować i lubię naturę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukiwacz złota
A dlaczego? Bo wtedy ja waliłbym hity po -100hp w pracach :D
Ale tak naprawdę to poszukiwacz miał "szybkie" życie. Ciągle biegał za gorączkami złota. I miał dochód z tego, jak sprzedał znalezione złoto

Gorzej jak nie znalazł. Wielu poszukiwaczy złota było bankrutami bo najpierw znaleźli parę samorodków, a potem nic. Wielu też uciekało z Europy przed prawem i tam zostawało właśnie poszukiwaczami złota. Nie mówię o mordercach ale tacy ścigani przez machlojki papierkowe, zostawali poszukiwaczami. Wielu poszukiwaczy mordowało się też dla kilku samorodków.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym został wędrowcem z połączeniem poszukiwacza złota no i oczywiscie przystojnym człowiekiem ;)
 

DeletedUser9154

Gość
Gość
Ja mam wyjatek bo ja bym chcial byc bandyta dlaczego pomiewaz lubie pojedynki i duzo kasy i bym obrabowywal sklepy oprocz 1 wiecie jakiego:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
urzędnik

Ja byłbym urzędnikiem. Dlaczego, bo to byłaby jakaś funkcja państwowa (co stawiało by mnie jako szanowanego obywatela) i zawsze można by było zdefraudować jakąś forsę:p.
 

DeletedUser10066

Gość
Gość
ja bym chcial byc piratem :D to przeciez te czasy?:p
 

DeletedUser10031

Gość
Gość
ja poszukiwacz złota! gdyż fajnie tak nagle znaleźć złoto
 

DeletedUser

Gość
Gość
powinien być jeszcze rewolwerowiec bo byli ludzie którzy np. bronili kogoś!

a ja bym wybrał poszukiwacza złota kowboja i tego rewolwerowca
 

DeletedUser10321

Gość
Gość
Ja kowbojem.Ma swojego konia rano wstaje idzie na miasto zarobi gdzieś pójdzie na farmę zajmie się bydłem i takie tam...Fajne są ubrania kowbojskie :):D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry